ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje! Įmonių ir verslo info gidas kompiuteryje ir telefone

Miško pirkimas: Perkame mišką su žeme ir be žemės išsikirtimui

Miško pirkimas: Perkame mišką su žeme ir be žemės išsikirtimui Miško pirkimas: Perkame mišką su žeme ir be žemės išsikirtimui

Miško pirkimas: Perkame mišką su žeme ir be žemės išsikirtimui. UAB "Log forest" perka mišką iš fizinių ir juridinių asmenų. Kodėl rinktis mus? Dažnas pirkėjas sako: perku mišką. O po šio sakinio reikia laukti įvertinimo, sutarties, notaro paskirto laiko. Mes turime ilgametę patirtį miškininkystėje ir žinome kaip greičiausiai sutvarkyti pirkimo pardavimo popierius. Negaiškite laiko, kreipkitės dabar ir mes įvertinę kainą pasakysime datą kada gausite pinigus.

Miško pirkimas su žeme

Norite parduoti ne tik mišką, bet ir žemę kurioje yra miškas? Mūsų įmonė perka mišką su žeme nesvarbu koks miško amžius. Perkant mišką su žeme sudaroma notarinė sutartis ir pinigai už mišką su žeme sumokami tą pačią minutę, kai padedami parašai notaro kabinete.

Perkame mišką be žemės

Mes perkame statų mišką išsikirtimui (retinimus, einamuosius, plynus kirtimus). Status miškas yra sutvarkomas pagal miško kirtimo taisykles, o žemė lieka savininkui. Pinigai už statų mišką mokami, dviem būdais, kaip pageidauja savininkas:

sandėlyje, kai baigiami visi dabai ir suskaičiuojamas tūris (ktm), tą pačią dieną padaromas pavedimas;
yra suskaičiuojamas stataus iškertamo miško tūris ir pagal stataus medžio kainą sumokami pinigai tą pačią dieną, kai pasirašoma sutartis;

Perkame medienos sandėlius

Turite nenaudojamos medienos? Įvertinsime ir nupirksime Jūsų medieną. Už kiekvieną asortimentą sumokami atitinkami pinigai, tą pačią dieną kai yra sumatuojami parduodamos medienos sandėliai.

Kas įtakoja miško kainą

Miško pirkime vyrauja daug svarbių detalių, bet svarbiausi faktoriai tai ar:

perkame mišką su žeme
ar be žemės

Taip pat didelę svarbą turi kokie medžiai auga miške ir koks jo amžius. Kai kurie pirkėjai perka mišką tik tam tikro amžiaus, nes jie vykdo ribotą miškininkystės veiklą. Bet mes perkame bet kokio amžiaus mišką.

Siūlykite ir mes pasiūlysime Jums geriausią kainą.

LOG FOREST, UAB

Daugiau informacijos:

www.logforest.lt

LOG FOREST, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus