ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje! Įmonių ir verslo info gidas kompiuteryje ir telefone

LED šviestuvas: vaizdas, garsas ir išmanusis telefonas

LED šviestuvas: vaizdas, garsas ir išmanusis telefonas LED šviestuvas: vaizdas, garsas ir išmanusis telefonas

„LEDVANCE“ pristato naujausią patogaus dizaino mobiliųjų ir funkcinių šviestuvų su daugybe išmaniųjų funkcijų asortimentą.

Virtuvė geriausioje šviesoje

„LEDVANCE“ sukūrė naujų „OSRAM LED Corner“ apšvietimo sistemų modelių, tvirtinamų po spintelėmis ir daugiausia naudojamų virtuvėse. Bendrovė siūlo ne tik standartinius LED šviestuvus, bet ir modulius su USB lizdu ir belaidžiu garsiakalbiu su Bluetooth funkcija. Dirbdami virtuvėje galėsite patogiau įkrauti mobiliuosius telefonus ar planšetinius kompiuterius ir klausytis mėgstamos muzikos.

Siūlomi dviejų ilgių šviestuvai – apie 50 cm ir apie 80 cm, kurie skleidžia šiltą baltą 760 arba 1100 liumenų (3000 kelvinų) šviesą. Priklausomai nuo apkrovimo, USB lizdas teikia iki 2 amperų stiprio srovę, o Bluetooth garsiakalbis – iki 10 vatų stiprio garsą. Modulius galima derinti tarpusavyje. Iš viso jų galingumas gali siekti 220 vatų.

„OSRAM Linear LED Turn“ – itin lanksti apšvietimo sistema, kuri yra montuojama po spintelėmis ir dažnai taip pat naudojama virtuvėse. Šis sukiojamas šviestuvas apšvies darbinį paviršių ten, kur jums reikia. Šis siūlomas modelis gali būti apie 36 cm arba apie 56 cm ilgio. Į vieną eilę galima sujungti iki dešimties šviestuvų, todėl net ilgiausi stalviršiai bus puikiai apšviesti.

Inovatyvi „OSRAM Submarine LED“ versija – vandeniui atsparus IP65 apsaugos klasės šviestuvas, tinkamas skalbimo patalpoms, rūsiams, garažams ir panašioms vietoms. Šis fiksuojamasis modelis vadinamas „šviestuvu visam gyvenimui“. Jis skleidžia itin ryškią ir tolygią neutralios baltos spalvos (4000 kelvinų) šviesą. Šviestuvai yra trijų skirtingų ilgių: 60 cm (18 vatų, 1500 liumenų), 120 cm (36 vatų, 3000 liumenų) ir 150 cm (48 vatų, 4000 liumenų). Šiems modeliams „LEDVANCE“ siūlo trejų metų garantiją (iki 30 000 valandų veikimo trukmės).

Šviestuvai įvairiems poreikiams

Atnaujintame mobiliųjų LED šviestuvų asortimente – daugybė itin universalių produktų. Visi mobilūs modeliai turi integruotas lemputes, o dauguma jų naudoja maitinimo blokų ar akumuliatorių energiją, todėl jų nereikia jungti į elektros tinklą. Siūlomi gerai žinomų prekės ženklų produktai – „Nightlux“, „Doorled“ ir „Lunetta“. Siekiant suteikti įvairių panaudojimo galimybių, kuriant naują šviestuvų kartą buvo atsižvelgiama ne tik į šiuolaikinį dizainą ir įvairius jutiklius. Vienas pagrindinių dalykų, kurių buvo siekiama, – tai didesnis efektyvumas.

Dauguma mobiliųjų šviestuvų prie paviršiaus tvirtinami lipduku arba varžteliais, išskyrus į tinklą jungiamas naktines lemputes. Po spintelėmis tvirtinamas mobilusis šviestuvas „OSRAM Linear LED Mobile“ naudoja akumuliatorių ar maitinimo bloką, kurie įkraunami per USB jungtį. Abu modeliai turi dienos šviesos ir judesio jutiklius. Pavyzdžiui, jei šviestuvas yra pritvirtintas spintelės viduje, jis įsijungs kiekvieną kartą atidarius spintelę.

Vandeniui atsparūs IP54 apsaugos klasės „Nightlux“ šeimos modeliai labai tinkami tokiose patalpose, kur reikia ryškesnio ir geresnio apšvietimo, pavyzdžiui, koridoriuose ar laiptinėse. Akumuliatoriumi maitinamas šviestuvas „OSRAM Doorled“ neutralia balta šviesa (4000 kelvinų) apšviečia duris ir praėjimus.


LED šviestuvas

Po spintelėmis tvirtinama apšvietimo sistema „OSRAM Linear LED Corner“ – populiarus sprendimas virtuvės apšvietimui. Nuo rugsėjo mėnesio bus siūlomi ne tik standartiniai LED šviestuvai, bet ir modulis su USB lizdu ir Bluetooth garsiakalbiu.



LED šviestuvas

Neutrali balta „OSRAM Doorled“ šviesa itin padeda, kai reikia, pavyzdžiui, tamsoje rasti duris.




LED šviestuvas

Įsigiję šviestuvą su jutikliu „Linear LED Flat Sensor“, šviesą galėsite įjungti vos mostelėję ranka – tai labai patogu, jei, pavyzdžiui, rankos bus purvinos.

Apie „LEDVANCE“

„LEDVANCE“, turinti daugiau nei 9000 darbuotojų ir veikianti daugiau nei 120 šalių, yra viena pirmaujančių apšvietimo produktų, skirtų profesionaliam naudojimui ir mažmeniniams pirkėjams, tiekėjų pasaulyje. Kilusi iš apšvietimo produktų gamintojos OSRAM, GmbH, „LEDVANCE“ siūlo pažangias LED lemputes, standartinius LED šviestuvus, išmanias, tinklines sistemas išmaniesiems namams ir pastatams, taip pat tradicinius šviesos šaltinius. Nuo 2017 m. „LEDVANCE“ priklauso konsorciumui, kuriam vadovauja strateginis investuotojas „IDG Capital“. Kiti konsorciumo nariai – pirmaujanti Kinijos apšvietimo produktų įmonė „MLS“ ir finansinis investuotojas „Yiwu“. 2016 finansiniais metais Remdamasi sutartimi su „OSRAM“, „LEDVANCE“ ir toliau savo gaminiams naudos patikimus prekės ženklus „OSRAM“ ir „SYLVANIA“ (JAV ir Kanadoje).

 

Daugiau informacijos:

infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus