visainfo.lt – visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas.

Laikrodis iš LAIKO LINIJA - kokybiškas ir ilgaamžis aksesuaras skaičiuojantiems laiką

 Laikrodis iš LAIKO LINIJA - kokybiškas ir ilgaamžis aksesuaras skaičiuojantiems laiką Laikrodis iš LAIKO LINIJA - kokybiškas ir ilgaamžis aksesuaras skaičiuojantiems laiką

Ieškote ypatingos dovanos, kuri maloniai nustebintų ir nudžiugintų net patį išrankiausią? Padovanokite prabangų, solidaus ir išskirtinio dizaino, tikslų, patikimą bei pažangiausiomis technologijomis sukurtą laikrodį iš parduotuvių tinklo „Laiko linija" Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose — tai bus geriausia dovana kiekvienam, vertinančiam kokybiškus ir ilgaamžius aksesuarus! Daugelyje Europos šalių labai populiaru dovanoti laikrodį mylimajam (-ai). Taip išreiškiami jausmai ir noras būti kartu. „Nuo šiol laiką skaičiuosime kartu", — dovanodami laikrodį sako italai.

Laikrodis iš LAIKO LINIJA - kokybiškas ir ilgaamžis aksesuaras skaičiuojantiems laiką

„Laiko linija" parduotuvėse rasite platų kokybiškų, stilingų ir originalių laikrodžių pasirinkimą — nuo klasikinių iki sportinių ar laisvalaikio. Čia galėsite išsirinkti ir įsigyti tokių garsių ir visame pasaulyje gerai žinomų ženklų laikrodžių, kaip: 

„Seiko“ — tai japonų tikslumas ir patikimumas. Naujos kartos „Kinetic“ mechanizmas ir „Perpetual“ funkcija atspindi „Seiko“ laikrodžio kokybę ir vertę. „Seiko“ gamintojai pirmieji pasaulyje sukūrė kvarcinį laikrodžio mechanizmą. Tik „Seiko“ tikslumu pasitikima pasaulinėse varžybose ir „Formulės 1“ trasose. Tai bene tiksliausi laikrodžiai pasaulyje.

Laikrodis iš LAIKO LINIJA - kokybiškas ir ilgaamžis aksesuaras skaičiuojantiems laiką

„Citizen“ — Japonijos kompanija, viena iš didžiausių laikrodžių gamintojų pasaulyje, labiausiai orientuota į naujas, modernias, ekologiškas technologijas. „Citizen“ pelnytai gali didžiuotis „PROMASTER“ serijos laikrodžiais. Šiuos visiškai vandeniui atsparius laikrodžius tinka dėvėti tiek ekstremaliomis sąlygomis, tiek laisvalaikiu ar darbe. „Eco Drive“ mechanizmas, „Radiocontroled“ funkcija pabrėžia „Citizen“ laikrodžių išskirtinumą ir tikslumą.

Laikrodis iš LAIKO LINIJA - kokybiškas ir ilgaamžis aksesuaras skaičiuojantiems laiką

„Atlantic“ — visame pasaulyje pripažinta šveicariška kokybė ir prestižas. Pasitelkdama naujausias technologijas, kompanija gamina klasikinio stiliaus mechaninius ir kvarcinius laikrodžius. Tai puikus kokybės ir kainos derinys norintiems įsigyti šveicarišką laikrodį.

„Candino“ — 1947 metais Adolf Flury-Hug Candino įkūrė nedidelę laikrodžių dirbtuvėlę, kuri ir šiandien stovi šalia itin modernios „Candino“ gamyklos Šveicarijoje. Užsispyrimo ir nesenstančių tradicijų dėka, šiandien „Candino“ gali pasigirti savo itin aukštos kokybės laikrodžiais. Kompanija nuo seno itin didelį dėmesį skyrė medžiagoms, iš  kurių gaminami jų laikrodžiai. Todėl ir šiandien galite išsirinkti laikrodį pagamintą iš titano ar anglies pluošto.

„Elysee“ — laikrodininkas Jasques Beaufort 1920 metais įkūrė savo laikrodžių gamyklą „Elysee“ mažame kaimelyje Belmonte. Po jo mirties kompanija 1960 metais nuperka Vokiečių juvelyrikos gamintojas. Nuo tos dienos iki šiandien kompanija kuria aukštos kokybės laikrodžius. „Elysee“ laikrodininkai naudoja tik geriausias medžiagas savo laikrodžių gamybai. Šiandien „Elysee“ yra vertinama daugiau nei 50 šalių visame pasaulyje.   

„Tissot“ — viena žinomiausių Šveicariškų laikrodžių gamintojų kompanijų pasaulyje įkurta 1853 metais tėvo Charles-Felicien Tissot ir sūnaus Charles-Emile Tissot. „Tissot — gamintojas yra pionierius inovacijų srityje. Jam priklauso tokie nuopelnai kaip pirmasis masinės gamybos kišeninis laikrodis. Pirmasis dviejų laiko zonų laikrodis, bei pirmasis anti magnetinis laikrodis. „Tissot“ dizaineriai plačiai eksperimetuodavo su įvairiomis medžiagomis, tokiomis kaip plastikas, medis bei akmuo.

Laikrodis iš LAIKO LINIJA - kokybiškas ir ilgaamžis aksesuaras skaičiuojantiems laiką

„Bisset“ — Šveicariška kokybė už mažiausią kainą! „Bisset“ laikrodžių gamybai naudojamas šveicariškas mechanizmas, nerūdijantis plienas, daugiasluoksnis paauksavimas, natūralios odos dirželiai. Teisingai paskaičiuotos gamybos bei logistikos sąnaudos nulėmė sąlyginai žemą laikrodžio kainą. „Bisset“ sukūrė klasikinio, sportinio, laisvalaikio stiliaus laikrodžius.

„Orient“ – japonų kompanija, viena iš seniausiai žinomų ir pripažintų Lietuvoje. „Orient“ – tai viena iš nedaugelio laikrodžių įmonių, gaminanti mechaninius-automatinius laikrodžius. Klasikinis „Orient“ laikrodis lengvai atpažįstamas daugelio pirkėjų. Atsižvelgdami į paklausą, šiai dienai „Orient“ gamintojai sukūrė labai platų, įvairaus dizaino ir stiliaus laikrodžių asortimentą.

„Jacques Lemans“ — austrų kompanijos laikrodžiai. Tai puikus kokybės, dizaino ir kainos santykis. „Jacques Lemans“ yra išleidusi ir „Formula F-1“ serijos laikrodžius. Šis faktas byloja apie „Jacques Lemans“ laikrodžių kokybę. „Jacques Lemans“ kompanija ypač daug dėmesio skiria naujų modelių kūrimui, laikrodžių gamyboje naudoja naujausias mados tendencijas. Šiandien „Jacques Lemans“ laikrodžių galima įsigyti daugiau nei 50 pasaulio šalių.

„Romanson“ — laikrodžių pasaulyje pakankamai jauna kompanija, savo veiklą pradėjusi 1988 m. Tačiau dėl gaminamų laikrodžių unikalaus dizaino, naudojamų modernių technologijų, kurios leidžia gaminti kokybiškus laikrodžius nedidelėmis kainomis, greitai tapo žinoma tiek Rytų, tiek Europos rinkose. Šių laikrodžių akcentu galima pavadinti tai, kad dauguma jų turi rausvo aukso padengimą, kuris labai dera prie Lietuvoje pirktų aukso papuošalų. Laikrodžių kokybę patvirtina prekės ženklui „Romanson“ suteiktas „Tarptautinis kokybės sertifikatas ISO 9001”.

„Elite models fashion“ — Prancūzijos mados namų prekinis ženklas. „ELITE“ laikrodžiai stebina išpuoselėtu, šiuolaikines mados tendencijas atitinkančiu dizainu bei puikiomis techninėmis ypatybėms. Laikrodžių gamybai naudojami patikimi japoniški mechanizmai, daugelis korpusų ir apyrankių gaminami iš kokybiško nerūdijančiojo plieno.

„Pierre Cardin“ laikrodžiai jungia nepriekaištingą šveicarišką tikslumą ir prancūzišką eleganciją. Laikrodžių stilių kuria Prancūzijos dizaineriai, jų gamybai naudojami šveicariški mechanizmai (ISA , RONDO). Visiškai atnaujinta „Pierre Cardin“" laikrodžių kolekcija buvo pristatyta 2007 m. Skirtingai nuo ankstesnių modelių, visas dėmesys sutelktas į naujų modelių detalių gausą ir spalvingumą, tačiau išlaikyta prabangi elegancija.

Laikrodis iš LAIKO LINIJA - kokybiškas ir ilgaamžis aksesuaras skaičiuojantiems laiką

„Yves Bertellin“ — prancūzų kompanija, kurianti ekskliuzyvinius ir madingus laikrodžius vyrams ir moterims. „Yves Bertellin“ dizaineriai nuolat praturtina kolekciją madingais ir originaliais modeliais. Šiuos laikrodžius renkasi vyrai ir moterys, norintys pabrėžti savo individualumą ir gerą skonį. „Yves Bertellin“ laikrodžių gamybai naudojamos aukščiausios kokybės medžiagos, metalo keramika, daugiasluoksnis gelsvas ar rausvas paauksavimas.

„Casio“ — laikrodžiai iš kitų laikrodžių gamintojų išsiskiria savo asortimentu, stilių ir funkcijų įvairove. „Casio“ firmos sportiniai, laisvalaikio laikrodžiai turi daug papildomų funkcijų: žadintuvą, chronometrą, laikmatį, telefonų užrašų knygelę, mėnulio fazės, oro ar vandens temperatūros daviklį, kompasą, aukščio ar vandens gylio daviklius, rodo pasaulio laiką, kalendorių, turi ciferblato apšvietimą ir kt. „Casio“ yra sukūrusi „G-Shock“ serijos laikrodžius, kurie pasižymi ypatingu atsparumu smūgiams ir vandeniui. Tai išskirtinio dizaino masyvūs laikrodžiai, kurių korpusas pagamintas iš 7 sluoksnių gumos-kaučiuko detalių naudojant metalines tarpines. „G-Shock“ laikrodžiai skirti žmonėms, užsiimantiems ekstremaliu sportu, taip pat dirbantiems fizinį darbą (apsaugo nuo smūgių). „Casio“ gamina ne tik sportinius, bet ir klasikinius, laisvalaikio, vaikiškus laikrodžius. „Casio“ asortimentas labai platus, čia laikrodį gali išsirinkti įvairaus amžiaus pirkėjai.

Laikrodis iš LAIKO LINIJA - kokybiškas ir ilgaamžis aksesuaras skaičiuojantiems laiką

„Lorus“ — tai „Seiko“ grupei priklausanti laikrodžių kompanija. Todėl kurdami „Lorus“ laikrodžius japonų gamintojai ypač didelį dėmesį skiria jų kokybei. Šių laikrodžių gamybai naudojamos ypač kokybiškos medžiagos ir detalės. „Lorus“ laikrodžiai gaminami „Seiko“ gamyklose. Nors šie laikrodžiai nebrangūs, tačiau savo techninėmis savybėmis, dizainu nenusileidžia ir aukštesnės klasės laikrodžiams. „Lorus“ laikrodžiai sukurti tai žmonių grupei, kuri nori įsigyti kokybišką, gražų, bet ne itin brangų laikrodį.

„Q&Q“ — Tai „Citizen“ korporacijai priklausantis prekės ženklas. „Q&Q“ kompanija įsikūrusi Japonijoje, pačių laikrodžių gamyba vykdoma kitose Azijos šalyse. Atkreiptinas dėmesys, kad svarbiausias elementas, t.y. laikrodžio mechanizmas, gaminamas Japonijos gamykloje „MIYOTA“. Dėl pigesnių gamybos sąnaudų ir gamybos apimties, tikrai kokybiškas „Q&Q“ laikrodis pirkėjui pateikiamas už mažiausią įmanomą kainą. „Q&Q“ siūlo labai platų laikrodžių asortimentą: klasikinius, laisvalaikio, sportinius, kišeninius, vaikiškus.

„STORM“ — Londono mados namų prekinis ženklas, įžymus dėl išskirtinių, šiuolaikinių laikrodžių ir kitų elegantiškų mados aksesuarų. Nuo naujausios mados tendencijas atitinkančių iki rafinuota elegancija dvelkiančių laikrodžių – asortimentas tikrai nudžiugins visus, kuriančius savitą ir unikalų įvaizdį. Juk pasaulinis prekės ženklas „STORM“ ne veltui žinomas daugiau kaip 45 šalių visame pasaulyje!

Laikrodis iš LAIKO LINIJA - kokybiškas ir ilgaamžis aksesuaras skaičiuojantiems laiką

Laikrodžiai iš „Laiko Linija“ — vertinantiems kokybę ir prabangą. Didžiuosiuose miestuose esančiose parduotuvėse bei internetinėje specializuotoje parduotuvėje www.laikrodistau.lt įsigysite ne tik tiksliai bei patikimai laiką rodantį, bet ir estetinę funkciją atliekantį laikrodį.

Laiko Linija, UAB

Daugiau informacijos: laikrodistau.lt

Laiko Linija, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus