visainfo.lt – visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas.

Kieto kuro katilinė nuo A iki Z – SAULĖS BROLIŲ inovatyvūs šildymo sprendimai

Kieto kuro katilinė nuo A iki Z – SAULĖS BROLIŲ inovatyvūs šildymo sprendimai Kieto kuro katilinė nuo A iki Z – SAULĖS BROLIŲ inovatyvūs šildymo sprendimai

„Saulės broliai“ pirmieji standartizavo katilinės montavimą, todėl rinkitės pilnai sukomplektuotą katilinę ir pamirškite įrengimo rūpesčius.

Naujiena rinkoje – moderni „METALBET OMEGA“ katilinė su kieto kuro katilu, multifunkcine talpa, kambario valdikliu ir pilnu įrengimu. Ši sistema užtikrins Jūsų namams šilumą ir karšto vandens tiekimą. Katilinė surenkama pagal laiko patikrintą schemą, todėl viskas suderinta, parinktos kokybiškos medžiagos.

Komplekte montuojama multifunkcinė talpa turi šviežio vandens šilumokaitį, kuris Jums visuomet leis turėti namuose higieniško šilto vandens. Integruotos vandens susimaišymo (stratifikavimo), stabdymo pertvaros užtikrina optimalų energijos saugojimą ir naudojimą sluoksniuose. Taip pat multifunkcinė talpa atlieka ir akumuliacinės talpos darbą, pagerinantį kieto kuro degimo procesą, kuris užtikrina efektyvų bei ekologišką darbą.

Katilinės įrengimui naudojamos patikimos ir patikrintos medžiagos, leidžiančios užtikrinti kokybišką katilinės darbą ilgus metus.

Moderni katilinė užtikrina komfortą bei taupumą

Lietuvoje apie saulės kolektorių naudą vyrauja standartiniai argumentai, labiau pagrįsti lozungais nei praktika. Iš tiesų, saulės kolektoriai yra investicija, kuri suteikia ir komfortą, ir ekonomiją, ir ekologiją. Taigi ji tinka tiems, kurie mąsto truputį plačiau nei apie vieną ar du kūrenimo sezonus.

Naudodami standartizuotą katilinę:

 • Tris kartus rečiau kursite katilą;
 • Kambarių temperatūrą reguliuos termostatas;
 • Sumažinsite anglies dvideginio išmetimą, nes katilas, dirbdamas maksimaliu režimu, išleidžia į aplinką mažiau šalutinių degimo produktų;
 • Naudosite atsinaujinantį ir pigiausią vietinį kurą – malkas.
 • Metinius šilto vandens ruošimo kaštus sumažinsite iki 70 proc. (naudodami saulės kolektorius).

Vartotojui, kuris suka galvą, kaip pasirinkti ir į ką reikia labiausiai atkreipti dėmesį, pavyzdys:

Nr. 1. Naujos statybos, 170 kv. m šildomo ploto name gyvena 4 asmenys. Pirminė šildymo sistema buvo kieto kuro katilas – Kalvis, 20 kW, paprastas pajungimas – dvivamzdė šildymo sistema. Didžiausią šeimininko nepasitenkinimą kėlė faktas, jog tuo metu, kai lauke nėra neigiamos temperatūros, pakūrus katilą kambariuose greitai tapdavo per šilta – temperatūra pakildavo iki 25 laipsnių. O kai lauke būdavo gerokai žemiau nulio, tekdavo anksti ryte keltis, rengtis darbiniais drabužiais, kurti katilą, tuomet persirengti švariai.

Kieto kuro katilinė nuo A iki Z – SAULĖS BROLIŲ inovatyvūs šildymo sprendimai

Šiltuoju metų laiku, kai namuose būdavo naudojama labai mažai elektros energijos, jos sąnaudos už vandens šildymą  buvo gana didelės – 90 eur.

Todėl buvo nuspręsta pertvarkyti šildymo ir karšto vandens ruošimo sistemą į modernią kieto kuro katilinę su akumuliacinėmis talpomis bei saulės kolektoriais.

Pertvarkos ėmėsi „Saulės broliai“. Pagrindinė problema, su kuria buvo susidurta, buvo ta, kad reikėjo paaukoti dalį garažo patalpos dviems akumuliacinėms talpoms, kurių bendras tūris yra 3400 litrų. Buvo įrengtas akumuliacinių talpų įkrovimo mazgas bei sumontuotas pamaišymo vožtuvas, kuris šilumnešio temperatūrą pritaiko pagal lauko temperatūros daviklius, bei pastatytas programuojamas termostatas kambaryje, kuris pagal dienos ir nakties režimą reguliuoja temperatūrą. Reguliavimas leido automatiškai naktį sumažinti temperatūrą, o ryte vėl padidinti. Kambariuose dabar visada yra norima temperatūra: 22 laipsniai C dienos metu, 20 laipsnių naktį.

Kadangi šeima naudojo pakankamai daug šilto vandens, vasarą norėjo turėti šiltą vonios „gyvatuką“, buvo nuspręsta sumontuoti 8 saulės kolektorių plokštes su vadinamu „išsluoksniuotu“ akumuliacinės talpos įkrovimu, kai pirmiausiai šyla viršutinė dalis, po to šiluma nukreipiama į apačią. Šeimininkas baiminosi, kad atsiras karšto vandens perteklius ir teks leisti vandenį lauk. Jis pamatė, kad karštas vanduo talpoje pasiskirsto proporcingai bei visa perteklinė energija cirkuliuoja „gyvatukais“ ir visa tai nereikalauja kaštų bei priežiūros. Taigi esant saulėtai dienai šeimininkai visuomet šypsosi.

Kieto kuro katilinės su akumuliacine talpa įrengimas

Nr. 2. Kiekvienas susiduriame su šildymo problema – kaip kūrenti?

Apžvelkime pilnai įrengtą kieto kuro katilinę su multifunkcine akumuliacine talpa. Šeimininkai nusipirko nenaują namą su seno tipo katilu ir po vienos žiemos suprato, kad namo restauraciją pradės nuo katilinės įrengimo. Kodėl moderni katilinė pakeičia gyvenimo kokybę visam laikui? Stovėjo senas mažas katiliukas, jį reikėdavo kūrenti tris arba du kartus per dieną. Kadangi namas šaltas, tai kol kūrenasi katilas, kambariuose buvo labai nepastovi temperatūra, svyruodavo nuo +26 iki +17 C, dėl didelių svyravimų buvo didelė drėgmė.

Kadangi prie sklypo nėra atvesta dujų, taip pat bevieliai programuojami termostatai, kurie valdo seną namo dalį (radiatorinį šildymą) bei naujas zonas (grindinis šildymas), to neišskyrus būtų neįmanoma turėti norimą kambarių temperatūrą. Dėka integruoto šviežio vandens modulio į akumuliacinę talpą, išsprendžiamas vandens ruošimas. Vasaros metu tokią talpą užtenka pakūrenti vieną vakarą ir vandens turima 10 dienų, ateityje vasarą planuojama visai nekurti, nes palikta vieta saulės kolektoriams, kurie šildys visą talpą, taip vasarą ruoš vandenį bei šildys rankšluosčių džiovintuvą (gyvatuką), o žiemą prisidės prie šildymo. Po pirmos savaitės naujos katilinės šeimininkai spėjo pajusti teigiamus pokyčius – po pirmo užkūrimo jie 5 dienas turėjo šiltą vandenį bei rytais ir vakarais jautė malonią šilumą, nes programuojamas termostatas jau pagal poreikį paleisdavo šildymą, o ne pagal katilo darbą.

Kieto kuro katilinė nuo A iki Z – SAULĖS BROLIŲ inovatyvūs šildymo sprendimai

Kieto kuro katilinės privalumai:

 • Lengvas katilinės aptarnavimas, užtenka apsilankyti katilinėje nuo 3 iki 7 dienų;
 • Geras mikroklimatas kambariuose;
 • Pigus ir ekologiškas vietinis kuras.

 

Kieto kuro katilinė nuo A iki Z – SAULĖS BROLIŲ inovatyvūs šildymo sprendimai

 

Jums nereikės patiems ieškoti, kur įsigyti katilinės komponentų ir rūpintis įrengimu. Visą katilinės komplektą Jums siūlome iš vienų rankų, todėl dėl visų komponentų kokybės esame garantuoti. Įrengimu pasirūpins mūsų kvalifikuoti santechnikai.

Prie sistemos bet kada galėsite prijungti ir naudotis saulės kolektorių natūraliai išgaunama energija. Naudojantis saulės kolektoriais galima sutaupyti iki 60-70 proc. metinių karšto vandens ruošimo išlaidų.

Pagal Jūsų pageidavimus „Saulės broliai“ gali įrengti pasirinktą kambarių temperatūros valdiklį. Jis leis temperatūrą namuose stebėti ir keisti išmaniajame įrenginyje.

Kieto kuro katilinė nuo A iki Z – SAULĖS BROLIŲ inovatyvūs šildymo sprendimai

Daugiau informacijos:

infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

 • Numatytas
 • Antraštė
 • Data
 • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus