visainfo.lt – visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas.

Magnetiniai konferenciniai stovai ir magnetinės lentos internetu

Magnetiniai konferenciniai stovai ir magnetinės lentos internetu Magnetiniai konferenciniai stovai ir magnetinės lentos internetu

„Rutana“ parduodami aukštos kokybės magnetiniai konferenciniai stovai ir magnetinės lentos yra ypač vertinamos biuro darbuotojų, naudojamos ugdymo įstaigose bei konferencijų salėse. Magnetinės lentos idealus įrankis – įvairiems planavimo darbams, mokymams ir prezentacijoms. Dėka savo funkcionalumo, mokyklose ir kitose ugdymo įstaigose magnetinės lentos vis dažniau keičia įprastas klasės lentas.

Magnetės lentos ir stovai – patogus ir praktiškas Jūsų pagalbininkas, norint vizualiai perteikti informaciją.

Darbai veja darbus, tad taupykite laiką ir reikalingas darbui priemones nusipirkite tiesiog kavos pertraukėlės metu el. parduotuvėje rutana.lt

 Magnetinės lentos ir konferenciniai stovai

UAB „Rutana“ – parduoda kanceliarines prekes nuo 2005 metų. Įmonė užtikrina siūlomų aukštą prekių kokybę, lanksčią kainų politiką, patikimumą, aukštą aptarnavimo kokybę ir operatyvų prekių pristatymą visoje Lietuvoje.

rutana.lt rasite platų asortimentą pasaulinėje rinkoje pripažintų biuro prekių. Įmonė atstovauja „Schneider“, „Esselte“, „Novus“, „3M“, „Faber-Castell“, „Citizen“, „Milan“, „Leitz“, „Colop“, „Zebra“, „Staedtler“, „Durable“, „Tork“, „Parker“, „Waterman“ ir daugelį kitų gamintojų.

Kad Jums būtų patogu pirkti ir dirbti, „Rutana“ siūlo visas reikalingų kanceliarinių prekių grupes: popierių ir popieriaus prekes; rašymo ir korektūros priemones; darbo stalo reikmenis; dokumentų laikymo ir archyvavimo prekes; konferencinę įrangą ir priedus; spausdinimo medžiagas (tonerius, rašalines kasetes ir kt.); kompiuterinę techniką ir jos priedus, biuro techniką; mokyklines prekes; verslo dovanas; buitines ir higienos prekes; maisto prekes ir kt.

Taip pat „Rutana“ gamina antspaudus; laminuoja; kopijuoja ir spausdina dokumentus; įriša dokumentus ir knygas; spausdina reklaminius užrašus; gamina vizitines korteles.

rutana.lt įvairioms prekių grupėms nuolatos vykdomos patrauklios akcijos. O jei nerasite dominančios prekės ar turėsite klausimų  – Jums visada pagelbės įmonės vadybininkai.

rutana.lt – nuolat atnaujinama elektroninė parduotuvė, kurioje taupydami savo laiką ir pinigus galite nesudėtingai ir maloniai apsipirkti neišeidami iš namų ar biuro. Kanceliarinės prekės bus pristatytos Jūsų nurodytu adresu visoje Lietuvoje.

RUTANA, UAB

Daugiau informacijos: www.rutana.lt

RUTANA, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus