ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje!

Matė arbatų rinkinys ROSAMONTE 3

Matė arbatų rinkinys ROSAMONTE 3 Matė arbatų rinkinys ROSAMONTE 3

Matė – bugienio lapų arbata, kuri tonizuoja ir gerina bendrą sveikatos būklę. Trijų „Rosamonte“ rūšių yerba matės arbatų rinkinys – tai Jūsų „Rosamonte“ dienos. Šį matės arbatų rinkinį galite įsigyti internetinėje parduotuvėje nuogakaina.lt.

Šį rinkinį sudaro nepriekaištingos kokybės matė, kuri itin vertinama pačių argentiniečių.

„Rosamonte“ matė buvo pradėta gaminti mažoje šeimos įmonėje nuo 1936 m. Ši arbata gaminama iš natūralių žolelių „Ilex paraguariensis“. Produktas susideda iš džiovintų lapų, dalis lapų šiek tiek pakepinti ir sumaišyti su jaunomis džiovintomis šakelėmis. Šia matę sudaro ne mažiau 65% lapų ir 35% džiovintų šakelių. Po džiovinimo proceso matė supilama į džiūto maišus ir išlaikoma taip 12 mėnesių. Po išsaugojimo „Rosamonte“ įgauna sau būdingą aromatą, spalvą ir charakteringą skonį.

„Rosamonte Despalada“ sudaro ne daugiau 90% džiovintų lapų ir maža dalis džiovintų smulkintų šakelių. Ši matė turi išskirtinai stiprų skonį ir ilgai išliekantį aromatą. Ji tinkama profesionaliems yerba mate gėrėjams.

„Rosamonte Suave“ gamybai naudojami tik didžiausi augalo lapai. Arbata yra malonaus švelnaus skonio, kurią rekomenduojame gerti pradedantiesiems.

Pradėkite savo dieną nuo matės gurkšnio!

Kokybė ir gera kaina internetinėje parduotuvėje NuogaKaina.lt neišskiriamos.

Dėl platesnės informacijos kreipkitės telefonu 8 639 33 900 arba el.paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Matė arbatų rinkinys ROSAMONTE 3
Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus