ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje! Įmonių ir verslo info gidas kompiuteryje ir telefone

Kaip išsirinkti tinkamiausią vejapjovę?

Kaip išsirinkti tinkamiausią vejapjovę? Kaip išsirinkti tinkamiausią vejapjovę?

Norint prižiūrėti ir puoselėti veją būtina išsirinkti tinkamą vejapjovę. Prieš renkantis vejapjovę, pirmiausia reikėtų atkreipti dėmesį į tokius veiksnius kaip vejos dydis ir pjovimo metodas, kurį ketinate naudoti. Kuo didesnė veja, tuo didesnio pjovimo pločio reikėtų.

Nepamirškite, kad norėdami nupjauti 1000 kvadratinių metrų vejos, turėsite nueiti nuo dviejų iki trijų kilometrų. Būtent dėl šios priežasties savaeigės vejapjovės tampa patraukliu sprendimu. Sprendimą dėl pjovimo sistemos lemia vejos tipas ir pjovimo dažnumas. Vejapjovės su galinio ar šoninio žolės išmetimo sistema tinka aukštesnei, šiurkštesnei ir nelygiai žolei bei rečiau pjaunamoms vejoms.

BioClip® (mulčiavimas) – tai idealus sprendimas naudotojams, kurie dažnai pjauna veją ir siekia pačių geriausių rezultatų. Nupjauta žolė susmulkinama ir paliekama vejoje kaip trąša. Be to, paskleista žolė veiksmingai saugo veją nuo išdžiūvimo.

Pjaunant vejapjovėmis su rinktuvu, veja atrodo tvarkingai; be to, nupjautos žolės nereikia grėbti. Surinkimo sistemą galima naudoti lapams rudenį rinkti. Vejapjovė su rinktuvu taip pat labai praverčia, jei saugotės alergijos žolei ar norite išvengti atsitiktinio piktžolių sėklų pasklidimo.

Kaip išsirinkti tinkamiausią vejapjovę?

Į ką reikėtų atkreipti dėmesį, renkantis vejapjovę:

  • Remdamiesi savo vejos dydžiu, nuspręskite, kokio pločio pjovimo agregato jums reikėtų.
  • Jeigu priskiriate savo veją vidutinei ar didelei, rekomenduojame rinktis savaeigį modelį.
  • Jeigu jūsų veja vidutinio dydžio, o jūs nieko prieš pasimankštinti, siūlome stumiamąją vejapjovę.
  • Jeigu veja nedidelė, pagalvokite apie mechaninę vejapjovę, kuri neišmeta jokių teršalų ir apsaugo jūsų kaimynus nuo triukšmo.

Jeigu nesate tikri, kuri pjovimo sistema geriausiai tiktų jūsų vejai ir labiausiai atitiktų jūsų pjovimo įpročius, rinkitės modelį su keliais pjovimo metodais: išmetimu, surinkimu ir BioClip® (mulčiavimu).

Kaip išsirinkti tinkamiausią vejapjovę?

Kad nepriekaištingai nupjautumėte veją, Jums reikalinga vejapjovė, susidorosianti su skirtingos formos plotais ir stačiais šlaitais. Dėl šios priežasties UAB "Levantina" siūlo platų Husqvarna vejapjovių asortimentą ir kelis skirtingus pjovimo metodus, kad galėtumėte išsirinkti labiausiai jūsų poreikius atitinkantį modelį.

Paprastos ir variklinės vejapjovės Husqvarna - galingas individualus sprendimas, kad veją pjauti būtų paprasčiau.

LEVANTINA, UAB

Daugiau informacijos: www.levantina.lt

LEVANTINA, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus