ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje!

Oras–oras šilumos siurblys – kondicionierius MSZ–EF–VGK – nenuginčijama estetika ir funkcionalumas

Oras–oras šilumos siurblys – kondicionierius MSZ–EF–VGK – nenuginčijama estetika ir funkcionalumas Oras–oras šilumos siurblys – kondicionierius MSZ–EF–VGK – nenuginčijama estetika ir funkcionalumas

EKO2ŠILUMA, UAB

www.eko2siluma.lt

Dėl išskirtinio dizaino ir galimybės pasirinkti vidinio įrenginio spalvą, šilumos siurbliai – kondicionieriai iš serijos „MSZ–EF–VGK“ elegantiškai įsilieja į įvairiausius modernaus interjero namus.

Įsigydami naujuosius „MSZ–EF–VGK“ serijos šilumos siurblius – kondicionierius, laimėsite dvigubai – turėsite įrenginį ne tik su itin aukštais techniniais parametrais, bet ir pageidaujamos spalvos bei unikalaus dizaino. Jis tikrai taps labai gražia Jūsų namų interjero detale. Tai įrenginiai, kurie pritraukia dėmesį ir nustebina. Puikiai tinka tiek mažoms, tiek ir erdvioms patalpoms, jie veikia labai tyliai, efektyviai ir ekonomiškai.

„MSZ–EF“ serijos vidiniai įrenginiai  gavo prestižinį „IF Product design award“ už savo dizainą. O 2015 m. atnaujinus dizainą, šilumos siurbliai nominuoti „Red dot Award 2015“ prizui. Šis vienas žymiausių tarptautinių dizaino apdovanojimų yra skiriamas už išskirtinį dizainą, jį kasmet teikia Vokietijos „Design Zentrum Nordrhein Westfalen“. Apdovanojimas dažnai dar vadinamas „dizainerių Nobelio premija“.

Oras–oras šilumos siurblys – kondicionierius

Šilumos siurbliai – kondicionieriai, gaminami šiauriniam klimatui

„MITSUBISHI ELECTRIC“ gamina šilumos siurblius, pritaikytus veikti mūsų, šiaurinio, klimato sąlygomis, t.y. kur daug sniego, ledėjimo ir vyrauja žemos temperatūros. „MSZ-EF-VGK“ serijos šilumos siurbliai – kondicionieriai ekonomiškai tiekia šilumą iki -20ºC lauko temperatūros. Vasaros metu įrenginiai veikia kaip oro kondicionieriai ir itin ekonomiškai vėsina patalpas.

Oras–oras šilumos siurblys – kondicionierius

„I-save“ rėžimas

„I-save“ funkcija – paprastai, paspaudus vieną mygtuką, nustatoma norima (iš anksto nustatyta) patalpos oro temperatūra bei kiti parametrai (ventiliatoriaus greitis, oro srauto kryptis). Šią funkciją galima naudoti, pavyzdžiui, miegant, išeinant iš kambario ir pan. (tokiu atveju naudinga nustatyti energiją taupančius parametrus) ar tiesiog norint greitai įjungti mėgstamus šilumos siurblio veikimo nustatymus. Šilumos siurbliui – kondicionieriui veikiant šildymo režimu, aktyvavus „I-save“ funkciją, galima nustatyti minimalią +10ºC vidaus temperatūrą. Ši minimali temperatūra paprastai palaikoma vasarnamiuose, sodo nameliuose, pirties pastatuose, palėpėse, kitose pastoviai negyvenamose patalpose ar išvykstant iš namų ilgesniam laikui.

Savaitinis programavimas

Nuotolinio valdymo pultelio pagalba yra galimybė suprogramuoti „MSZ–EF“ šilumos siurblio darbą visai savaitei. Galėsite sumažinti patalpų temperatūrą tomis valandomis, kol jūsų nebūna namuose ar miegant, o kitu metu – mėgautis komfortiška šiluma.

Oras–oras šilumos siurblys – kondicionierius

Nuotolinis valdymas

„MSZ-EF“ šilumos siurbliuose gamykliškai integruotas WIFI adapteris, prisijungus per „MITSUBISHI ELECTRIC“ MELCloud programėlę, leidžia jums pilnai kontroliuoti šilumos siurblio darbą nesvarbu, kur bebūtumėte – ar gulėtumėte namuose ant sofos, ar keliautumėte toli nuo namų. Paprasčiau ir būti negali - pasirinkus tinklą ir suvedus slaptažodį, automatiškai prisijungsite prie MELCloud bei galėsite pilnai valdyti savo įrenginį.

Oras–oras šilumos siurblys – kondicionierius

Vidiniai įrenginiai gali būti derinami su visais „Multi Split“ įrenginiais (prie vieno išorinio įrenginio jungti kelis vidinius įrenginius).

UAB „EKO2ŠILUMA“ – vienintelis oficialusis „MITSUBISHI ELECTRIC“ atstovas Lietuvoje!

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus