ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje!

namu-tekstile

NAMŲ TEKSTILĖ, UAB - namų tekstilės gaminiai: patalynė, pledai, rankšluosčiai, staltiesės

Adresas:
Fabriko g. 48, LT-55111, JONAVA, Lietuva


Įmonės kodas: 156875247
PVM kodas: LT568752410

Tel. Nr.: (8 349) 6 5913
Mob. Nr.: 8 656 50 474
Mob. Nr.: 8 656 20 442
Faks. Nr.: (8 349) 6 5913

El. paštas: [email protected]
Tinklapis: www.namutekstile.lt
Tinklalapis: shop.namutekstile.lt

Filialai: VILNIUS, VISAGINAS

NAMŲ TEKSTILĖ, UAB VEIKLA: namų tekstilės gaminiai: patalynė, pledai, rankšluosčiai, staltiesės, gaminiai pirčiai. Tekstilės gaminių, kurių pagrindą sudaro natūralus pluoštas – natūrali avies vilna, linas ar medvilnė gamyba. UAB „Namų tekstilė“ prekiauja lininiais, medvilniniais ir kitokio pluošto audiniais. Gamina, siuva ir siuvinėja pagal užsakovo pageidavimus: patalynę, lovatieses, pledus, staltieses, rankšluosčius, pirties aksesuarus, gaminius su Jūsų įmonės logotipu.

UAB „Namų tekstilė“ pradėjo savo veiklą 2003 m. spalio mėn. Jau daugiau nei 15-ką metų įmonės veikla – įvairių tekstilės gaminių, kurių pagrindą sudaro natūralus pluoštas (pvz.: natūrali avies vilna, linas ar medvilnė) gamyba.

„Namų tekstilė“ ženklas asocijuojasi su ypatingai aukšta visų tekstilės gaminių kokybe, ilgamete įmonės ir jos specialistų profesionalia patirtimi, originalia dizainerių išmone, kasdieniu kiekvienų namų jaukumu, kavinių ir restoranų pokylių salių šventinėmis nuotaikomis, miela virtuvės aplinka, pirties malonumais, verslo bei proginių dovanų džiaugsmu ir viskuo, kas reikalinga būtent Jums ir Jūsų namams. Visi „Namų tekstilė“ gaminiai yra skirti nuo paties mažiausiojo vartotojo – kūdikio – iki įvairių dydžių suaugusiųjų, neaplenkiant ir paties reikliausiojo pirkėjo – jaunuolio ir mažamečio vaiko.

Visi „Namų tekstilė“ gaminiai yra paklausūs ir populiarūs ne tik privačių vartotojų, bet ir visur, kur trumpam ar ilgam apsigyvena žmogus. Tai vaikų darželiai, viešbučiai, poilsio namai ir kaimo turizmo sodybos, vaikų namai ir įvairios stovyklos. Be natūralių medvilnės ar lino rankšluosčių, be kokybiškos, patvarios, t. p. natūralaus lino bei medvilnės estetiškos patalynės, be natūralaus pluošto apkloto neįsivaizduojama jokia nakvynė.

Šiandieną 60 % visų įmonės klientų sudaro viešbučiai, ligoninės, darželiai ir kitos įmonės. Pagal jų užsakymus yra siuvama patalynė, rankšluosčiai ir kiti gaminiai, kurių sudėtis yra 100% medvilnė. Išrankių klientų pageidavimu, bendrovė siūna patalynę ir iš lininio audinio, gofruotos medvilnės ar satino. Prie plataus patalynės asortimento siūlomi lovatiesės, užtiesalai, natūralios vilnos pledai, šiltos vilnonės liemenės arba skraistės. Vis labiau populiarėjant pirtims, UAB „Namų tekstilė“ siūlo ir pirčiai skirtų aksesuarų: pirties prijuosčių, kepurių, chalatų, plaušinių, pasėsčių, įvairių rankšluosčių ir t.t.

UAB „Namų tekstilė“ pagal užsakovo pageidavimą siuvinėja, gamina namams reikalingų ir jaukumo teikiančiais smulkmenas: dekoratyvines pagalvėles, lino rožes, pintus ir austus takelius, staltieses, servetėles ir kt. Visus įmonės gaminius galite įsigyti firminėse bendrovės parduotuvėse.

Natūralios vilnos, lino, medvilnės kasdienio bei šventinio naudojimo „Namų tekstilė“ ženklo tekstilės gaminiai ypač palankiai vertinami į Lietuvą atvykusių užsienio turistų, užsienio šalių didmeninių pirkėjų bei jų vartotojų, tarptautinių parodų lankytojų, dalyvių, tekstilės specialistų bei naujų partnerių. Savo produkciją bendrovė pristato ir nuolatos dalyvauja Italijos, Prancūzijos, Vokietijos, Norvegijos ir kitų Europos šalių organizuojamose parodose.

„Namų tekstilė“ ženklo gaminius ir aukštą įmonės pozicionavimą puikiai vertina ne tik užsienio ekspertai, bet ir daugelį metų gaunami įvairūs Stipriausiųjų Lietuvoje sertifikatai.

Šiuolaikinės technologijos leidžia perkelti į gaminį viską – ir beribės dizainerių vaizduotės sukurtų raštų motyvus, ir kiekvienos šalies kalba proginius tekstus su tos šalies būdingais laukinės gamtos akcentais, ir paties užsakovo nenuspėjamus poreikius. Juk „Namų tekstilė“ – tai dėmesys klientui ir jo namams.

„Namų tekstilė“ – visi tekstilės gaminiai Jums ir Jūsų namams...

NAMŲ TEKSTILĖ, UAB PRODUKTAI:

PATALYNĖ

„Namų tekstilė“ gamina ir parduoda aukštos kokybės įvairaus pluošto audinių patalynę, skirtą viešbučiams, kaimo turizmo sodyboms, ligoninėms, vaikų darželiams, tekstilės gaminių parduotuvėms. Įmonės asortimente įvairių išmatavimų ir spalvų satininės patalynės, gofruoto satino patalynės, gofruotos medvilnės patalynės, medvilninės patalinė ir lininės patalynės.

PLEDAI, SKRAISTĖS, ŠALIKAI SU KIŠENĖMIS

„Namų tekstilė“ gamina ir parduoda natūralaus pluošto 100% vilnos, žakardinius ar medvilninius, itin jaukius pledus. Pledai gali būti įvairių raštų ir spalvų, su kutais arba be jų, tinkantys vaikams ir suaugusiems.

RANKŠLUOSČIAI

„Namų tekstilė“ asortimente rasite didelę įvairovę spalvų, raštų ir išmatavimų rankšluosčių. Įmonė gamina ir parduoda kilpinius, 100% lininius, 100%, medvilninius bei lininius – medvilninius rankšluosčius.

STALTIESĖS

„Namų tekstilė“ pagamintos įmantriausių raštų ir dydžių 100% lininės, puslininės ir 100% medvilninės staltiesės bei atsparios dėmėms servetėlės tinka įvairiausiam skoniui.

GAMINIAI PIRČIAI

Tam, kad teikiami pirties malonumai būtų įsimintini, privalote nepamiršti su savimi turėti vantą, pirties kepurę, rankšluostį, pirties prijuostę, muilą, šampūną, plaušinę, nedidelį rankšluostį (pasėstę) pasikloti garinėje, šlepetes, masažinį šepetį ar kempinėlę, o prisiekęs pirtininkas niekada nepamirš ir pirštinių, apsaugančių plaštakas nuo karšto garo ir neleidžiančių vantoms sutrinti pūslių.

„Namų tekstilė“ gamina ir parduoda vyriškas ir moteriškas prijuostes, pirties kepurėles, rankšluosčius ir kitus gaminius pirčiai.

TEKSTILĖS GAMINIAI YPATINGOMS PROGOMS

Norite nustebinti Jums brangų žmogų ar artimą draugą? Padovanokite smulkmeną su Jo inicialais. Gal tai turėtų būti vardinis vonios rankšluostis, o gal pirčiai skirtas komplektas, o gal šiltas pledas šaltam žiemos vakarui... 

VAIKIŠKI GAMINIAI, PLEDAI IR PATALYNĖ

UAB „Namų tekstilė“ gamina gausų natūralaus pluošto tekstilės asortimentą. Patrauklaus dizaino, praktiškus ir lengvai prižiūrimus tekstilės gaminius vaikams, skirtus nuo kūdikio iki mokyklinio amžiaus vaikų, siuvame didmeniniams užsakymams ir mažmeninei prekybai. Tai vaikiškos 100% medvilnės, lino patalynės komplektai, rankšluosčiai su gobtuvais, vonios chalatai su gobtuvais, mergaitėms ir berniukams virtuvės prijuostės bei sudėtingų raštų minkšti vilnos bei medvilnės vaikiški pledai.

VERSLO IR PROGINĖS DOVANOS

Įmonėms, norinčioms pasveikinti savo darbuotojus įvairių švenčių proga ir jiems padovanoti kažką įsimintino, „Namų tekstilė“ gali pasiūlyti visus gaminamus tekstilės gaminius su įmonių logotipais.

SIUVINĖJIMAS

Neribotos siuvinėjimo technologijų ir jų programų galimybės neriboja ir užsakovų fantazijos bei poreikių. Šiandien „Namų tekstilė“ gali išsiuvinėti viską, ko paprašo įmonė ar privatus klientas. Populiarūs užsakymai yra verslo ir proginės dovanos su įmonės atributika – logotipu, prekės ženklu, užsakovo piešiniais, nuotraukomis, įvairiais užrašais, miestų herbais ir pan. Siuvinėjama specialiais siuvinėjimo siūlais, skirtais šiuolaikinėms siuvinėjimo mašinoms – atspariais skalbimui, neblunkančiais ir nedažančiais audinio.

NAMŲ TEKSTILĖ, UAB FILIALAI:

JONAVA: Namų tekstilė, UAB centrinė būstinė ir firminė parduotuvė – Fabriko g. 48, LT-55111; Tel. 8 656 20 442

VISAGINAS: Namų tekstilė, UAB firminė parduotuvė – Veteranų g. 2 (PC Domino), LT-31138; Tel. 8 655 53 374

VILNIUS: Namų tekstilė, UAB firminė parduotuvė – Viršuliškių g. 40, (PC Mada), LT-05112; Tel. 8 655 53 389

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Tekstilė, tekstilė gaminiai, linas, lino gaminiai, patalynė, rankšluosčiai, vilna, vilnoniai gaminiai, vilnoniai pledai, pirties reikmenys, pirties prijuostės, pirties kepurės, chalatai, šiltos liemenės, lovatiesės, skraistės, siuvinėjimas, siuvinėjimas ant gaminių, darbo drabužiai, rankdarbiai, namų tekstilė, dovanos, verslo dovanos, lino gaminiai, lininiai audiniai, staltiesės, užuolaidos, individualus siuvimas, paklodės, patalynės komplektai, užvalkalai, medvilnės gaminiai, mezgyklos, Namų tekstilė, UAB, flanelė, linas, medvilnė, gofruota patalynė, lininė patalynė, medvilninė patalynė, satino patalynė, flanelės patalynė, kilpiniai rankšluosčiai, virtuviniai rankšluosčiai, dovanos verslui, siuvinėta patalynė, pirties reikmenys, rankšluosčiai su logotipu vilnoniai pledai, vaikiški pledai, staltiesės atsparios dėmėms, prijuostės, lininės staltiesės, gaminiai vaikams, skraistės, gaminiai ypatingoms progoms, siuvinėti rankšluosčiai, rankšluosčiai su vardais, rankšluosčiai su užrašais, tekstilė Jonavoje, patalynė Jonavoje, rankšluosčiai Jonavoje, pirties reikmenys Jonavoje, verslo dovanos Jonavoje, prekyba tekstilės gaminiais, prekyba patalyne, prekyba staltiesėmis, prekyba rankšluosčiais, prekyba pirties reikmėmis

 • NAMŲ TEKSTILĖ, UAB - namų tekstilės gaminiai: patalynė, pledai, rankšluosčiai, staltiesės
 • NAMŲ TEKSTILĖ, UAB - namų tekstilės gaminiai: patalynė, pledai, rankšluosčiai, staltiesės
 • NAMŲ TEKSTILĖ, UAB - namų tekstilės gaminiai: patalynė, pledai, rankšluosčiai, staltiesės
 • NAMŲ TEKSTILĖ, UAB - namų tekstilės gaminiai: patalynė, pledai, rankšluosčiai, staltiesės
 • NAMŲ TEKSTILĖ, UAB - namų tekstilės gaminiai: patalynė, pledai, rankšluosčiai, staltiesės
 • NAMŲ TEKSTILĖ, UAB - namų tekstilės gaminiai: patalynė, pledai, rankšluosčiai, staltiesės
 • NAMŲ TEKSTILĖ, UAB - namų tekstilės gaminiai: patalynė, pledai, rankšluosčiai, staltiesės
 • NAMŲ TEKSTILĖ, UAB - namų tekstilės gaminiai: patalynė, pledai, rankšluosčiai, staltiesės
 • NAMŲ TEKSTILĖ, UAB - namų tekstilės gaminiai: patalynė, pledai, rankšluosčiai, staltiesės
 • NAMŲ TEKSTILĖ, UAB - namų tekstilės gaminiai: patalynė, pledai, rankšluosčiai, staltiesės


Vietovė:

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

 • Numatytas
 • Antraštė
 • Data
 • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus