ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje!

Netikslus dantų gydymo planas – išaugusi kaina ir kitos nemalonios pasekmės

Netikslus dantų gydymo planas – išaugusi kaina ir kitos nemalonios pasekmės Netikslus dantų gydymo planas – išaugusi kaina ir kitos nemalonios pasekmės

Šypsenos akademija, UAB

sypsenosakademija.lt

Kuomet klientas kreipiasi su dantų problemomis, vienas iš svarbių odontologijos klinikos gydytojų tikslų yra kuo tiksliau suplanuoti dantų gydymą, kas itin aktualu pacientui besinaudojančiam medicinos lizingo paslaugomis.

Žmogui pasirinkus šį atsiskaitymo kelią, svarbu žinoti tikslias gydymo išlaidas, o tam preliminarios sąmatos ir pirminio gydymo plano nepakanka. O kas nutinka, kai gavus finansavimą gydymo planas staiga eigoje pakinta ir išauga gydymo finansiniai kaštai?

Lizingo bendrovė skaičiuodama paskolą antrą kartą automatiškai įtraukia ir esamus įsipareigojimus, tokiu būdu pacientas gali patekti į visišką aklavietę – nebegauti antrą kartą medicininio lizingo paskolos nors gydymas jau yra pradėtas, tad jį tenka tiesiog stabdyti. Nors ir kaip tai skamba drastiškai, tačiau tai ne paciento kaltė, jam tiesiog nebuvo suteikta visa reikiama informacija ir akivaizdu, ji buvo netiksli.

Tokių atvejų odontologijoje nestinga, dažnai odontologai susiduria su daliniais problemų sprendimais: viena dalis dantų tvarkyti vienu metu, kita daug vėliau ir netgi kitoje klinikoje, pasirenkant kitus sprendimo variantus. „Iš gabalėlių“ sudėtas vaizdas neturi vientisumo ir harmonijos, jį pakoreguoti paprastai pavyksta tik minimaliai, siekiant estetiškai gražios šypsenos ir vientisumo, paprastai tenka eiti visą kelią iš naujo ir keisti visas konstrukcijas. Tad akivaizdu, jog kaina yra sąlyginis dalykas ir gera kaina yra ne ta, kurioje pateikti mažesni skaičiai, o ta kuri yra tinkamai paskaičiuota ir atsakingai įvertinta.

Apsaugokite save nuo nemalonių staigmenų. Būkite tikri, kad odontologijos klinikos „Šypsenos akademija“ specialistai adekvačiai įvertins ne tik išlaidas, bet ir jūsų situaciją bei dantų būklę. Juk investuojant pinigus į dantų išvaizdą ir sveikatą svarbu žinoti, kad ši investicija pateisins jūsų lūkesčius, leis teisingai susidėlioti biudžetą ir nekels didelių sunkumų.

 

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus