Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

Kraujo tyrimai Kraujo tyrimų laboratorijoje BALTIC MEDICS

Kraujo tyrimai Kraujo tyrimų laboratorijoje BALTIC MEDICS Kraujo tyrimai Kraujo tyrimų laboratorijoje BALTIC MEDICS

Profilaktinis sveikatos pasitikrinimas labai svarbus geresnei gyvenimo kokybei, kai galite diagnozuoti ligą anksčiau ar tiesiog sužinoti kokių Jums medžiagų organizme trūksta, jog lūžinėja nagai, slenka plaukai, kankina bloga nuotaika ir kodėl taip dažnai po patirto streso jaučiate begalinį nuovargį.

Sutrumpėjusios dienos žiemos metu išbalansuoja mūsų miego ir kėlimosi ciklą. Kai gauname mažiau saulės šviesos, pradeda trūkti melatonino ir serotonino, hormonų, kurie turi įtakos miego ritmui. Tai sukelia nuolatinį nuovargį ir norą miegoti. Šių junginių trūkumas taip pat gali lemti depresiją, beviltiškumą, apatiją, nenorą bendrauti, apetito pokyčius ir svorio augimą. Šaltis priverčia dar labiau susisukti į savo kiautą, sėdėti šiltai, eikvoti kuo mažiau energijos. Bet organizmui tai – labai blogai.

Šį mėnesį siūlome vyro ir moters profilaktines programas, kurios apima pagrindinius rodiklius, atspindinčius sveikatos būklę. Atliekamas bendras kraujo tyrimas, siekiant įvertinti kraujo būklę, atmesti mažakraujystę, uždegimą, kraujo krešėjimo sutrikimus. Cukrinio diabeto atmetimui atliekamas gliukozės koncentracijos tyrimas. Vertinami elektrolitai (natris, kalis, magnis, kalcis), atspindintys elektrolitų balansą, skysčių pusiausvyrą organizme, kaulų – raumenų sistemos funkciją. Kepenų ir tulžies pūslės veiklai įvertinti tiriami kepenų fermentai, bilirubino koncentracija, bendras baltymo kiekis, atspindintis ne tik kepenų veiklą, bet ir bendrą žmogaus mitybos būklę. Svarbus rodiklis, atspindintis širdies – kraujagyslių sistemos būklę yra cholesterolis, kurio padidėjimas parodo kraujagyslių sienelių būklę, aterosklerozės laipsnį. Tiriant bendrą cholesterolį taip pat vertinami kiti rodikliai, atspindintys riebalų kiekį organizme, tai trigliceridai, mažo ir didelio tankio cholesterolis. Taip pat tiriami inkstų funkcijos rodikliai – kreatininas ir šlapalas.

Moterų profilaktinėje programoje skydliaukės funkcijai įvertinti atliekamas skydliaukę reguliuojančio hormono TSH tyrimas. Tiriamas karbohidratinis antigenas CA 125, kurį svarbu atlikti moterims, kurių šeimose yra sergančių krūties ar kiaušidžių vėžiu. Taip pat šio antigeno laikinai gali padaugėti normalaus nėštumo ir mėnesinių metu. Specialioji vyrų ištyrimo dalis yra prostatos specifinio antigeno tyrimas PSA, kuris dėl didelio jautrumo naudojamas pirminei prostatos vėžio diagnostikai ir sergančiųjų rizikos atrankai. Taip pat vėžio profilaktikai tiriamas karcinoembrioninis antigenas (CEA), kurio kiekis padidėja sergant virškinamojo trakto, kasos, plaučių, skydliaukės, šlapimo ir lytinių takų vėžiu.

Apie mus:

Naujai įkurta, viena moderniausių kraujo tyrimų laboratorijų Lietuvoje, subūrusi patyrusių ir profesionalių darbuotojų komandą. Laboratorija atitinka naujausius ISO standartus.

Aukšta tyrimų kokybė išlaikoma atliekant kasdieninę vidaus kokybės kontrolę.Tikslumą garantuoja aukšti Labquality (Suomija) išorinės kokybės kontrolės rezultatai.

Laboratorijoje tyrimai atliekami moderniausios pasaulyje Roche firmos pilnai automatizuotais analizatoriais ir sertifikuotais reagentais, standartizuoti tyrimų metodai. Laboratorijose dirba kvalifikuoti specialistai, kurių kvalifikacija nuolat tobulinama dalyvaujant įvairiuose kursuose.

Laboratorijoje atliekami įvairūs tyrimai:

Bendraklinikiniai: bendras kraujo ištyrimas, bendras šlapimo tyrimas.

Biocheminiai: virškinimo sistemos, šlapimo organų, širdies ir kraujotakos ligų kitų sistemų ištyrimas.

Imunologiniai: skydliaukės, lytinių organų, vėžio žymenys.

Infekcinių lygų: hepatito B, hepatito C, ŽIV.

Alergologiniai: 36 alergenų panelės - maisto, įkvepiamieji, mišrūs

Laboratorijos tikslas - bendradarbiaujant su pasaulinėmis korporacijomis diegti moderniausias kraujo tyrimų metodikas, supažindinti su inovacijomis ne tik paprastus Lietuvos piliečius bet ir medicines įstaigas, pasiūlyti jiems aukščiausią kokybę už prieinamiausią kainą.Būti socialiai atsakinga laboratorija.

Kartais žmonės per vėlai pradeda rūpintis savo brangiausiu turtu - sveikata. Medicina sparčiai tobulėja ir šiandien iš kraujo tyrimų galime išsamiai įvertinti Jūsų sveikatos būklę bei rasti galimus susirgimus (onkologinius, infekcinius, alerginius). Šių ir kitų susirgimų diagnozavimas pradinėje stadijoje suteikia galimybę anksti nustatyti ligą, parinkti pačius efektyviausius gydymo metodus, užkirsti kelią jos progresavimui ir plitimui.

Reguliarūs sveikatos tikrinimai yra ypač svarbūs. Jie suteikia galimybę aptikti ligą tuomet, kada jos simptomai yra dar nejuntami, o liga lengvai pagydoma.

Pažvelkime į kraujo tyrimus kitaip!

BALTIC MEDICS, UAB

Daugiau informacijos:

BALTIC MEDICS, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus