ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje! Įmonių ir verslo info gidas kompiuteryje ir telefone

Medienos apsauga ir spalvinimas vienu sluoksniu - Rubio Monocoat Oil Plus

Medienos apsauga ir spalvinimas vienu sluoksniu - Rubio Monocoat Oil Plus Medienos apsauga ir spalvinimas vienu sluoksniu - Rubio Monocoat Oil Plus

Medienos apsauga ir spalvinimas vienu sluoksniu - Rubio Monocoat Oil Plus. Rubio Monocoat Oil Plus: revoliucinė technologija natūraliai medienos apsaugai ir spalvinimui!  Rubio Monocoat Oil Plus alyva nudažo ir apsaugo medieną, dengiant tik vienu vieninteliu sluoksniu. Ši alyva yra skirta grindims, baldams, dailylentėms, laiptams ir kitiems medienos gaminiams dažyti. Skirtingai nuo kitų tradicinių kietojo vaško alyvų, Rubio Monocoat Oil Plus alyva molekulinės reakcijos metu susijungia su medienos plaušais taip užtikrindama ilgaamžę medienos apsaugą.

monocoat-oil-plus

Rubio Monocoat Oil Plus alyva molekulinių jungčių būdu susijungia su medienos paviršiniu sluoksniu, kurio storis siekia kelis mikronus. Medienos skaidulos susiriša tik su tam tikru alyvos kiekiu. Nesureagavusią su paviršiumi alyvą reikia pašalinti.

Atnaujinimas rekomenduojamas tose vietose, kur matomi įbrėžimai ar nudegimo žymės arba pastebimas stiprus nusidėvėjimas (atskiri lopai ar didesni grindų plotai). Lokalus pataisymas yra visai nesudėtingas: su naujai užtepta Rubio Monocoat Oil Plus alyva sureaguos tik dėl dangos pažeidimo laisvais tapę medienos plaušai. Įmanomas paviršiaus padengimas ir visai kita spalva, nei buvo prieš tai. 

vienas-sluoksnis-nudazo-apsaugo-mediena-monocoat-plus

Be vandens ir lakiųjų organinių junginių (LOJ): Rubio Monocoat Oil Plus sudėtyje nėra vandens, produktas pagamintas iš natūralių medžiagų, jo sudėtyje nėra lakiųjų organinių junginių

Nudažo ir apsaugo medieną molekulinės sąveikos būdu: Rubio Monocoat Oil Plus alyva molekulinių jungčių būdu susijungia su medienos paviršiniu sluoksniu, kurio storis siekia kelis mikronus, nesudarydama ant medienos paviršiaus plėvelės, neįsigerdama į medieną. Dėl šios priežasties produkto sąnaudos yra gerokai mažesnės lyginant su tradiciniais medienos apdailos būdais.

Ilgalaikė apsauga: Molekulinės jungtys sukuria patvarią ir ilgaamžę apsaugą. Labai svarbu yra laikytis reikalaujamos kelių minučių reakcijos trukmės, nes tai užtikrina patikimą molekulinį ryšį. Kuo geriau susiriš medienos skaidulos, tuo patikimesnė apsauga bus garantuota.

Nėra persidengimų: Kai tik laisvos celiuliozės skaidulos surišamos, perteklinio produkto nebepriima nei mediena, nei pats Rubio Monocoat Oil Plus sluoksnis. Todėl panaudojamas optimalus produkto kiekis, išvengiama darbo ruožų ribų pėdsakų ar persidengimų.

Sutaupytas laikas: nudažymas ir apsauga išgaunama padengiant vienu sluoksniu. Nėra prasmės dengti antrą Rubio Monocoat Oil Plus sluoksnį, nes padengus pirmuoju sluoksniu nebelieka laisvų celiuliozės skaidulų, su kuriomis galėtų sureaguoti Rubio Monocoat Oil Plus.

Lengva pataisyti: Ši technologija leidžia pataisyti pažeistas vietas ar įbrėžimus: kadangi alyva suriša tik laisvas celiuliozės skaidulas, tai tik pažeistos vietos absorbuos šį produktą, o likusi danga liks nepakitusi. Praėjus reakcijos laikui, alyvos perteklius lengvai pašalinamas, nelieka jokių persidengimų.

Išskirtinės spalvos: Unikali Rubio Monocoat Oil Plus pigmentavimo technologija suteikia galimybę išgauti intensyvias ir sodrias spalvas, dengiant tik vienu vieninteliu sluoksniu ir nekeičia natūralios medienos išvaizdos ir pojūčio. 

Palyginimas su tradiciniais metodais:
Lakuojant mediena dengiama 2 arba 3 sluoksniais, o tarp dengimo laku prieš tai buvusį sluoksnį reikia pašlifuoti (pašiurkštinti); dėl apsauginės plėvelės mediena atrodo lyg būtų dengta plastiku, o atsiradusių pažeidimų neįmanoma lokaliai pašalinti.
Jeigu mediena nelakuojama, kaip alternatyva dažniausiai pasirenkamas vaškavimas ir alyvavimas. Tačiau tokiu atveju spalvos suteikimui ir medienos apsaugai naudojami atskiri produktai. Spalvą suteikiančios priemonės dažniausiai skiedžiamos vandeniu. Alyva medieną prisotina per 2 arba 3 kartus, taigi teks procedūrą kartoti keletą kartų. Be to, norint, kad apsauga būtų pakankama, alyvuotai medienai yra reikalinga intensyvi priežiūra, pastovus alyvavimo atnaujinimas. Beje, alyvą sunku pašalinti.

monocoat-alyva-medienai

monocoat-alyva-medienai2

 

TONACIJA, UAB

Daugiau informacijos: www.monocoat.lt

TONACIJA, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus