visainfo.lt – visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas.

Motorinis ledo grąžtas Husqvarna 326AI25 – žūklės mėgėjams ir profesionalams

Motorinis ledo grąžtas Husqvarna 326AI25 – žūklės mėgėjams ir profesionalams Motorinis ledo grąžtas Husqvarna 326AI25 – žūklės mėgėjams ir profesionalams

UAB „Žaliasis kampas“ tiekia kokybišką techniką ir įrankius, skirtus aplinkos tvarkymui ir priežiūrai. Atėjus žiemos sezonui, įmonė siūlo įsigyti motorinį ledo grąžtą „Husqvarna 326AI25“ – puikų pagalbininką žiemos žūklės mėgėjams ir profesionalams.

Motorinis ledo grąžtas Husqvarna 326AI25

Motorinis ledo grąžtas yra komplektuojamas su galingu varikliu, kuris užtikrina optimalią galią reikalingą gręžti skylėmis lede iki 250 mm. Reguliuojama ergonomiška rankena palengvina darbą. Džiaukitės ledo žūklės malonumais, naudodami „HUSQVARNA“ įrangą.

Motorinis ledo grąžtas Husqvarna 326AI25

„HUSQVARNA“ – puikiai žinomas prekinis ženklas, kiekvienam asocijuojantis su aukšta kokybe, patikimumu ir būtinybe dirbant sodo, parko ir miško darbus. „HUSQVARNA“ jau daugelį metų tiekia gaminius, skirtus tiek profesionaliam, tiek mėgėjiškam naudojimui.

Savo produkcijoje „HUSQVARNA“ suderina didelį našumą su naudojimo patogumu ir saugumu, taip padėdami Jums atlikti darbą efektyviai. UAB "Gitana" siūlo platų ir nuolat didėjantį HUSQVARNA gaminių bei priedų asortimentą – nuo grandininių pjūklų ir elektrinių pjaustytuvų iki robotų vejapjovių.

UAB „Žaliasis kampas“ klientams garantuojamos patrauklios kainos ir nuolat atsinaujinantis prekių asortimentas, žymiausių pasaulyje gamintojų naujos ir originalios prekės, efektyvus prekių pristatymas pirkėjams visoje Lietuvoje, gamintojų garantijos bei prekių grąžinimas ar keitimas.

Daugiau informacijos:

infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus