ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje!

Medinės durys – natūralumas ir universalumas

Medinės durys – natūralumas ir universalumas Medinės durys – natūralumas ir universalumas

Durų Galerija, UAB

doors.lt

UAB „Durų Galerija“ užsiima durų gamyba bei prekyba. Įmonė prekiauja įvairiausių tipų vidaus ir lauko durimis. Siekiantiems natūralumo siūlomos pačios įvairiausios medinės durys, gaminamos pagal kiekvieno kliento poreikius.

Medinės durys – natūralumas ir universalumas

Medines duris  „Durų galerija“ gamina iš gryno medžio. Galima pasirinkti aklinas arba stiklintas duris. Durys gali būti dvivėrės, su švieslangiais (iš šonų ar iš viršaus). Taip pat galima pasirinkti, kokių norima medinių durų, ar be slenksčio, ar su standartiniu mediniu slenksčiu, su minimaliu aliuminiu slenksčiu arba su mechaniniu slenksčiu (nematomu slenksčiu, paslepiamu duryse, kuris veikia tik uždarius duris). Įmonė siūlo standartinius, plastikiniu liežuvėliu (tylaus uždarymo) arba magnetinius spynos mechanizmus.

Medinės durys – natūralumas ir universalumas

Stiklintoms durims naudojami įvairiausių raštų stiklai arba vitražai. Gaminant medines durys, galima naudoti beicavimą ir suteikti joms bet kokį atspalvį. Jos gali būti lakuojamos pusiau matiniu laku, dengiamos natūraliomis alyvomis arba beicais. Šių durų dizainas labai įvairus, todėl parinkus norimą medieną ir spalvą, galima pritaikyti praktiškai prie bet kokio interjero.

„Durų galerija“ gamina ir nestandartinių konstrukcijų duris. Medinės durys gali būti pagamintos bet kokio modelio, bet kokios spalvos, bet kokių matmenų, bet kokios konstrukcijos, viskas gaminama pagal kliento pageidavimus, todėl standartinių modelių nėra.

Medinės durys – natūralumas ir universalumas

„Durų galerija“ siekia pateikti pačią išsamiausią informaciją apie duris. Įmonė yra visada pasiryžusi didinti parduodamų prekių asortimentą ir pasirinkimą, kad galėtų patenkinti patį reikliausią klientą ir pasiūlyti jam kokybišką prekę.

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus