Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

Klinkerio čerpės ABC Klinkergruppe – neeilinis vokiškos kokybės pavyzdys

Klinkerio čerpės ABC Klinkergruppe – neeilinis vokiškos kokybės pavyzdys Klinkerio čerpės ABC Klinkergruppe – neeilinis vokiškos kokybės pavyzdys

Klinkerio čerpės ABC Klinkergruppe – neeilinis vokiškos kokybės pavyzdys. ABC Klinkergruppe gyvavimas prasidėjo dar 1485 metais Bentheim grafystėje, Šiaurės Vokietijoje. Tais metais buvo rasti dideli molio klodai, ir grafas Bentheimas leido Šutorfo miestui pradėti keraminių dirbinių gamybą.

Iš šio molio buvo pradėtos gaminti plytos, čerpės bei indai. Vasaros metu žmonės kasdavo molį, formuodavo plytas ir džiovindavo jas saulėje. Ši gamykla ir tapo pirmąja ABC Klinkergruppe gamykla Šutorfe.

Dabar ABC Klinkergruppe yra specializuotas, geriausios kokybės statybinių medžiagų iš molio gamintojas.
Pagrindinė ABC Klinkergruppe gamyklų ypatybė yra skalūninis molis. Būtent jis ir daugiametė patirtis yra ilgaamžio ir itin aukštos kokybės produkto pagrindas.

ABC klinkergruppe šiuo metu priklauso net šešios gamyklos. Viena iš jų - klinkerio čerpių gamykla Natrup-Hagene. Nedidelė gamykla Šiaurės Vokietijoje gamina aukščiausios kokybės klasikines „S“ formos klinkerio čerpes.
UAB DASFA ir Ko yra oficialus jungtinio ABC Klinkergruppe koncerno atstovas Lietuvoje ir gali pasiūlyti akščiausios kokybės klinkerio produkciją ypač geromis kainomis.

klinkerio-cerpes-ABC-klinkergrupee

Senos tradicijos, ilgametė patirtis, kokybiškos medžiagos ir šiuolaikinės technologijos sukūrė puikų produktą – stambiaformates klinkerio čerpes TG10.

ABC klinkergruppe TG10 čerpės - tai neeilinis vokiškos kokybės pavyzdys. Beveik nepastebimas, geriausių produkto savybių derinys atskleidžia ypatingus ir svarbius šio gaminio privalumus:

•    Geriausia klinkerio kokybė. Geriausių savybių skalūninis molis.
•    Greita ir lengva. Lengvas klojimas. Unikalus, nedidelis svoris 3,5 kg/vnt.
•    Labai ekonomiška. Čerpių išeiga vos 10,2-10,6 vnt/m².
•    Ekologija. Gamybai naudojamos tik ekologiškos medžiagos.
•    Maža tikimybė grybelio atsiradimui. ABC Klinkergruppe klinkerio čerpės turi labai mažą vandens įgeriamumą.
•    Harmoninga stogo išvaizda. Klasikinės formos, aiškių linijų ir spalvų derinys.

TG10 stambiaformatės klinkerio čerpės – tai net 30 % mažesnės sąnaudos. Jos tinka ne tik didelių namų statybai, bet ir individualiam sektoriui. TG10 klasikinės olandiškos „S“ formos čerpės -  prestižo, ilgaamžiškumo, patikimumo ir šilumos harmonija.

stambiaformates-klinkerio-cerpes
   

TG10 – saugumas daugeliui dešimtmečių. ABC klinkergruppe TG10 klinkerinėms čerpėms suteikia 30 metų raštišką garantiją atsparumui šalčiams bei vandens nepralaidimui.
Geriausios savybės Jūsų saugumui dešimtmečiams!

stambiaformates-klinkerio-cerpes2

Galimos spalvos:

klinkerio-cerpes-galimos-spalvos

DASFA ir Ko, UAB

Daugiau informacijos:

DASFA ir Ko, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus