Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

PAGALBA MAŽYLIUI – kūdikių, vaikų ir būsimųjų mamų klinika

PAGALBA MAŽYLIUI – kūdikių, vaikų ir būsimųjų mamų klinika PAGALBA MAŽYLIUI – kūdikių, vaikų ir būsimųjų mamų klinika

„PAGALBA MAŽYLIUI“ – tai šiuolaikiška asmens sveikatos priežiūros įstaiga, kurioje, naudojant modernią medicinos įrangą,  dirba patyrę savo srities specialistai, besirūpinantys mažųjų pacientų ir būsimų mamyčių sveikata.

Klinikoje arba pacientų namuose konsultuoja vaikų ligų gydytojai, išduodami nedarbingumo pažymėjimai. Mažuosius pacientus konsultuoja vaikų kardiologas, vaikų neurologas, ortopedas-traumatologas, gydytojas oftalmologas, gydytojas otorinolaringologas, vaikų endokrinologas, vaikų pulmonologas, vaikų alergologas, vaikų gastroenterologas, vaikų chirurgas, vaikų urologas, širdies chirurgas. Atliekama echoskopija, teikiamos slaugytojų paslaugos. Klinikoje arba pacientų namuose atliekami klinikiniai tyrimai: bendras kraujo, kraujo mikroskopinis, šlapimo ir kiti tyrimai. Vaikai ir kūdikiai skiepijami klinikoje arba namuose. Teikiamos profilaktinio sveikatos patikrinimo prieš darželį ar mokyklą paslaugos, išduodamos vaiko sveikatos pažymos.

„PAGALBA MAŽYLIUI“ džiaugiasi, galintis praplėsti teikiamų paslaugų spektrą ir kviečia susipažinti su naujai teikiamomis gydymo paslaugomis.

Ausies plovimas modernia elektronine plovimo sistema – lengva, greita ir efektyvi procedūra pašalinanti ausies sierą, keratiną ir svetimkūnius. Elektroninė ausų plovimo sistema yra alternatyva tradiciniam rankiniam ausies plovimui naudojant švirkštą. Metalinis švirkštas yra atgyvenusi ausų kanalo plovimo priemonė. Modernios ausų plovimo sistemos dėka, iš išorinio klausos kanalo lengvai, greitai ir efektyviai pašalinama ausies siera, keratinas ir svetimkūniai.

„PAGALBA MAŽYLIUI“ klinikoje nuo šiol atliekamas klasikinis kūno masažas mamoms ir tėčiams. Yra galimybė atsivežti savo vaikutį, kuris tėvų masažo metu bus prižiūrėtas.

Pradėtas bendradarbiavimas su Labdaros ir paramos fondu „Mažoji širdelė“ – organizacija, remiančia ir suburiančia šeimas, susidūrusias su vaiko širdies liga. Klinikoje kiekvieną mėnesį nemokamai bus teikiamos vaikų ligų gydytojo bei gydytojų specialistų konsultacijos Labdaros ir paramos fondo „Mažoji širdelė“ rekomenduotiems pacientams.

Gydytojas dermatologas, ausų, nosies ir gerklės ligų bei akių ligų gydytojai konsultuoja ne tik mažuosius pacientus, bet ir suaugusius.

Klinikoje vyksta paskaitų ciklas „Tėvų akademija“. Paskaitas tėvams skaito vaikų raidos, intensyvios terapijos ir kiti specialistai.

„PAGALBA MAŽYLIUI“ įsteigta ir savo veiklą pradėjo 1999 metais. Bendrovė nuo pat veiklos pradžios orientavosi į paslaugų teikimą pacientų namuose ir buvo viena pirmųjų tokio pobūdžio paslaugas teikianti privati bendrovė Vilniuje.

Bendrovė veiklos pradžioje teikė antrines vaikų ligų gydytojo paslaugas. Plėtojant veiklą, Bendrovė pradėjo teikti ir vaikų kardiologo, vaikų neurologo, vaikų ortopedo-traumatologo bei slaugytojų ir masažuotojų paslaugas. Siekiant toliau plėsti teikiamas paslaugas, pradėtos teikti ir akių ligų bei LOR gydytojų ir gydytojų echoskopuotojų paslaugos. 

„PAGALBA MAŽYLIUI“ veiklos įvertinimas – didėjantis pacientų skaičius, pasitikėjimas dirbančiais specialistais.

Paslaugos teikiamos pacientų namuose ir PAGALBA MAŽYLIUI klinikoje, esančioje adresu: Senasis Ukmergės kelias 50A, Vilniaus r. sav.

Vaikų klinika PAGALBA MAŽYLIUI, UAB

Daugiau informacijos: www.pagalbamazyliui.lt

Vaikų klinika PAGALBA MAŽYLIUI, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus