Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

LYTHUM, A. Grigonio IV - programavimo darbai

Adresas: Rinktinės g. 36-20,LT-09315, VILNIUS, Lietuva


Mob. Nr.: (604) 55963LYTHUM, A. Grigonio IV VEIKLA: Programavimo darbai. Plataus profilio programavimo paslaugos. Informacinių sistemų, duomenų bazių ir kitos programinės įrangos projektavimas, kūrimas ir priežiūra. Galima trečios šalies informacinių sistemų analizė, kokybės ir saugumo vertinimas, palaikymas ir tobulinimas.

Daug darbo patirties su senomis ir šiuo metu retai naudojamomis technologijomis. Galime tokias sistemas perimti prižiūrėti, tobulinti ar net jas išanalizavus, sukurti sistemos versiją panaudojant šiuolaikines technologijas.

Duomenų tarp kelių sistemų apsikeitimo, importo ir eksporto sprendimai. Taip pat senų IS duomenų archyvavimo sprendimai. Duomenų saugumo sprendimai, kriptografija ir pan. Yra patirties jungiant sistemas su tokiomis sistemomis, kaip Microsoft Dynamics-Navision ERP, Visma Business, Rivile ir GeoFM model web tarnybomis.

Delninukams (PDA) ir išmaniesiems telefonams skirtos programinės įrangos kūrimas (Android, WindowsCE, PocketPC, PalmOS ir kt.). Taip pat lipdukų spausdinimo programinės įrangos kūrimas. Yra daug patirties su sandėlio valdymo ir praėjimo kontrolės sistemomis.

Taip pat užsiimame ir Web puslapių, E-Shop programavimo darbais, TVS modulių kūrimu

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Programinė įranga, software, programinės įrangos kūrimas, pį, pį kūrimas, software development, soft development, soft, programų kūrimas, programavimas, programming, programavimo darbai, programavimo paslaugos, it sprendimai, it solutions, it solution, informacinė sistema, informacinės sistemos, is, it sistema, it systems, sistemų projektavimas, system design, sistemų analizė, system analysis, sistemų priežiūra, software maintenance, sistemu prieziura, sistemų palaikymasPasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus