visainfo.lt – visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas.

Lengvai montuojama POLISTIK tarpaukštinė garso izoliacija

Lengvai montuojama POLISTIK tarpaukštinė garso izoliacija Lengvai montuojama POLISTIK tarpaukštinė garso izoliacija

Perdangų garso izoliaciją galite įsirengti patys, be brangių meistrų pagalbos. Tam puikiai tiks „POLISTIK / M UNDERSPECIAL HQ“ aukštos kokybės grindų paklotas, montuojamas greitai bei paprastai ir pagerinantis garso izoliaciją perdangose net Δ =34 db.

„POLISTIK / M UNDERSPECIAL HQ“ yra komplektuojamas su persidengiančiais atvartais ir sujungimo izoliacine juosta, kas dar labiau palengvina gaminio montavimą. „POLISTIK“ izoliacijos rulonai tiesiami ant grindų ir sutvirtinami izoliacine juosta. Vėliau viskas užpilama cementiniu išlyginamuoju sluoksniu ant kuriuo galima kloti bet kokia grindų dangą. Įrengiant, būtina naudoti perimetrinę juostą „Bicolor“, kuri yra nupjaunama sulig išlyginamuoju betono sluoksniu.

Efektyvus tarpaukštinės smūginio garso izoliacijos sprendimas

„POLISTIK / M UNDERSPECIAL HQ“ standartiniai matmenys: storis 6 mm; ritinėliai 1500 mm x 40 m.

„POLISTIK / M UNDERSPECIAL HQ“ grindų paklotas susideda iš dviejų sluoksnių:

  • Putų polietileno sluoksnio, padengto apsaugine neaustine plėvele, kad būtų išvengta pažeidimų montavimo metu.
  • Naujos kartos poliesterio pluošto, pagaminto iš perdirbtų PET plastikinių butelių. Poliesterio pluoštas yra ekologiškas garso ir šilumos izoliacijos skydas.

Efektyvus tarpaukštinės smūginio garso izoliacijos sprendimas

Grindų paklotas „POLISTIK / M UNDERSPECIAL HQ“ – itin plonas, efektyvus tarpaukštinio smūginio garso izoliacijos sprendimas

Garsą izoliuojantis grindų paklotas „POLISTIK / M UNDERSPECIAL HQ“ yra itin plonas – tik 6 mm. Tai idealus pasirinkimas taupant grindų aukštį, norint išsaugoti erdvę patalpose arba tiesiog kuomet nėra galimybės naudoti storų garso izoliacinių medžiagų. Izoliacija gali būti naudojama po plaukiojančiomis grindimis, taip pat tarp betoninių perdangos plokščių.

Garsą izoliuojantis grindų paklotas POLISTIK

„POLISTIK / M UNDERSPECIAL HQ“ yra kompanijos „Mappy Italia SpA“ produktas. UAB „Palziv Baltic“ – oficialus šios italų įmonės „Mappy Italia SpA“ atstovas Lietuvoje. Bendrovė Europos rinkoje veikia nuo 1974 m. Ji yra šilumos ir garso izoliacijos lyderė ne tik Italijoje. Įmonė gali pasigirti daugiau nei keturiasdešimties metų patirtimi šioje srityje. Iš įvairių medžiagų, skirtų garso izoliacijai, gaminamas platus termoakustinių sistemų asortimentas. „Mappy Italia SpA“ būstinė yra Cesate, netoli Milano, strateginėje vietoje, kurioje patikimai ir greitai paskirstomi produktai visoje Europoje. Aukštos kokybės sertifikuotos prekės yra gaminamos daugiau nei 22 000 kvadratinių metrų ploto gamybinėje bazėje. Kiekvienas produktas yra pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų ir yra tikrinamas bei kruopščiai kontroliuojamas visame gamybos procese – nuo žaliavų iki galutinio produkto. „Mappy Italia SpA“ komandos technikai reguliariai tikrina gamybos procesus, kad užtikrintų aukščiausius standartus. Lietuvą pasiekia tik aukščiausios kokybės produktai, pagaminti Italijoje.

Daugiau informacijos apie įvairius akustinius sprendimus: www.akustiniaisprendimai.lt

Palziv Baltic, UAB

Daugiau informacijos: www.palzivbaltic.eu

Palziv Baltic, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus