visainfo.lt – visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas.

Nuo šiol namų apdailos centras UNIDECO siūlo ir profesionalias interjero konsultacijas

Nuo šiol namų apdailos centras UNIDECO siūlo ir profesionalias interjero konsultacijas Nuo šiol namų apdailos centras UNIDECO siūlo ir profesionalias interjero konsultacijas

Nebe pirmus metus sostinėje veikiantis namų apdailos centras „UNIDECO“ gerai pažįstamas būstus įrenginėjantiems profesionalams. Pastaraisiais metais atsinaujinęs centras sulaukia dar daugiau lankytojų ir virto vieta, kurioje susitinka medžiagų tiekėjai, architektai, dizaineriai ir žmonės, kuriantys ar atnaujinantys savo namus.

33 parduotuves po savo stogu talpinantis „UNIDECO“ specializuojasi grindų, durų, apšvietimo bei vonios įrangos srityse. Traukos centras – tokie vardai kaip „Iris“, „Ardena“, „Jaukurai“, „Muresta“, „Geros grindys“, „Durų pasaulis“ ir daugelis kitų, jau patikrintų laiko. Prieš keletą metų „UNIDECO“ asortimentą papildė ir interjero detales, baldus, kitas namams reikalingas detales siūlantys tiekėjai, tad šiandien čia galima vienoje vietoje įsigyti viską, ko reikia namų įrangai.

Nuo šiol namų apdailos centras UNIDECO siūlo ir profesionalias interjero konsultacijas

„Ne tik prekės, bet ir paslaugos“ – tokia koncepcija vis labiau vadovaujamasi centre. „UNIDECO“ glaudžiai bendradarbiauja su architektais bei interjero dizaineriais: centre kuriasi dizainerių studijos, o praėjusiais metais pradėtos rengti interjero konsultacijos, į kurias registruotis gali visi norintys.

Nuo šiol namų apdailos centras UNIDECO siūlo ir profesionalias interjero konsultacijas„Pirmosios konsultacijos buvo tokios populiarios, kad šįmet jų rengsime kur kas daugiau – interjero dizainerių ir žmonių susitikimams kiekvieną mėnesį skirsime po savaitę. Tai puiki proga tiems, kurie dvejoja, ar verta samdyti interjero specialistą, nežino, kokį pasirinkti ar tiesiog turi keletą konkrečių klausimų“, – apie nemokamas konsultacijas pasakoja Viktorija Urbelytė, „UNIDECO“ Rinkodaros vadovė.

Nuo šiol namų apdailos centras UNIDECO siūlo ir profesionalias interjero konsultacijas

Profesionalus dizaineris sutaupo

„UNIDECO“ rengiamose interjero konsultacijose konsultuoja profesionalūs interjero dizaineriai – su kiekvienu jų galima išsamiau susipažinti registruojantis konsultacijai ir išsirinkti patraukliausią. Projekte dalyvaujantys specialistai pasakoja, kad tokia iniciatyva sulaukia itin didelio žmonių dėmesio, nes profesionalo pagalba vis labiau suprantama kaip apčiuopiama vertė, o ne mados reikalas.

Nuo šiol namų apdailos centras UNIDECO siūlo ir profesionalias interjero konsultacijas„Profesionalus interjero dizaineris pirmiausia padeda priimti esminius būsto įrengimo sprendimus bei sutaupyti laiko ir pinigų, patardamas, kam verta negailėti investicijų, o kur galima rinktis paprastesnius sprendimus. Suderinti spalvas ar išsirinkti sofą galbūt gali ir pats žmogus, jei turi pajautimą, išlavintą skonį, bet jei kalbame apie kompetentingą įrangą, išdėstymą, ergonomiką, funkcionalumą – tai specifinės žinios, profesionalų kompetencijos sritis“, – dėsto ilgametę patirtį skaičiuojanti interjero dizainerė Jurgita Ambraškaitė. Pasak jos, pasirinkti kokybišką ir patinkančią santechniką, baldus, šviestuvus, grindis ir kita šiandien nesunku ir pačiam – specializuotų parduotuvių konsultantai mielai pagelbės. Vis dėlto atskiri ingredientai – tai dar ne pyragas, o šį iškepti pavyksta ne kiekvienam. Visuma dažnai pasirodo besanti ne tokia, kokios tikėtasi, o įrengtas būstas nedžiugina, ir dažnai net nežinia, kodėl.

Nuo šiol namų apdailos centras UNIDECO siūlo ir profesionalias interjero konsultacijasJai antrina ir interjero dizainerė Brigita Dikevičė, jau porą kartų konsultavusi klientus „UNIDECO“ interjero konsultacijose. „Svarbi naujo būsto įrengimo dalis – techniniai brėžiniai: elektros instaliacija, baldų planas ir kiti. Jeigu apdailos ar interjero detales žmonės gali išsirinkti ir patys, tai brėžinius turi sudarinėti profesionalai, nes tai yra kertiniai būsto sprendimai. Klaidos čia kainuoja brangiai:  namuose tiesiog bus nepatogu gyventi ir anksčiau ar vėliau teks jas ištaisyti. Antra vertus, ne ką mažesnę pagalbą interjero dizaineris gali suteikti dėl būsto apdailos ar apstatymo: pateikti jau  atrinktą informaciją apie produktus arba nurodyti, į kokius salonus verta važiuoti pasižiūrėti, net vykti kartu. Tai sutaupo begales laiko, nes retas kuris turi noro ir laiko važinėti po visas parduotuves ir ieškoti tinkamiausių prekių, kurių pasirinkimas šiais laikais milžiniškas“, – sako B. Dikevičė.

Nuo šiol namų apdailos centras UNIDECO siūlo ir profesionalias interjero konsultacijasTiems, kurie namus įsirenginėja patys, specialistai pataria kruopščiai susiplanuoti darbus ir apgalvoti prioritetus. „Rekomenduočiau netaupyti medžiagoms ir įrangai, kurios lengvai nepakeisite, pavyzdžiui, santechnikai, elektros instaliacijai, grindų ir sienų dangai, durims, apšvietimui. O sutaupyti galite pirkdami mobilius baldus, nes juos lengviau pakeisti fiziškai ar morališkai nusidėvėjus“, – pataria interjero dizaineris Eugenijus Byčenkovas.
Viskas po vienu stogu.

Nuo šiol namų apdailos centras UNIDECO siūlo ir profesionalias interjero konsultacijasPasak interjero ekspertų, tai, kad profesionalų paslaugos – itin brangios, yra tiesa tik iš dalies. Jeigu profesionalas samdomas pilnam projektui – nuo idėjos sukūrimo, vizualizacijos iki statybos darbų, būsto įrengimo priežiūros, o žmogui atiduodami raktai nuo jau parengto gyventi būsto, tuomet tai išties brangi paslauga. Tačiau dažną užsakovą užtenka tik užvesti ant kelio, pavyzdžiui, suprojektuoti pagrindinius būsto baldus, visa kita jie sėkmingai susikomplektuoja patys. Jei poreikis nedidelis, pakaks ir paprastos konsultacijos, o nauda bus išties apčiuopiama, tikina specialistai.

Nuo šiol namų apdailos centras UNIDECO siūlo ir profesionalias interjero konsultacijasPo „UNIDECO“ stogu telkiasi ir profesionalių interjero dizainerių bendruomenė. Prieš keletą metų savo studiją čia perkėlusi J. Ambraškaitė sako tuomet daugelio buvusi nesuprasta, tačiau idėja tikrai pasiteisino. „Puikiai žinojau šią vietą, nes didelę dalį medžiagų savo objektams pirkdavome iš „UNIDECO“. Įžvelgusi šio centro potencialą, persikrausčiau čia. Labai patogu ir man, ir klientams – po vienu stogu yra viskas, kas reikalinga būsto eksterjerui, interjerui ir aplinkai. Be to, čia esančiose parduotuvėse dirba labai kvalifikuoti, tikrai patyrę specialistai“, – gerų žodžių negaili žinoma interjero dizainerė.

Nuo šiol namų apdailos centras UNIDECO siūlo ir profesionalias interjero konsultacijas

Artimiausiu metu „UNIDECO“ vienijamos interjero dizainerių gretos plėsis – centre planuojama įkurti interjero dizainerių hubą, kuriame bus įrengtos darbo vietos profesionalams.

Nuo šiol namų apdailos centras UNIDECO siūlo ir profesionalias interjero konsultacijas

Straipsnis publ. „Verslo žinios“. vz.lt. Profesionaliems namų kūrėjams. Nuo šiol „Unideco“ centre – ir profesionalios interjero konsultacijos

Šklėriai, UAB

Daugiau informacijos: www.unideco.lt

Šklėriai, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus