Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

Miegamojo baldų komplektas OMERA - SADIVA BALDŲ naujienos

Miegamojo baldų komplektas OMERA - SADIVA BALDŲ naujienos Miegamojo baldų komplektas OMERA - SADIVA BALDŲ naujienos

Kuriantiems miegamojo kambario interjerą ir ieškantiems kokybiškų, bei praktiškų baldų, UAB "Sadiva" siūlo rinktis vieną iš bendrovės naujienų - miegamojo baldų komplektą "OMERA", susidedantį iš vientiso stiliaus lovos, komodos ir komodėlės, spintos bei kampinės. 

Pagrindinė bendrovės veikla yra minkštų, korpusinių, standartinių ir nestandartinių baldų gamyba, projektavimas, prekyba ir montavimas. Taip pat pagal individualius užsakymus gaminame baldus restoranams, kavinėms, ofisams, medicinos įstaigoms ir parduotuvėms.

Mūsų įmonė, viena iš pirmųjų Lietuvoje individualių įmonių, savo veiklą pradėjo 1992 m. Vėliau 1996 m. gamybai plečiantis įmonė buvo perregistruota į uždarą akcinę bendrovę "SADIVA". Iki 2001 m. bendrovės veikla buvo minkštų baldų gamyba. Tačiau 2001 m. pradėjome gaminti ir korpusinius baldus: virtuvės, miegamojo. Taip pat gaminame standartinius ir nestandartinius (atsižvelgdami į kliento pageidavimus, poreikius ir būsto dydį), įvairius kitus korpusinius baldus: komodas, sekcijas, vaikų kambario ir prieškambario.

Gamyboje taikome pačias naujausias technologijas. Visos, gamybai naudojamos, medžiagos yra kokybiškos ir ekologiškos. Minkštiems baldams galime pasiūlyti labai platų audinių ir odos asortimentą, korpusiniams baldams platų kokybiškos laminuotos plokštės spalvų ir faktūrų pasirinkimą, remiantis naujausiomis mados tendencijomis.

"SADIVA" baldus rasite daugelyje Lietuvos miestų ir miestelių. Jų gyventojai džiaugiasi bendrovės siūlomu produkcijos asortimentu ir kokybe.

SADIVA, UAB

Daugiau informacijos:

SADIVA, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus