ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje! Įmonių ir verslo info gidas kompiuteryje ir telefone

Metalinių medalių gamyba ir kūrimas pagal individualius užsakymus

Metalinių medalių gamyba ir kūrimas pagal individualius užsakymus Metalinių medalių gamyba ir kūrimas pagal individualius užsakymus

UAB „Cerame“ ir gamina įvairius keraminius, metalinius, plastikinius suvenyrus – medalius, ženkliukus, varpelius, pakabukus, plaketes. Išskirtinės kokybės medaliai ir kiti suvenyrai gaminami įvairioms organizacijoms bei įmonėms Lietuvoje, Anglijoje, Vokietijoje, Belgijoje, JAV, Norvegijoje, Japonijoje ir kitose šalyse.

Pagal klientų pageidavimą, metaliniai medaliai gali būti štampuojami iš vario, žalvario, cinko lydinio arba liejami iš alavo ir vario lydinio. Jie yra įvairių formų ir dydžio, paprasto (2D) arba tūrinio (3D) graviravimo, dengiami aukso, sidabro, žalvario, vario, nikelio, juodinto nikelio, chromo dangomis. Medalių paviršius gali būti matinis, poliruotas, su tekstūra. Jie emaliuojami arba tamsinami (antiqua) – iškilios vietos  būna šviesesnės, o įgilintos tamsesnės.

Klientui pageidaujant gaminami su ąselėmis ir medžiaginėmis juostelėmis pakabinimui. Medaliai gali turėti kompiuteriniu – lazeriniu  būdu darytus individualius užrašus ir įpakuojami į dėžutes.

Metalinių medalių dangos

metaliniai-medaliai-metaliniu-medaliu-gamyba1

UAB „Cerame“ ne tik gamina, bet ir suteikia įvairiapuses nemokamas konsultacijas, ruošia projektus ir etalonus pagal užsakovo pageidavimus.

Cerame, UAB

Daugiau informacijos: cera.lt

Cerame, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus