Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

Komandinis žaidimas LABYRINTHUS Vilniuje - įveik painų maršrutą tamsoje, pilną gąsdinančių netikėtumų

Komandinis žaidimas LABYRINTHUS Vilniuje - įveik painų maršrutą tamsoje, pilną gąsdinančių netikėtumų Komandinis žaidimas LABYRINTHUS Vilniuje - įveik painų maršrutą tamsoje, pilną gąsdinančių netikėtumų

LABYRINTHUS - analogų Europoje neturintis žaidimas, įrengtas Vilniuje, "Spaudos rūmų" patalpose - tikras 700 m2 labirintas, kuriame tamsu nors į akį durk, pilna netikėtumo ir nežinomybės faktorių, specialiųjų garso, šviesos ir dūmų efektų bei profesionalių aktorių sukurtų personažų ir nuolat keičiamų kliūčių. LABYRINTHUS - tai kupinas įtampos ir veiksmo interaktyvus nuotykis 2-16 žmonių komandai, kurio tikslas – ištrūkti iš labirinto arba susitaikyti su pralaimėjimu ir bandyti dar kartą.

Žaidime naudojami psichologiniai triukai, sukeliantys papildomą įtampą ir stresą. Tai vienintelis Lietuvoje interaktyvus veiksmo žaidimas tamsoje, painiame labirinte, su specialiais efektais, kuriuos sukuria techninės galimybės ir žmonės. Siekiant žaidėjams suteikti daugiau netikėtumų, labirinte įrengta daug nišų, durų, o pačios konstrukcijos leidžia nuolat keisti labirinto išdėstymą, atveriant naujus praėjimui skirtus kelius ar užblokuojant senus.

LABYRINTHUS - NE galvosūkių ar užduočių kambarys su aiškiu scenarijumi, o realus labirintas su spąstais, kliūtimis, Sergėtojais, ieškantiems nuotykių ir mėgstantiems adrenaliną!

Komandinis žaidimas LABYRINTHUS Vilniuje - įveik painų maršrutą tamsoje, pilną gąsdinančių netikėtumųBe pagrindinės programos suaugusiems LABYRINTHUS, labirinte organizuojami įmonių komandos formavimo renginiai, mergvakariai/ bernvakariai, gimtadieniai paaugliams, siūloma atskira patalpa šventei.

LABYRINTHUS - pagrindinė atrakciono programa. Žaidimas vyksta visiškoje tamsoje. Daug gąsdinančių netikėtumų ir nežinomybės. Žaidėjai žaidžia prieš Labirinto sergėtojus. Kas laimės: žaidėjai ištrūkę iš Labirinto ar Sergėtojai, sutrukdę žaidėjams ir palaidoję visas viltis rasti išėjimą… Naudojami psichologiniai triukai, sukeliantys papildomą įtampą ir stresą.

LABYRINTHUS mergvakaris/bernvakaris. Būsimųjų jaunųjų išbandymas prasideda vos pravėrus labirinto duris – ar sugebės visiškoje tamsoje rasti kelią, įveikti kliūtis ir susidurti akis į akį su labirinto sergėtojais priklauso ne tik nuo būsimų jaunųjų  intuicijos, drąsos, sumanumo ir loginio mąstymo, bet ir nuo draugų pagalbos. Iki vienos valandos trunkantis veiksmo žaidimas 700 m2 labirinto plote atskleis visas būsimų jaunųjų stiprybes, o labirinto sergėtojų parengtos užduotys dar ilgai primins apie puikų laiką praleistą su draugais.

LABYRINTHUS gimtadieniai vaikams ir paaugliams. Žaidimas, paremtas  komandos formavimo užduotimis, pritaikytomis pagal dalyvaujančių vaikų amžių. Vaikų iki 12 metų žaidimas labirinte vyksta kartu su profesionaliu animatoriumi pagal specialiai sukurtą programą „Agentai 007. Džeimso Bondo mokykla“  ir  reguliuojant apšvietimo intensyvumą pagal poreikį. Vaikai nuo 12 metų žaidžia lengvesnę pagrindinio žaidimo versiją, pasišviesdami administratoriaus išduotais LED prožektoriais. Tėveliai tuo metu gali naudotis švenčių kambariu. Vienu metu žaidime gali dalyvauti iki 12 vaikų/paauglių.

Unikali erdvė, tamsa, netikėti ir nenuspėjami efektai kiekvienam, išdrįsusiam pereiti labirintą, suteikia galimybę išlaisvinti paslėptas galias, ugdyti drąsą, patirti dar nepatirtų pojūčių.

Komandinis žaidimas LABYRINTHUS Vilniuje - įveik painų maršrutą tamsoje, pilną gąsdinančių netikėtumų

LINKSMADIENIS, UAB

Daugiau informacijos:

LINKSMADIENIS, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus