Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

KORLĖJA, UAB - kūdikių tekstilė, viešbučių ir restoranų tekstilė

Adresas: Gerovės g. 29,LT-11220, VILNIUS, Lietuva

Įmonės kodas: 125515710
PVM kodas: LT255157113

Tel. Nr.: (8 5) 267 7252
Faks.: (8 5) 259 6126KORLĖJA, UAB VEIKLA: Kūdikių tekstilė, viešbučių ir restoranų tekstilė. Esame prekių kūdikiams gamintojai. Ypač platus šliaužtinukų, palaidinių, kepurių, sportinių drabužių bei patalynės pasirinkimas. Pagal užsakymus siuvame patalynę iš drobės, satino ar mišriapluoščių medžiagų, užuolaidas, lovatieses, antklodes, pagalves, kėdžių užvalkalus bei darbo drabužius.

Įmonė nuo 1991 m. gamina tekstilės gaminius kūdikiams: nuo šliaužtinukų iki striukių ir proginių drabužių vaikams iki trejų metų (iki 98 cm. ūgio). Gamindami naudojame natūralaus pluošto audinius ir trikotažą. Mišriapluoščiai audiniai sudaro tik nedidelę produkcijos dalį. Patalynę siuvame iš vilnonių, medvilninių medžiagų su poliesterio užpildu. Viršutinė dalis – medvilninis pluoštas.

Visada siekiame pateikti kuo platesnį ir kokybiškesnį tekstilės gaminių asortimentą jūsų mažyliams. Kurdami drabužius, stengiamės ypatingą dėmesį skirti gaminių konstrukcijai ir audinių kokybei.

Užsakinėdami žaliavas pasirenkame gamintojus, kurie turi specialius sertifikatus, liudijančius apie jų produkcijos tinkamumą vaikiškų gaminių gamybai. Mums svarbi ne tik pluošto sudėtis, bet ir audinio dizainas. Rinkdami pastarąjį pirmoje vietoje iš keliame marginimo kontrastingumo atitikimą higieninėms normoms.

Kurdami naujas kolekcijas, ne tik sekame naujausias kūdikių mados tendencijas bet ir pasitelkiame jaunuosius Lietuvos dizainerius.

Visi gaminiai prieš patekdami į parduotuvių lentynas pereina griežtą dviejų etapų kokybės kontrolę. Nuolatinės konsultacijos su vaikų higienos specialistais, gydytojais neontologais mums padeda geriau suvokti Jūsų kūdikio poreikius.

Nuo 2003 metų siūlome tekstilės gaminius viešbučiams ir restoranams. Kiekvienas viešbutis ar restoranas yra unikalus, todėl didžioji dalis užsakovų nori, kad visi užsakymai jiems būtų atliekami individualiai, pritaikomi prie patalpų interjero, stilistiškai derėtų tarpusavyje. Dirbdami kartu su Jūsų pasirinktais ar mūsų rekomenduotais dizaineriais galime įgyvendinti pačius įvairiausius pageidavimus.

Bendradarbiaujame su interjero audinių gamintojais Belgijoje, Vokietijoje ir Turkijoje. Galime pateikti pačias naujausias audinių kolekcijas. Gausios frotinių rankšluosčių ir dušo kilimėlių atsargos.

Pagal užsakymus siuvame patalynę iš drobės, satino ar mišriapluoščių medžiagų, užuolaidas, lovatieses, antklodes, pagalves, kėdžių užvalkalus bei darbo drabužius administratoriams, padavėjams, virtuvės darbuotojams. Tiekiame patalynę ir rankšluosčius gydymo įstaigoms, vaikų darželiams, kūdikių namams.

Mūsų partneriai yra Maltos ordino pagalbos tarnyba, Mykolo Riomerio universitetas, UAB „G Lounge and Restaurants“, UAB „Neringos restoranas“, UAB „Naujasis Vilnius“, AB „Palangos linas“, BĮ UAB „Kistela“, AB „Hotel Panorama“, UAB „Olizarų rūmai“, UAB „Embex“, Hotel "Tilto", viešbutis “Ramada“.

Korlėja ir Ko, UAB GAMINIAI:

KŪDIKIŲ TEKSTILĖ: Gaminiai iš natūralios vilnos; Striukės, kombinezonai; Kepuraitės; Patalai, patalynė; Šliaužtinukai; Seilinukai; Čiužiniai; Pirštinės, šalikai; Palaidinukės; Krikšto drabužiai; Rankšluosčiai; Komplektėliai; Marškinėlai, siaustinėliai; Sportiniai drabužiai; Suknutės; Vystyklai; Pižamos; Batukai; Nešioklės ir kt.

VIEŠBUČIŲ IR RESTORANŲ TEKSTILĖ: Lovos baltiniai; Rankšluosčiai, dušo kilimėliai; Darbo drabužiai; Audiniai staltiesėms; Audiniai patalynei ir kt.


korleja-produktai

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Kūdikių tekstilė, viešbučių ir restoranų tekstilė, prekės kūdikiams, kūdikių drabužiai, apranga vaikams, šliaužtinukai, striukės, proginiai drabužiai vaikams, natūralaus pluošto audiniai, vilnoniai gaminiai, gaminiai iš natūralios vilnos, vilna, trikotažas, trikotažo gaminiai vaikams, patalynės siuvimas, patalynė iš drobės, satino, mišriapluoščių medžiagų, užuolaidos, lovatiesės, antklodės, pagalvės, kėdžių užvalkalai, darbo drabužiai, kombinezonai, kepuraitės, patalai, seilinukai, čiužiniai, pirštinės, šalikai, palaidinukės, krikšto drabužiai, rankšluosčiai, suknutės, vystyklai, pižamos, batukai, nešioklės, lovos baltiniai, rankšluosčiai, dušo kilimėliai, audiniai, tekstilėPasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus