ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje!

Odontologijos klinika ŠYPSENOS AKADEMIJA – profesionalumas, inovacijos ir naujas požiūris į odontologiją

Odontologijos klinika ŠYPSENOS AKADEMIJA – profesionalumas, inovacijos ir naujas požiūris į odontologiją Odontologijos klinika ŠYPSENOS AKADEMIJA – profesionalumas, inovacijos ir naujas požiūris į odontologiją

Šypsenos akademija, UAB

sypsenosakademija.lt

Pagaliau galime pasidžiaugti, jog kiekvieno iš mūsų požiūris į dantų priežiūrą ir profilaktiką ima keistis – anksčiau dažnam pacientui reikėjo priminti bei paaiškinti, kodėl reikėtų reguliariai atlikti profesionalios burnos higienos procedūrą. Dabar – kiekvienam pacientui tai tampa savaime suprantama profilaktinė dantų priežiūros priemonė, kuri yra atliekama atsižvelgiant į kiekvieno paciento individualią situaciją bei poreikius.

Profesionali burnos higienos procedūra „Šypsenos akademijoje“ visuomet prasideda nuo paciento dantų būklės apžiūros ir įvertinimo, o tuomet pasirenkamas tinkamiausias burnos higienos procedūros metodas. Burnos higienos procedūrą galime skirstyti į kelis skirtingus tipus, priklausomai nuo kiekvieno paciento individualios burnos ertmės situacijos, tikslo ar problemų, su kuriomis susiduriama.

 • Profilaktiškai atliekama burnos higiena. Daugumai pacientų profesionali burnos higiena – įprasta profilaktinė procedūra, atliekama reguliariai, siekiant pašalinti dantų apnašas ir užtikrinti gaivų burnos kvapą. Tokiu atveju profesionali burnos higiena padeda apsaugoti dantis nuo karieso susidarymo bei kitų dantų bei dantenų ligų. Profilaktiškai burnos higieną rekomenduojama atlikti bent 2 kartus per metus.
 • Burnos higiena pacientams, susiduriantiems su periodontinėmis ligomis. Lengvojo ir vidutinio sunkumo periodontitas gali būti gydomas prevenciškai ir kartais chirurginių procedūrų net neprireikia. Pagrindinis gydymo metodas – giluminė profesionali burnos higiena. Procedūra gali būti atliekama taikant vietinę nejautrą, todėl su skausmu pacientas nesusiduria. Šiai pacientų kategorijai itin svarbu pas higienistą lankytis nuosekliai, nes tai padės išvengti tolimesnių ligų ar jų progresavimo. Po šio gydymo metodo gali sumažėti arba visai išnykti dantenų kraujavimas, deginimas, niežėjimas, stabdoma dantentų recesija, mažėja dantų paslankumas. Pacientai dėl periodonto ligų profilaktiškai pas burnos higienistą turėtų lankytis kiek dažniau: 3-4 kartus per metus.
 • Burnos higiena turintiems dantų implantus ar nešiojantiems protezus. Svarbu suprasti, jog turint implantus ar protezus jokiu būdu nereiškia, jog nebereikia atlikti burnos higienos procedūros. Siekiant maksimaliai prailginti implantų bei protezų ilgaamžiškumą, būtina tinkama jų priežiūra bei reguliariai atliekama burnos higienos procedūra, kurios metu pasitelkiami specialūs įrankiai implantams bei protezams. Ką tik Druskininkuose atvėrusios duris odontologijos klinikos „Šypsenos akademija“ burnos higienistė Birutė Kazakevičiūtė visuomet paaiškins apie tinkamą implantų bei protezų priežiūrą, suteiks reikalingą konsultaciją ir sudarys individualų jų priežiūros planą.
 • Pacientams, kurie nešioja fiksuotus lanko protezus, burnos higiena taip pat būtina. Po protezu ilgainiui gali kauptis maisto likučiai, atsirasti nemalonus kvapas. Tam, jog higiena būtų visapusiška, procedūros metu specialistas turi gebėti protezus atsukti ir atlikti specifinį jų valymą – tam būtina atitinkama specialisto kvalifikacija. Nešiojant fiksuotą lanko protezą profesionalią burnos higieną reikėtų atlikti ne rečiau kaip 1 – 2 kartus per metus.
 • Burnos higiena vaikams. Mažieji pacientai ir jų poreikiai – itin svarbūs. Tėveliai turėtų rūpintis vaikų individualia burnos higiena iki 6 – 7 metų, kol vaikas išmoksta rašyti, nes mažo vaiko rankų judesiai dar nėra pakankamai koordinuoti, jog jis galėtų tinkamai išsivalyti dantis pats. Todėl labai svarbu tinkama vaikų edukacija – reikiamos pagalbos visuomet galima kreiptis į burnos higienos specialistą, kuris suteiktų visą reikalingą informaciją apie tinkamą vaikui dantų priežiūrą bei priemones, kurias reikėtų naudoti be sudomintų mažąjį pacientą. Vaikams profilaktinę burnos higieną reikėtų atlikti ne rečiau kaip 1 – 2 kartus per metus, o nešiojant breketus bei plokšteles – du kartus dažniau.
 • Burnos higiena jautrius dantis turintiems pacientams. Pacientams susiduriantiems su dantų jautrumu nereikėtų baimintis burnos higienos procedūros – ji jokiu būdu nesukels skausmo ir diskomforto, nes esant poreikiui naudojamas nuskausminimas, taip pat gali būti naudojamos papildomos priemonės, padedančios mažinti dantų jautrumą. Esant padidėjusiam dantų jautrumui – burnos higiena gali būti komplektuojama su jautrių dantų kaklelių aplikacija fluoro laku ar lazerio biostimuliacijos procedūra. Ši inovacija ne tik padeda sumažinti dantų jautrumą, bet ir paspartina žaizdelių burnoje gyjimą, padeda spręsti daugybę dantų ir dantenų ligų. Tai pat tai itin veiksmingas metodas Herpes gydymui bei prevencijai.
 • Burnos higiena prieš dantų balinimo lazeriu procedūrą. Prieš balinant dantis, visuomet rekomenduojama atlikti profesionalią burnos higieną tam, kad būtų įvertinta paciento dantų būklė, parinkti optimaliausi balinimo sprendimai ir išgautas geriausias balinimo rezultatas. Taip pat procedūros metu kartu su higienistu aptariami dantų balinimo lūkesčiai, išsiaiškinamos galimos dantų patamsėjimo priežastys, aptariama paciento dantų priežiūra ir priemonės namuose po dantų balinimo procedūros.

Reikia nepamiršti, jog burnos higiena nesibaigia odontologijos kabinete – kiekvienas turime tinkamai dantis prižiūrėti ir namuose. Itin svarbu, jog būtų naudojamos kiekvieno individualiai situacijai tinkamos priemonės. „Šypsenos akademijos“ burnos higienistė Birutė K., atsižvelgdama į dantų jautrumą bei individualią kiekvieno paciento situaciją, padės išsirinkti tinkamą dantų šepetėlį, dantų pastą bei papasakos apie tinkamiausią pacientui tarpdančių valymo metodą ir jam reikalingas priemones. Esame pripratę investuoti į odos ar plaukų priežiūrą, tačiau dažnai pamirštame invesuoti į tai, kas neatsinaujina – savo dantų emalį. Tinkama dantų priežiūra namuose leis išsaugoti sveiką ir gražią šypseną. Reguliariai lankantis pas burnos higienos specialistą ne tik išsaugosite sveiką šypseną, tačiau išvengsite papildomų išlaidų vizitams pas odontologą.

„Šypsenos akademija“ visuomet siekia būti žingsneliu priekyje – petys į petį su aukščiausios kompetencijos specialistais ir inovacijomis nuolat ieško kokybiškų, komfortiškų ir pacientų laiką taupančių odontologinių sprendimų.

Druskininkuose įsikūrusios „Šypsenos akademijos“ odontologijos klinikos burnos higienistė Birutė Kazakevičiūtė užtikrina, jog su kiekvienu pacientu bus aptarti jo lūkesčiai, įvertinta dantų būklės situacija ir surastas tinkamas jo individualiai situacijai sprendimas.

„Šypsenos akademija“ iki šiol veikė dvejuose Lietuvos miestuose – Vilniuje ir Kaune. Tačiau dabar esate laukiami naujuose odontologijos klinikos filialuose Druskininkuose bei Klaipėdoje! Registruotis galite tel. +370 643 52 525 arba internetu: sypsenosakademija.lt

 

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

 • Numatytas
 • Antraštė
 • Data
 • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus