visainfo.lt – visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas.

Klaipėdos pilies didžiojo bokšto atkūrimo projekto įgyvendinimas

Klaipėdos pilies didžiojo bokšto atkūrimo projekto įgyvendinimas Klaipėdos pilies didžiojo bokšto atkūrimo projekto įgyvendinimas

Uostamiestyje pradedami pilies bokšto atkūrimo darbai. Klaipėdos miesto savivaldybės administracija pasirašė sutartį su „UP architektai“ komanda (UAB „Uostamiesčio projektas“) dėl Klaipėdos pilies didžiojo bokšto atkūrimo techninio projekto parengimo ir projekto vykdymo priežiūros paslaugų.

Pagal sutartį per metus turi būti parengti topografinių (geodezinių) tyrinėjimų dokumentai, atlikti geologiniai, archeologiniai, istoriniai, architektūros ir konstrukciniai tyrimai bei parengtas techninis projektas ir gautas statybą leidžiantis dokumentas. Projekto vykdymo priežiūra bus vykdoma nuo statybos darbų pradžios iki statybos užbaigimą patvirtinančio dokumento gavimo.

„Atsižvelgdami į projekto svarbą tiek miestui, tiek jo bendruomenei, dar 2018 metų pabaigoje vykdėme gyventojų apklausą, kurioje sudalyvavo apie 1800 žmonių. Net 91 proc. pasisakė už bokšto atstatymą. Jau atkurtos piliavietės rytinė ir šiaurinė kurtinos, bokštas būtų pirmasis vizualiai patrauklus pilies akcentas. Numatyta 47 metrų aukščio didįjį bokštą atkurti dviem etapais“, – pasakojo Investicijų ir ekonomikos departamento direktorius Ričardas Zulcas.

Pirmuoju etapu bus atkurtas bokšto siluetas, formos ir tūris projektuojant plienines konstrukcijas laikantį karkasą, kuris atkartos pilies bokšto kontūrus. Bokšte numatyta įrengti laikiną apžvalgos aikštelę, laiptus ir liftą.

Antruoju etapu atsiras mūro sienos – bus atkuriamas istorinis eksterjeras, remiantis archeologiniais, istoriniais, architektūriniais, konstrukciniais tyrimais, naudojant šiuolaikiškas medžiagas ir gaminius. Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos kolegija pritarė bokšto atkūrimo variantui su dviem etapais. Kolegijos siūlymu buvo nuspręsta I ir II etapus sujungti ir juos įgyvendinti vienu metu.

Klaipėdos pilies didžiojo bokšto atkūrimo projekto įgyvendinimas

„UP architektai“ – architektai puošiantys Klaipėdą

Klaipėdos architektų šeimos įkurti „UP architektai“ (UAB „Uostamiesčio projektas“) nuo 1997 m. išskirtiniais architektūriniais sprendimais puošia Klaipėdą. Įmonė yra įgijusi ilgametę patirtį gyvenamųjų, visuomeninių, pramoninių, inžinerinių pastatų projektavime; naujos statybos, rekonstravimo, restauravimo, remonto, teritorijų planavimo (specialieji, detalieji planai) projektų rengime.

Bendrovėje dirba tik atestuoti architektai ir konstruktoriai, kurie nuolat kelia kvalifikaciją. Atsidavusi savo veiklai komanda ieško geriausių sprendimų, kad užsakovui pasiūlytų išbaigtą, kokybišką ir maksimaliai atitinkantį kliento tikslus bei lūkesčius rezultatą.

UOSTAMIESČIO PROJEKTAS, UAB

Daugiau informacijos: uostamiescioprojektas.lt

UOSTAMIESČIO PROJEKTAS, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus