ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje!

Karklinių vytelių pakabinamos tvoros - uždangos – estetiškas, praktiškas ir ekologiškas rankų darbo gaminys

Karklinių vytelių pakabinamos tvoros - uždangos – estetiškas, praktiškas ir ekologiškas rankų darbo gaminys Karklinių vytelių pakabinamos tvoros - uždangos – estetiškas, praktiškas ir ekologiškas rankų darbo gaminys

KaipTikMan.lt pristato naują ir unikalų produktą Lietuvoje – karklinių vytelių pakabinamas tvoras - uždangas, kabinamas ant tinklinių, vielinių tvorų, pavėsinių, terasų ar balkonų turėklų. Gaminio panaudojimas išties platus – karklinių vytelių tvora padės sukurti jaukią ir privačią aplinką, uždanga efektyviai apsaugos nuo saulės, vėjo ar kaimynų. Tai gali būti puiki dekoracija vazonams, šuliniams, stulpams ar kiemo statiniams. Vytelių uždanga galite papuošti namus ar kavines norint sukurti egzotišką ar jaukią kaimišką aplinką, paslėpti interjero trūkumus ir atskirti erdves.

Karklinių vytelių pakabinamos tvoros - uždangos

Karklinių vytelių pakabinamos tvoros - uždangos

Karklinių vytelių pakabinama tvora - uždanga:

  • Atspari bet kokioms oro sąlygoms, tarnauja ir žiemą ir vasarą (žiemą nuimti tvoros - uždangos nereikia).
  • Tarnavimo laikas daugiau nei 10 metų.
  • Lengvai atnaujinama spalva. Jei spalva po kelių metų pakito, ją lengvai atnaujinsite padengiant medienai skirta impregnuojančia priemone. O jei esate sendinto medžio mėgėjas, su metais kintanti spalva gali teikti tik estetinį džiaugsmą.
  • Rekomenduojama kabinti, kad gaminys neliestų žemės (taip išvengiama puvimo ir purvo apačioje).
  • Patogus ir greitais montavimas, kurį lengvai atliksite patys. Tvora - uždanga surišta kas 10 cm (su apvyniojimo 0,4 mm cinkuota viela ir kreipiamąja 0,8 mm cinkuota viela). Kiekviename uždangos gale yra palikta kelių centimetrų ilgio vielos. Dėl to galite sujungti bet kokį tvorų - uždangų skaičių be jokių matomų sujungimo žymių. Kiekviena karklo vytelė yra apsupta vielos atskirai, todėl tvoras/uždangas galima sutrumpinti, ar padalyti į kelias dalis. Tereikia perkirpti vielą norimame ilgyje, ir ištraukus kelias vyteles, ją vėl susukti. Tvoras - uždangas galima tvirtinti su viela, ar plastikiniais užtraukiamais dirželiais.
  • Vytelių uždangos parduodamos susuktais rulonais. Galimi vieno rulono ilgiai: 3 ar 5 metrai. Gailimi aukščiai centimetrais: 30, 40, 50, 60, 70, 80, 90, 100, 110, 120, 130, 140, 150, 160, 180, 200.

Karklinių vytelių pakabinamos tvoros - uždangos

KaipTikMan.lt interneto parduotuvėje rasite ne tik vytelių tvoras - uždangas iš karklų, bet ir iš gigantiško augalo, primenančio bambuką – miskanto (tarp bambuko ir nendrių). Taip pat platų asortimentą itin pirkėjų pamėgtų aukštos kokybės rankų darbo pintų krepšių grybams ir sodo gėrybėms, pirkiniams ir piknikui, malkoms ir dviračiams, pakabinamų ant sienos ir net gultų gyvūnams. Originalios pintos dekoracijos, vazonai, padėklai, dėžės ir dėžutės – praktiški gaminiai, galintys tapti ir puikiais interjero akcentais. Belieka pasitelkti fantaziją ir pasižvalgyti po platų su meile kurtų pintų gaminių asortimentą.

Karklinių vytelių pakabinamos tvoros - uždangos

Visi KaipTikMan.lt krepšiai – išskirtiniai rankų darbo gaminiai, pinami iš karklinių vytelių. Karklinės vytelės būna nevalytos nuo žievės (tamsesnės) ir valytos nuo žievės (šviesios); raudona ar balta kai kurių vytelių spalva išgaunama jas balinant (pašalinamas pigmentas) ar ilgiau verdant (tada vytelės pasidaro labiau raudonos).

Karklinių vytelių pakabinamos tvoros - uždangos

KaipTikMan.lt parduotuvėje įsigysite pintų gaminių tiesiai iš jų kūrėjų visus metus, o ne tik Kaziuko mugės metu.

Karklinių vytelių pakabinamos tvoros - uždangos

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus