ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje!

masazo-namai-logon

MASAŽO NAMAI, UAB - masažo paslaugos, grožio procedūros ir kosmetologija, sveikatinimo procedūros, masažo kursai

Adresas:
Vilniaus g. 10, LT-01402, VILNIUS, Lietuva


Įmonės kodas: 300607601

Tel. Nr.: (8 5) 262 7069
Mob. Nr.: 8 608 84 344
Mob. Nr.: 8 699 99 772

El. paštas: [email protected]
Tinklapis: www.masazonamai.lt


MASAŽO NAMAI, UAB VEIKLA: masažo paslaugos, grožio procedūros ir kosmetologija, sveikatinimo procedūros, masažo kursai. Masažo paslaugos: bendras masažas, kobido masažas, medaus masažas, viso kūno pilingas ir apvyniojimas, masažas su šokoladu, masažas karštais akmenimis, anticeliulitinis masažas. Grožio procedūros: veido jauninimo procedūros, fotoepiliacija, presoterapija. Sveikatinimo procedūros: kineziterapija, magnetinė terapija.

Įmonė „Masažo namai“ įkurta 2006 metais. „Masažo namų“ įgyta licencija Nr. 3306, suteikia teisę verstis asmens sveikatos priežiūros veikla ir teikti gydomojo masažo bei kineziterapijos paslaugas.

Pačiame Vilniaus miesto centre įsikūrę „Masažo namai“ – tai atsipalaidavimo ir ramybės, sveikatos, grožio oazė, kiekvieną darbo dieną Jums siūlanti išskirtines įvairaus masažo, kosmetologijos paslaugas, taip pat kūno, veido odos puoselėjimo procedūras. Čia dirba kvalifikuoti, įgiję ilgametę patirtį bei turintys medicininį išsilavinimą masažuotojai ir kinezeterapeutai. „Masažo namų“ darbuotojai nuolat tobulinasi savo srityje bei gilina žinias siekdami geriausių rezultatų.

Kiekvienam apsilankiusiam masažo klinikoje yra skiriamas išskirtinis dėmesys. Pirmiausia, suteikiama asmeninė konsultacija, kurios metu išsiaiškinami Jūsų poreikiai, problemos, tuomet paskiriama individuali gydymo metodika, parenkamas masažas ar kitas kūno sveikatinimo būdas – gydomieji ar limfodrenažiniai masažai, veido ir kūno procedūros.

„Masažo namai“ gali Jums pasiūlyti ne tik gydomuosius, bet taip pat anticeliulitinius, atpalaiduojančius, sportinius arba aromatinius masažus. Esant poreikiui, bus suteiktos įvairios puoselėjančios procedūros. Anticeliulitinis medaus masažas su įvyniojimu, su jūros dumbliais, imbieru, jūros druska, šiltu šokoladu, karštais akmenimis, infraraudonųjų spindulių pirtis, parafino vonelės rankoms ir kojoms, aromaterapija – tai tik dalis to, ką „Masažo namai“ gali Jums pasiūlyti.

Naudojama naujosios kartos įranga bei kitos priemonės yra aukštos kokybės, moksliškai patikrintos bei sertifikuotos. Masažai atliekami „STARVAC“, „PULSTAR“ aparatais, injekcinei mezoterapijai naudojami vitaminų kokteiliai bei kaukės, fotoepiliacija atliekama greitai ir neskausmingai – blyksniais.

 „Masažo namų“ masažuotojų atliktas masažas – geriausias pasirinkimas norintiems atsipalaiduoti ar numalšinti raumenų skausmą, puoselėti savo kūną. „Siekiame, kad masažai, kuriuos atliekame, leistų atsipalaiduoti, bent trumpam pamiršti kasdienius vargus bei pasinerti į visą kūną užliejančią ramybę“ – „Masažo namai“.

UAB „Masažo namai“ dirba šiomis kryptimis:

Masažai. „Masažo namai“ Jums siūlo įvairaus tipo masažus. Tai gydomieji, anticeliulitiniai, atpalaiduojantys, aromatiniai, sportiniai masažai, pagal kiekvieno Jūsų poreikius. Ypatingas pasiūlymas, kurį siūlo masažo klinika neįprastų pojūčių mėgėjams – masažas karštais akmenimis arba masažas su šiltu šokoladu. Taip pat rekomenduojama išbandyti siūlomas naujienas – tai rankų, pilvo, kojų presoterapija (mechaninis, limfodrenažinis masažas, pašalinantis riebalus iš riebalinio audinio, stumiantis juos į limfą, taip pagreitinant jų pasišalinimą iš organizmo bei išjudinant limfotaką, kraujotaką). Romantišką nuotaiką pakurstyti padės atpalaiduojantys masažai dviems.

Kūno, odos puoselėjimo, grožio procedūros. Viso kūno odos šveitimas (pylingas) su jūros druska arba dumbliais, kūno įvyniojimas su imbieru, šokoladu, infraraudonųjų spindulių pirtis. Naujausia procedūra, kuri veiksmingai padeda atkurti odos tonusą ir elastingumą – injekcinė veido, kūno, mezoterapija. Taip pat siūlomos parafino voneles rankoms, kojoms, depiliavimo procedūros, fotoepiliacija, taip pat įvairios kosmetologinės paslaugos: veido odos terapija kaukėmis, odos valymas, stangrinimas, drėkinimas ir daugelis kitų.

Masažo kursų organizavimas. Nesvarbu ar turite medicininį išsilavinimą ar ne – „Masažo namuose“ dirbantys profesionalai maloniai pasidalins su Jumis išskirtine savo darbo patirtimi, profesiniais triukais. Ši masažo klinika suteikia galimybę per 3 dienas arba 6 savaites, priklausomai nuo to kokio masažo paslapčių norite išmokti, įgyti masažisto vardą. Baigusiems kursus išduodamas pažymėjimas lietuvių ir anglų kalbomis. Jei norite ir toliau tobulinti savo žinias masažavimo srityje, siūlome užsiregistruoti klinikoje organizuojamuose tobulinimosi kursuose.

Prekyba masažo įranga, masažui skirti eterinių aliejų mišiniai ir kitomis grožio prekėmis. „Masažo namai“ ne tik siūlo malonias, atpalaiduojančias bei kūną puoselėjančias procedūras, bet taip pat ir prekes, skirtas pasiektiems rezultatams tobulinti. Tai lieknėjimo apranga: liekninančios maikutės vyrams, timpos – moterims. Baigusiems masažo kursus, rekomenduojame pas mus įsigyti visą masažui reikalingą įrangą: stalus, kėdes, masažinio stalo pagalvėles, o taip pat karštų akmenų rinkinius.

Sveikatos draudimas. „Masažo namai“ bendradarbiauja su draudimo bendrovėmis „ERGO“, „SEB“, „Compensa Life Vienna Insurance Group SE“. Tai leidžia savo klientams pasiūlyti visą sveikatos stiprinimo paslaugų paketą. Taigi Jūs galite mėgautis teikiamomis „Masažo namai“ paslaugomis, kurios gali būti visiškai ar iš dalies kompensuojamos tam tikros draudimo bendrovės. Jei turite galiojančią sveikatos draudimo knygelę arba kortelę, tereikia pateikti ją klinikos administratorei – netrukus galėsite mėgautis pasirinkta procedūra.

Dovanų kuponai. Norite padovanoti grožį, sveikatą ar atsipalaidavimą tiems, kuriuos mylite labiausiai? O galbūt planuojate maloniai nustebinti savo antrąją pusę masažu dviem? Įsigykite „Masažo namai“ dovanų kuponą ir mėgaukitės malonia, kūną apgaubiančia šiluma, ilgai išliekančia gera savijauta!

MASAŽO NAMAI, UAB PASLAUGOS:

Masažo kursai ir mokymai. „Masažo namai“ organizuoja įvairius masažo kursus bei mokymus: klasikinio masažo kursus; klasikinio masažo metodikos mokymus esant stuburo skausmams; anticeliulitinio masažo kursus; Medaus masažo kursus; limfodrenažinio masažo kursus; sportinio masažo kursus; klasikinio veido masažo kursus; veido masažo su muilu ir medumi kursus; vakuuminio masažo kursus; masažo karštais akmenimis kursus; masažo su šiltu šokoladu kursus; masažo esant širdies ir kraujagyslių susirgimams kursus; masažo esant centrinės ir periferinės nervų sistemos susirgimams kursus; masažo esant kvėpavimo sistemos susirgimams kursus; masažo esant virškinimo sistemos susirgimams kursus; vaikų masažo kursus; segmentinio – refleksinio masažo kursus; taškinio masažo mokymus; masažo pirtyje kursus; jungiamojo audinio masažo kursus; Kolon masažo kursus; kinietiško pėdų masažo kursus.

Masažo ir kosmetologijos įranga. „Masažo namai“ parduoda masažo stalus; masažo kėdes; kėdes masažuotojams ir kosmetologams; masažinio stalo pagalvėles; karštų akmenų masažui rinkinius; lieknėjimo aprangą ir kitą profesionalią įrangą.

Gydomosios procedūros, masažai. „Masažo namų“ kvalifikuoti meistrai atlieka įvairius masažus bei gydomąsias procedūras: nugaros masažas; nugaros masažas su manualinės terapijos elementais; bendras atpalaiduojantis masažas; bendras aromaterapijos masažas; bendras tonizuojantis masažas; bendras klasikinis kūno masažas; presoterapija; kojų masažas; lmfodrenažinis kojų masažas; kiniškas pėdų masažas; krūtinės ląstos masažas; galvos ir apykaklės masažas; veido masažas; rankų limfodrenažinis masažas; rankų masažas; limfodrenažinis masažas po mamektomijos; pilvo masažas; Medaus masažas; kineziterapija su „TERAPY MASTER“ įranga; kompleksinė kineziterapijos programa; kineziterapija ir masažas; nugaros masažas ir postizometrinė relaksacija; apykaklės masažas ir postizometrinė relaksacija; kojų masažas ir postizometrinė relaksacija; bendras kūno masažas ir postizometrinė relaksacija; bendras hemolimfodrenažinis masažas; magnetoterapija; stuburo tempimas (juosmuo/kaklas) „MEDITRAC“, „CERVICO 2000“; elektrostimuliacija ir kt.

Anticeliulitinė programa. „Masažo namų“ meistrai atlieka įvairias anticeliulitines procedūras: anticeliulitinis (atliekamas rankomis) masažas; anticeliulitinis medaus masažas su įvyniojimu; anticeliulitinis vakuuminis masažas aparatu „STARVAC“; anticeliulitinė presoterapija aparatu „PULSTAR“; lmfodrenažinis rankų masažas aparatu „PULSTAR“ ir kt.

Kūno puoselėjimo procedūros. „Masažo namuose“ galite rinktis įvairiausias kūno puoselėjimo bei SPA procedūras: viso kūno pylingas su jūros druska ir lengvas masažas; viso kūno įvyniojimas su jūros dumbliais ir lengvas masažas; viso kūno pilingas su jūros druska ir įvyniojimas su jūros dumbliais ir lengvas masažas; masažas karštais akmenimis; masažas su šiltu šokoladu; infraraudonųjų spindulių pirtis ir atpalaiduojantis masažas; infraraudonųjų spindulių pirtis ir atpalaiduojantis masažas dviems; atpalaiduojantis masažas dviems ir kt.

Grožio procedūros, depiliacija. „Masažo namuose“ Jums bus profesionaliai atliktos grožio procedūros: stangrinamasis veido masažas; veido jauninimo procedūra aparatu „LYMPHOBIONY L300“; fotoepiliacija; blakstienų priauginimas; blakstienų korekcija; veido depiliacija; pažąstų depiliacija; rankų depiliacija; bikini zonos depiliacija; blauzdų depiliacija; šlaunų depiliacija; pilna kojų depiliacija; veido depiliacija; rankų depiliacija; parafino vonelės; parafino vonelė rankoms; parafino vonelė kojoms; parafino vonelė ir rankų masažas; parafino vonelė ir pėdų masažas; parafino terapija ir kt. Taip pat teikiamos antakių korekcijos; antakių dažymo; blakstienų dažymo paslaugos.

Kosmetologija, aparatinės ir neaparatinės veido procedūros. „Masažo namuose“ teikiamos visos kosmetologo paslaugos: veido, kaklo ir dekolte masažas su specialiais kremais pagal odos poreikį; veido odos terapija kaukėmis; akių procedūra; jauninanti veidą procedūra „TriPollar Stop Time“ su kauke pagal odos poreikį; „Algotherm“ procedūra pagal odos poreikį; veido odos valymas; procedūra riebiai odai; drėkinamoji procedūra; stangrinamoji procedūra; procedūra sausai ir jautriai odai, skaistinamoji procedūra sausai, jautriai veido odai ir kt. Klientai gali rinktis iš veiksmingų aparatinių veido procedūrų: mikrodermobrazija; „BDR“ grožio ir jaunystės procedūra „Age Control“; „BDR“ grožio ir jaunystės procedūra „Age Control anti-wrikles“; „BDR“ intensyvi grožio ir jaunystės procedūra „Vital Power“ ir kt.

Injekcinė mezoterapija. „Masažo namuose“ klientai gali rinktis įvairias injekcinės mezoterapijos procedūras: vidutinių ir gilių raukšlių korekcija (hialurono rūgšties užpildas); lūpų kontūro apimtis (hialurono rūgšties užpildas); lūpų kontūro formavimas; veido ir kaklo srities mezoterapija (kokteiliai-vitaminai, peptidai); pagurklio mažinimo kontūrinė plastika; akių bei kaktos kontūro raukšlių korekcija (imituoja butulino poveikį); kaklo ir dekoltė mezoterapija; akių voko paburkimo (maišelių po akimis ir tamsių rutulų sprendimas); procedūra prieš pigmentines dėmes; procedūra prieš aknę ir randus po spuogų; galvos mezoterapija (prieš plaukų slinkimą ir androgeninį plikimą); kūno procedūros nuo celiulito, strijų, odos stangrinimas; rankų odos mezoterapija; Biorevitalizacija (veido ir kaklo srities / arba veido, arba kaklo srities); biorevitalizacija – odos drėgmės atstatymas su liftingo efektu; „MEZO-T“ kaukė; hialurono rūgšties kaukė; vitamino C kaukė; mechaninis veido valymas probleminei odai.

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Masažas, masažistai, masažo paslaugos, kūno masažas, veido masažas, masažas Vilniuje, grožio procedūros, kosmetologija, sveikatinimo procedūros, masažo kursai, grožio salonai, kosmetologijos kabinetai, masažo centrai, masažai, soliariumai, kineziterapija, magnetų terapija, grožio masažas, klasikinis masažas, sportinis masažas, liekninantis masažas, anticeliulitinis masažas, jauninamasis masažas, atpalaiduojantis masažas, medaus masažas, vakuuminis masažas, kosmetologijos kabinetas, masžai, gydomieji masažai, masažai akcija, masažai vilniuje, veido masažai, masažai dviems, anticeliulitiniai masžai, limfodrenažiniai masažai, spa masažai, vakuuminiai masažai, masažai akcijos, masažai nėščiosioms, masažai nuo celiulito, masažai Vilniuje, liekninamieji masažai, masažai vilnius, masažai vilniuje akcijos, liekninantys masažai, masažai dviems vilniuje, limfodrenažinis masažas, limfodrenažinis masažas kaina, limfodrenažinis masažas akcija, limfodrenažinis masažas rankomis,  anticeliulitinis masažas, anticeliulitinis masažas akcija, anticeliulitinis masažas rankomis, anticeliulitinis masažas vilniuje, anticeliulitinis masažas vilnius, nugaros masažas, gydomasis nugaros masažas, klasikinis nugaros masažas, nugaros masažas akcija, nugaros masažas vilniuje, gydomasis nugaros masažas vilniuje, nugaros valymas, veido masažas, veido masažas akcija, klasikinis veido masažas, veido masažas namuose, veido masažas vilniuje, veido masažas vilnius, gydomasis masažas, gydomasis masažas vilniuje, gydomasis masažas vilnius, viso kūno masažas, klasikinis viso kūno masažas, kūno masažas vilniuje, atpalaiduojantis masažas, atpalaiduojantis masažas vilniuje, atpalaiduojantis viso kūno masažas, medaus masažas nuo celiulito, celiulito gydymas, celiulito naikinimas, masažas nuo celiulito, taurelės nuo celiulito, celiulito masažas, celiulito stadijos, vakuumines taurės nuo celiulito, įvyniojimai nuo celiulito, celiulito šalinimas, masažuoklis nuo celiulito, kaip atsikratyti celiulito, kavos tirščiai nuo celiulito, celiulito mažinimas, kaip greitai atsikratyti celiulito, masažo kursai vilniuje, masažo kursai kaune, masažų kursai, masažų kursai vilniuje, masažo kursai vilniuje, masažo kursai vilnius, masažų kursai, gydomojo masažo kursai,  kaklo masažas, kaklo slanksteliai, kaklo raumenys, starvac aparatas, vakuuminis aparatas, limfodrenažinis aparatas, masažų kainos, masažų salonas, masažų namai, masažų rusys, gydomųjų masažų centras

 • MASAŽO NAMAI, UAB - masažo paslaugos, grožio procedūros ir kosmetologija, sveikatinimo procedūros, masažo kursai
 • MASAŽO NAMAI, UAB - masažo paslaugos, grožio procedūros ir kosmetologija, sveikatinimo procedūros, masažo kursai
 • MASAŽO NAMAI, UAB - masažo paslaugos, grožio procedūros ir kosmetologija, sveikatinimo procedūros, masažo kursai
 • MASAŽO NAMAI, UAB - masažo paslaugos, grožio procedūros ir kosmetologija, sveikatinimo procedūros, masažo kursai
 • MASAŽO NAMAI, UAB - masažo paslaugos, grožio procedūros ir kosmetologija, sveikatinimo procedūros, masažo kursai
 • MASAŽO NAMAI, UAB - masažo paslaugos, grožio procedūros ir kosmetologija, sveikatinimo procedūros, masažo kursai
 • MASAŽO NAMAI, UAB - masažo paslaugos, grožio procedūros ir kosmetologija, sveikatinimo procedūros, masažo kursai
 • MASAŽO NAMAI, UAB - masažo paslaugos, grožio procedūros ir kosmetologija, sveikatinimo procedūros, masažo kursai
 • MASAŽO NAMAI, UAB - masažo paslaugos, grožio procedūros ir kosmetologija, sveikatinimo procedūros, masažo kursai
 • MASAŽO NAMAI, UAB - masažo paslaugos, grožio procedūros ir kosmetologija, sveikatinimo procedūros, masažo kursai
Vietovė:
ĮMONĖS STRAIPSNIAI IR NAUJIENOS:
Tailando pėdų masažas puikiai savijautai ir gerai nuotaikai Tailando pėdų masažas puikiai savijautai ir gerai nuotaikaiVisceralinė terapija – efektyvus metodas vidaus organų padėčių ir funkcijų atstatymui Visceralinė terapija – efektyvus metodas vidaus organų padėčių ir funkcijų atstatymuiAnticeliulitinis vakuuminis masažas aparatu STARVAC – atsisveikinkite su „apelsino žievele“! Anticeliulitinis vakuuminis masažas aparatu STARVAC – atsisveikinkite su „apelsino žievele“!Taškinis veido, galvos bei viso kūno masažas – gilus ir veiksmingas praktinis gydymas Taškinis veido, galvos bei viso kūno masažas – gilus ir veiksmingas praktinis gydymasII–asis atviras Lietuvos masažo čempionatas 2021. Kviečiame registruotis! II–asis atviras Lietuvos masažo čempionatas 2021. Kviečiame registruotis!Masažai – kokie yra jų tipai ir teikiama nauda Masažai – kokie yra jų tipai ir teikiama naudaSu Džok terapija – tai gydymo būdas, kai stimuliuojami plaštakos ir pėdos taškai Su Džok terapija – tai gydymo būdas, kai stimuliuojami plaštakos ir pėdos taškaiKokybiškas masažas už dar mažesnę kainą! Kokybiškas masažas už dar mažesnę kainą!Anticeliulitinio masažo kompleksinė programa – Ultragarsas + STARVAC aparatas Anticeliulitinio masažo kompleksinė programa – Ultragarsas + STARVAC aparatasVeido jauninimo procedūros Lymphobiony L300 aparatu Jūsų jaunatviškai, stangriai ir skaisčiai odai Veido jauninimo procedūros Lymphobiony L300 aparatu Jūsų jaunatviškai, stangriai ir skaisčiai odaiVisceralinė terapija – išderinto organizmo priartinimas prie tobulos iš prigimties visumos Visceralinė terapija – išderinto organizmo priartinimas prie tobulos iš prigimties visumosLietuvos masažuotojų čempionatas 2021 m. inovatyviuoju formatu – Kurkime masažą kartu! Lietuvos masažuotojų čempionatas 2021 m. inovatyviuoju formatu – Kurkime masažą kartu!Vaiko laikysenos koregavimas – 3 paprasti ir smagūs pratimai Vaiko laikysenos koregavimas – 3 paprasti ir smagūs pratimaiMASAŽO NAMAI sveikina Jus ir Jūsų artimuosius su Šv.Kalėdomis ir Naujaisiais metais MASAŽO NAMAI sveikina Jus ir Jūsų artimuosius su Šv.Kalėdomis ir Naujaisiais metaisDOVANŲ KUPONAS – pati geriausia ir praktiškiausia dovana DOVANŲ KUPONAS – pati geriausia ir praktiškiausia dovanaMasažas esant kvėpavimo organų susirgimams Masažas esant kvėpavimo organų susirgimamsKarštų akmenų masažas – šiluma ir ramybė Jūsų kūnui bei sielai Karštų akmenų masažas – šiluma ir ramybė Jūsų kūnui bei sielaiNemokami masažai! Jūsų sveikatos draudimas – Jūsų bilietas į MASAŽO NAMUS Nemokami masažai! Jūsų sveikatos draudimas – Jūsų bilietas į MASAŽO NAMUSVeido odos priežiūros patarimai šaltuoju metų laiku Veido odos priežiūros patarimai šaltuoju metų laikuVeido jauninimo procedūra Lymphobiony L300 aparatu MASAŽO NAMUOSE – jaunesnė oda per valandą! Veido jauninimo procedūra Lymphobiony L300 aparatu MASAŽO NAMUOSE – jaunesnė oda per valandą!Veido jauninimo procedūra Lymphobiony L300 aparatu – odos jaunystei, stangrumui ir skaistumui Veido jauninimo procedūra Lymphobiony L300 aparatu – odos jaunystei, stangrumui ir skaistumuiMASAŽO NAMAI – ramybės, sveikatos, grožio oazė Vilniaus miesto centre MASAŽO NAMAI – ramybės, sveikatos, grožio oazė Vilniaus miesto centreMasažo namai kviečia į kursus: BIOMATRIKSACIJA – nauja pažanga kosmetologijoje! Masažo namai kviečia į kursus: BIOMATRIKSACIJA – nauja pažanga kosmetologijoje!Pasiūlymas sėdimą darbą dirbantiems asmenims – individuali kineziterapijos konsultacija ir nugaros masažas Pasiūlymas sėdimą darbą dirbantiems asmenims – individuali kineziterapijos konsultacija ir nugaros masažasMasažuotojų kursai – Stuburo srities funkciniai sutrikimai, ūminiai ir lėtiniai susirgimai Masažuotojų kursai – Stuburo srities funkciniai sutrikimai, ūminiai ir lėtiniai susirgimaiKūdikių ir vaikų masažas – sveikos vaikystės garantas Kūdikių ir vaikų masažas – sveikos vaikystės garantasBorisas Tajupovas – medicininį išsilavinimą turintis profesionalus masažo terapeutas ir manualinės terapijos meistras Borisas Tajupovas – medicininį išsilavinimą turintis profesionalus masažo terapeutas ir manualinės terapijos meistrasInjekcinė mezoterapija – odos jaunystės paslaptis Injekcinė mezoterapija – odos jaunystės paslaptisIndividuali kineziterapijos konsultacija Masažo namuose Individuali kineziterapijos konsultacija Masažo namuoseKineziterapija + masažas stangresnėms kojoms bei užpakaliukui tik 29 Eur Kineziterapija + masažas stangresnėms kojoms bei užpakaliukui tik 29 EurIndividuali kineziterapija Masažo namuose net 40 proc. pigiau! Individuali kineziterapija Masažo namuose net 40 proc. pigiau!Atraumatinis veido valymas – skaisčiai ir lygiai odai Atraumatinis veido valymas – skaisčiai ir lygiai odaiI-asis Lietuvos masažuotojų čempionatas KURKIME MASAŽĄ KARTU... I-asis Lietuvos masažuotojų čempionatas KURKIME MASAŽĄ KARTU...Nemokami masažai – turintiems sveikatos draudimą Nemokami masažai – turintiems sveikatos draudimąIndividuali kineziterapija – viena pagrindinių reabilitacijos priemonių Individuali kineziterapija – viena pagrindinių reabilitacijos priemoniųNugaros masažų kursas – 10 nugaros masažų už 120 Eur! Ar gali būti geriau? Nugaros masažų kursas – 10 nugaros masažų už 120 Eur! Ar gali būti geriau?Anticeliulitinis kompleksinis masažas su ultragarsu ir aparatu STARVAC – karštas vasaros pasiūlymas Anticeliulitinis kompleksinis masažas su ultragarsu ir aparatu STARVAC – karštas vasaros pasiūlymasAnticeliulitinis vakuuminis STARVAC masažas + kineziterapija – vasaros pasiūlymas stangriam užpakaliukui Anticeliulitinis vakuuminis STARVAC masažas + kineziterapija – vasaros pasiūlymas stangriam užpakaliukuiKineziterapija – efektyvus gydymas judesiu Kineziterapija – efektyvus gydymas judesiuSpecialus pasiūlymas 10 nugaros masažų kursui MASAŽO NAMUOSE Specialus pasiūlymas 10 nugaros masažų kursui MASAŽO NAMUOSEAnticeliulitinis vakuuminis masažas aparatu STARVAC – efektyvi ir šiuolaikiška procedūra Anticeliulitinis vakuuminis masažas aparatu STARVAC – efektyvi ir šiuolaikiška procedūra50 masažo rūšių? Kokį masažą galite atlikti? Profesionalų ir veiksmingą!:) 50 masažo rūšių? Kokį masažą galite atlikti? Profesionalų ir veiksmingą!:)Masažas ir nerimo sutrikimai Masažas ir nerimo sutrikimaiMasažas karštais akmenimis – kas tai yra? Masažas karštais akmenimis – kas tai yra?Įvyniojimas jūros dumbliais – efektyvi Talaso terapijos procedūra Įvyniojimas jūros dumbliais – efektyvi Talaso terapijos procedūraMiostruktūruojantis (peroralinis) veido masažas – efektas lyg po plastinės operacijos! Miostruktūruojantis (peroralinis) veido masažas – efektas lyg po plastinės operacijos!MASAŽO NAMAI dovanų kuponas – padovanokite pagalbą kūnui ir atgaivą sielai MASAŽO NAMAI dovanų kuponas – padovanokite pagalbą kūnui ir atgaivą sielaiGydomosios procedūros su ALGOTHERM kosmetika kūno atpalaidavimui ir gyvybingumo atstatymui Gydomosios procedūros su ALGOTHERM kosmetika kūno atpalaidavimui ir gyvybingumo atstatymuiBikini depiliacija LYCON vašku – dar lengviau ir patogiau Bikini depiliacija LYCON vašku – dar lengviau ir patogiauPresoterapija rankoms, kojoms, pilvui ir kojų įvyniojimas su anticeliulitiniu šildančiu kremu Presoterapija rankoms, kojoms, pilvui ir kojų įvyniojimas su anticeliulitiniu šildančiu kremuViso kūno pilingas su Jūros druska - atsiduokite SPA malonumams pačiame Vilniaus centre Viso kūno pilingas su Jūros druska - atsiduokite SPA malonumams pačiame Vilniaus centreAromaterapinis masažas – puiki priemonė įveikti rudeninį stresą bei nerimą Aromaterapinis masažas – puiki priemonė įveikti rudeninį stresą bei nerimąGydomųjų procedūrų rinkinys kūno atpalaidavimui MONT SAINT-MICHEL Gydomųjų procedūrų rinkinys kūno atpalaidavimui MONT SAINT-MICHELKūno įvyniojimo procedūra su vynuogėmis ar vaisiais Kūno įvyniojimo procedūra su vynuogėmis ar vaisiaisKūdikių ir vaikų masažas MASAŽO NAMUOSE Kūdikių ir vaikų masažas MASAŽO NAMUOSEAtpalaiduojantis nugaros masažas padės atsipalaiduoti ir atsiriboti nuo kasdienybes rūpesčių Atpalaiduojantis nugaros masažas padės atsipalaiduoti ir atsiriboti nuo kasdienybes rūpesčiųKineziterapija – įvairių gydymo technikų kompleksas Kineziterapija – įvairių gydymo technikų kompleksasMasažas karštais akmenimis MASAŽO NAMUOSE Masažas karštais akmenimis MASAŽO NAMUOSEKūno įvyniojimo procedūra su jūros dumbliais Kūno įvyniojimo procedūra su jūros dumbliaisKūno pilingas su negyvosios jūros druska Kūno pilingas su negyvosios jūros druskaFotoepiliacija – neskausmingas plaukų šalinimo būdas aparatu Fotoepiliacija – neskausmingas plaukų šalinimo būdas aparatuMezoterapija - unikalus metodas gražios ir sveikos odos atkūrimui ir išsaugojimui, bei plaukų slinkimo gydymui Mezoterapija - unikalus metodas gražios ir sveikos odos atkūrimui ir išsaugojimui, bei plaukų slinkimo gydymui

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

 • Numatytas
 • Antraštė
 • Data
 • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus