Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

Langų ir durų reguliavimas. Laiku sureguliuoti langai - ilgaamžis konstrukcijos veikimas

Langų ir durų profilaktinis reguliavimas - ilgaamžis plastikinės konstrukcijos veikimas Langų ir durų profilaktinis reguliavimas - ilgaamžis plastikinės konstrukcijos veikimas

Laiku sureguliuoti langai - ilgaamžis konstrukcijos veikimas. Apie langų bei durų sureguliavimo reikšmę pasakoja įmonės UAB "Langų servisas" specialistai. Įmonė nuo 2007 m. specializuojasi langų bei durų remonte, stiklo paketų keitime bei langų reguliavime. Šiuolaikinių langų/durų reguliavimas neužima daug laiko, bet yra labai svarbus faktorius, įtakojantis ilgaamžį konstrukcijos veikimą.

Laiku atliktas lango/durų reguliavimas bei profilaktinis sutepimas sutaupys Jūsų pinigus ir padės išvengti didesnių išlaidų, susijusių su rimtesniu lango/durų remontu ar jo keitimu.

Konstrukcijų iš plastiko tarnavimo terminas – 50 metų, medžio ir aliuminio konstrukcijoms jis yra dar didesnis. Bet tam, kad užtikrinti nepriekaištingą Jūsų langų/durų veikimą, jų furnitūra turi būti profilaktiškai reguliuojama kartą per 3-5 metus, o guminės tarpinės ir apkaustų mechanizmai sutepamos bent kartą per metus. Laikantis šių taisyklių yra mažesnė rimtų gedimų atsiradimo rizika.

Langų reguliavimas yra lango atstatymas į pirminę jo padėtį. Atliekamas, norint pašalinti lango/durų išsikreivinimą horizontalioje plokštumoje, o taip pat prispaudimo plokštumoje, siekiant užtikrinti sandarumą.

Kiekvienam plastiko, medžio, aliuminio lango/durų tipui yra specialiai pritaikyta furnitūra, kuri leidžia varstyti langus/duris įvairiomis kryptimis bei užtikrina jų sandarų uždarymą. Laikui bėgant sumontuotą langą veikia daugelis skirtingų išorinių poveikių – karštis, šaltis, vėjas, langas nežymiai „pasėda“, dėl dinaminių ir statinių apkrovų sutrinka sklandus lango mechanizmo darbas. Atsiranda sunkumai, pasukant rankeną, furnitūros traškėjimas, stringa uždarymo mechanizmas, prarandamas lango sandarumas, atsiranda skersvėjis. Tokiais atvejais dažniausiai reikalingas lango/durų reguliavimas ir sutepimas. Neteisingas langų/durų reguliavimas savo jėgomis sąlygoja pagrindinių furnitūros elementų gedimą.

Perkant naujus langus, būtinai sužinokite furnitūros gamintoją, išsiaiškinkite kaip dažnai gamintojas rekomenduoja mechanizmo reguliavimą. Tai padės Jums tinkamai rūpintis naujais langais/durimis visą jų tarnavimo laiką. Jei po langų/durų įstatymo patalpose vyksta remontas, atkreipkite dėmesį, kad į lango mechanizmus nepapultų vanduo, cementas, statybinės dulkės, nes tai gali tapti furnitūros gedimo priežastimi. Dažniausia remonto darbų metu statybinės dulkės susikaupia langų/durų mechanizmuose, sienų dažai džiūdami gali sudaryti rūdžių dėmes ant furnitūros paviršiaus, tarpinės būna išpurvintos dažais. Langų/durų reguliavimo ir sandarinimo tikrinimo darbus privalu atlikti iškart pasibaigus patalpų remontui. Tuomet sekančio reguliavimo prireiks tik po 2-3 metų.

Langų remontas

Pastaruoju metu plastikinių medinių, medinių ir aliumininių profilių langų ir durų įstatymas tapo mažiau aktualus ir išryškėjo didesnis jų einamųjų remontų poreikis. Be to, atlikti senesnės kartos plastikinių, medinių langų remontą yra daug pigiau negu įstatinėti naujus. Įstatyti langai ir durys reikalauja teisingos eksploatacijos ir priežiūros, o atsiradus rimtesniam gedimui, jį turi pašalinti patyręs profesionalas.

Ne kiekvienas meistras sugeba išsiaiškinti gedimo priežastį, parinkti visų plačiai ir retai pasitaikančių pavadinimų furnitūrą ir kokybiškai atlikti remontą. UAB „Langų servisas“ komanda atlieka langų ir durų sandarumo reguliavimą, tarpinių, apkaustų ir stiklo paketų keitimą, poreikiui atsiradus įstato ventiliacijos groteles, užsifiksuojančias durų rankenėles, rankenėles su apsauga nuo vaikų ir kitus susijusius darbus.

Laikui bėgant sumontuotą langą veikia daugelis skirtingų išorinių poveikių – karštis, šaltis, vėjas, langas nežymiai „pasėda“, sutrinka sklandus lango mechanizmo darbas. Atsiranda sunkumai, pasukant rankeną, furnitūros traškėjimas, stringa uždarymo mechanizmas, prarandamas lango sandarumas, atsiranda skersvėjis. Dar viena gedimų priežastis-nekokybiškas montavimas.

Tokiais atvejais dažniausiai reikalingas lango reguliavimas ir sutepimas, bet galimi atvejai, kai atsiranda furnitūros detalių, tarpinių keitimo, naujo stiklo paketo įstatymo ar net lango permontavimo poreikis.

Durų remontas

Tam, kad užtikrinti nepriekaištingą Jūsų durų veikimą, jie turi būti reguliuojami ir sutepami bent kartą per metus. Laikantis šių taisyklių yra mažesnė gedimų atsiradimo rizika.

Ypatingos priežiūros reikalauja dažnai naudojamos lauko durys. Atmosferiniai poveikiai, didelis mechanizmo apkrovimas sąlygoja sklandaus durų veikimo praradimą.

Jau apie 10 metų plastikiniai langai ir durys su stiklo paketais Lietuvoje yra mūsų kasdienybė ir tapo įprastiniu dalyku namuose, mokyklose, įvairiose įstaigose. Vėliau į mūsų rinką atėjo sandarūs mediniai langai ir durys, atsirado pastatai iš sudėtingų aliuminio-stiklo konstrukcijų. Laikui bėgant paaiškėjo, kad tobulos iš pirmo žvilgsnio langų ir durų konstrukcijos, praranda savo pirmines savybes dėl teisingos priežiūros stokos bei kitų įtakojančių veiksnių. Langai ir durys, reikalaujantys specialisto pagalbos gali būti skirtingo “senumo”,- nuo keletos mėnesių iki kelerių metų ir jų pirminių savybių atstatymas kartais reikalauja rimto konstrukcijos remonto.

Esame orientuoti į klientų poreikius, dirbame operatyviai ir stengiamės užtikrinti maksimalią aptarnavimo kokybę. Ilgametė patirtis, sukaupta įmonės specialistų, leidžia mums sėkmingai atlikti praktiškai bet kurio gamintojo plastikinių, aliumininių ir medinių langų remontą. Išmanome visas rinkoje esančias langų ir durų profilių ir uždarymo mechanizmų sistemas. Ištaisome kitų padarytas gamybos, montavimo, neteisingos priežiūros klaidas. Keičiame susidevėjusias mechanizmų detales, bei visas sistemas, atstatome konstrukciją į pradinę padėtį. Į užsakymus reaguojame operatyviai, atvykstame 1-2 dienų bėgyje. Taip pat atliekame svarbią klientui paslaugą – keičiame stiklo paketus plastikiniuose, mediniuose, aliumininėse languose ir duryse, įvairaus sudėtingumo fasadinėse sistemose.

Operatyvus, profesionalus, kokybiškas plastikinių, medinių ir aliumininių langų ir durų remontas Jums patogiu laiku.

Specializuota įmonė, suteikianti antrą gyvenimą visų tipų plastikinių, medinių ir aliumininių profilių langams ir durims. Profesionalus kolektyvas, operatyvus ir malonus aptarnavimas. Du žodžiai, kuriuos turite žinoti apie langų ir durų remontą – UAB „Langų servisas“

LANGŲ SERVISAS, UAB

Daugiau informacijos: www.languservisas.lt

LANGŲ SERVISAS, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus