Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

Muitinės terminalų paslaugos – profesionalumas ir patirtis

Muitinės terminalų paslaugos – profesionalumas ir patirtis Muitinės terminalų paslaugos – profesionalumas ir patirtis

Į bet kurios šalies muitų teritoriją prekės gali būti vežamos tik teisės aktų nustatyta tvarka per pasienio kontrolės punktus. Tiek eksportuojamos, tiek importuojamos ir tranzitu gabenamos prekės, kol yra forminami muitinės sankcionuoti veiksmai, yra laikomos ir saugomos sandėliuose – importo ir eksporto terminaluose. Muitinės terminalai prižiūrimi oficialių muitinės pareigūnų, o prekės tvarkomos remiantis numatytais teisės aktais. UAB „Kauno tarpininkai“ teikia profesionalias, teisės aktų apibrėžtas muitinės terminalų paslaugas.

Muitinės terminalai prižiūrimi oficialių muitinės pareigūnų, o prekės tvarkomos remiantis numatytais teisės aktais. Terminaluose teikiamos ne tik laikinojo saugojimo, bet ir prekių perkrovimo, rūšiavimo, perpakavimo, perskirstymo, svėrimo, matavimo ir kitos paslaugos.

Visoje muitų teritorijoje laikomasi tais pačiais teisės aktais apibrėžtų reikalavimų dėl laikinojo prekių saugojimo. UAB „Kauno tarpininkai“ specialistai primena, kad Europoje eksporto ir importo muitinės terminalai nėra skirti saugoti alkoholinius gėrimus bei etilo spiritą, tabako gaminius ir cukrų (nebent šis krovinys būtų diplomatinis). Lietuvoje muitinės terminalai prekes saugo iki 20 dienų, atgabentas jūra – iki 45 dienų. Norint pratęsti prekių laikymo terminale laiką, būtina kalbėtis su teisiškai įgaliotais asmenimis. Kai saugojimo terminas baigiasi, importui skirtos prekės yra pateikiamos numatytai procedūrai įforminti: laikinajam išvežimui, išleidimui laisvai cirkuliacijai, muitiniam sandėliavimui ir t. t. Prekės, gabenamos tranzitu, pateikiamos oficialiam muitinio tranzito procedūros įforminimui. Eksportuojami gaminiai išvežami iš šalies muitų teritorijos arba pateikiami muitinio tranzito situacijai įforminti.

Muitinės terminalų paslaugos – profesionali „Kauno tarpininkų“ pagalba

Muitinės sandėlių veiklą ir oficialias sandėliavimo procedūras reglamentuoja Bendrijos muitinės kodekso 98–113 ir Bendrijos muitinės kodekso realizavimo nuostatų 524–534 straipsniai. Muitinės sandėlių steigimo leidimų išdavimas, jų galiojimo ribojimas, pakeitimas, sustabdymas ar panaikinimas reglamentuojamas taisyklėmis, kurios yra patvirtintos Muitinės departamento prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos generalinio direktoriaus 2010 m. birželio 23 d. įsakymu Nr. 1B-436. Šių sandėlių veikla reglamentuojama Muitinės departamento prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos generalinio direktoriaus 2004 m. balandžio 26 d. įsakymu Nr. 1B-401 „Dėl pavyzdinių muitinės sandėlio aptarnavimo ir prekių saugojimo muitinės sandėlyje sutarčių patvirtinimo“. Prekių, laikomų muitinės sandėliuose, apskaita yra tvarkoma remiantis Muitinės departamento prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos generalinio direktoriaus 2004 m. balandžio 22 d. įsakymu Nr. 1B-383 patvirtintomis tipinėmis A, C, D ir E tipo muitinės sandėliuose laikomų prekių apskaitos taisyklėmis.

Muitinės sandėlio teritorija atitinka numatytus reglamentus ir yra pritaikyta prekių laikymui, jų saugojimui, tvarkymui, perkrovimui ir priežiūrai. Muitinės sandėlio teritorijoje yra moderni ir patikima techninė įranga, kurios reikia prekių tvarkymui, perkrovimui ir priežiūrai. Sandėliai saugomi patikimomis apsaugos priemonėmis, užtikrinančiomis maksimalią teritorijos apsaugą.

UAB „Kauno tarpininkai“ – profesionalų komanda. Kiekvienas jos narys turi didžiulę muitinės tarpininkavimo patirtį, todėl puikiai žino ką daro ir ko nori klientai. Dirbdami operatyviai ir kokybiškai „Kauno tarpininkai“ gali pasigirti plačiu kolegų bei partnerių ratu visoje Lietuvoje. Kilus klausimams ar abejonėms, įmonės specialistai konsultuoja: pateikiama naujausia informacija, duodami profesionalūs patarimai. Profesionalus UAB „Kauno tarpininkai“ kolektyvas užtikrina tinkamą kainos ir kokybės santykį.

KAUNO TARPININKAI, UAB

Daugiau informacijos: www.kaunotarpininkai.lt

KAUNO TARPININKAI, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus