ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje!

Medinės vidaus durys DRE - ieškantiems optimaliausio kainos ir kokybės santykio

Medinės vidaus durys DRE - ieškantiems optimaliausio kainos ir kokybės santykio Medinės vidaus durys DRE - ieškantiems optimaliausio kainos ir kokybės santykio

EUROFORTAS, UAB

Renkantis medines vidaus patalpų duris, reikia atsižvelgti į planuojamą durų paskirtį bei patalpų interjerą. Vidaus durų paviršius gali būti laminuotas specialiu laminatu, dažytas įvairiomis spalvomis arba dengtas natūralaus medžio faneruote.

UAB „Eurofortas“ siūlomos medinės vidaus patalpų durys yra skydinės, o jų konstrukcija priklauso nuo durų paskirties. Durų karkasui naudojama klijuota pušies mediena. Staktai - klijuota pušies mediena arba laminuota dulkių plokštė. Tokios durys yra tvirtos ir laikui bėgant neišsikraipo.

Paprastesnių, standartinių durų varčios yra užpildytos kartono koriu. Specialios paskirties durys, tokios kaip atsparios drėgmei, izoliuojančios garsą ar sustiprintos konstrukcijos, užpildomos medžio drožlių plokšte, arba kitomis izoliacinėmis medžiagomis, priklausomai nuo durų tipo.

Medinių durų staktos gali būti standartinės (su pridedamais apvadais) bei reguliuojamos, kuriose apvadas eina išvien su stakta. Standartinė durų stakta labiau tinka, kai durys montuojamos angos viduryje. Reguliuojamos staktos privalumas - nereikia papildomos durų apdailos po jų sumontavimo, kadangi stakta parenkama pagal sienos storį ir turi apvadus iš abiejų pusių.

„Eurofortas“ siūlo lygaus arba profiliuoto paviršiaus medines duris, su įspaustais raštais, taip pat įstiklintas skaidriu, ornamentiniu ar matiniu stiklu.

Medinės vidaus patalpų durys DRE

Klientams, ieškantiems optimaliausio kainos ir kokybės santykio, „Eurofortas“ rekomenduoja medinės vidaus duris DRE, kurios gali būti tiek laminuotos, tiek dengtos natūralaus medžio faneruote. Durų stakta - standartinė su papildomais, pridedamais apvadais, arba reguliuojama, su apvadais iš abiejų staktos pusių.

Durų varčia - su užlaida, storis 40 mm. Durų rėmas - iš klijuotos spygliuočių medienos, paviršiaus apdaila - laminuota dulkių plokštė arba natūralaus medžio faneruotė.

Durų varčios užpildas - kartono korys arba medžio drožlių plokštė (pasirinktinai pagal durų paskirtį).

Durų stakta - laminuota dulkių plokštė, su gumine sandarinimo tarpine.

Apvadai - 16x60x2200 mm laminuota dulkių plokštė, su laikikliais, skirtais tvirtinimui prie staktos.

Spyna - europinio standarto, atstumas tarp centrų 72 mm. Spynos paskirtis - profiliniam cilindrui, „buratino“ raktui, vonios ar WC užraktui (pasirinktinai).

Vyriai - reguliuojami, cilindriniai, dviejų dalių, chromo spalvos.

Medinės vidaus durys DRE

Medinės vidaus durys DRE

Medinės vidaus durys DRE

Pagrindinė UAB „Eurofortas“ įmonės veikla - plieninės, priešgaisrinės, apsauginės, laiptinių, aliuminio, medinės, kompozicinės, lauko ir vidaus durys, plastikiniai langai, garažo vartai. Bendrovė ne tik platina produkciją, bet ir atlieka projektavimo, gaminių sumontavimo, jų priežiūros, bei aptarnavimo darbus. Įspūdingos įrengimų technologinės galimybės, darbuotojų sukauptos žinios ir įgyta patirtis puikiai dera bei leidžia pasiekti itin gerų rezultatų bei aukštos gaminių kokybės. Visi pagrindiniai UAB „Eurofortas“ platinami gaminiai yra sertifikuoti ir atitinka Europos standartus.

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus