visainfo.lt – visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas.

Pagrindiniai austriškų palėpės laiptų modeliai – trumpai ir aiškiai

Pagrindiniai austriškų palėpės laiptų modeliai – trumpai ir aiškiai Pagrindiniai austriškų palėpės laiptų modeliai – trumpai ir aiškiai

Visi palėpės laiptų modeliai yra labai patogūs naudoti – vos keliais žingsniais laiptai sulankstomi į kompaktišką dėžę, neužimdami vietos. Vienas pagrindinių „MINKA“ (Austrija) palėpės laiptų bruožų yra unikalus apatinio dangčio dizainas, kuris „užmaskuotas“ ir dėl savo formos ir mažo dydžio tinka bet kokio kambario interjerui.

Bet kuriame name, kuriame yra palėpė, greičiausiai kyla problema, kaip laiptus išdėstyti kuo patogiau, kad jie neužimtų daug vietos. Stacionarūs laiptai, be didelių matmenų, kartais gali kainuoti nemažą sumą pinigų. Geriausias ir priimtiniausias pasirinkimas yra įrengti „MINKA“ sulankstomus palėpės laiptus, kurie padės ne tik sutaupyti brangią vietą jūsų namuose, bet ir Jūsų pinigus.

Populiariausi „MINKA“ laiptų modeliai

Palėpės (arba mansardiniai) laiptai „MINKA TRADITION“

„MINKA TRADITION“ – tai sulankstomi trijų dalių, kompaktiški ir patvarūs laiptai, dažnai naudojami šaltose mansardos patalpose. Sandarinimo juosta aplink liuko perimetrą apsaugo nuo skersvėjų ir dulkių. Palėpės laiptai pagaminti iš aukštos kokybės MDF. Laiptų apatinis izoliacinis liukas yra medinis, storis – 33 mm, padidinta šilumos ir garso izoliacija iš poliuretano putų. Visos metalinės dalys yra cinkuotos karštuoju būdu ir padengtos specialiais milteliniais dažais, kurie padeda veiksmingai apsaugoti laiptų elementus nuo korozijos. Laiptų darbo krūvis iki 150 kg.

Pagrindiniai austriškų palėpės laiptų modeliai

Perkamiausi palėpės laiptai „MINKA POLAR EXTREMЕ“

Pagrindiniai „MINKA POLAR EXTREMЕ“ palėpės laiptų modelio pranašumai – 87 mm storio izoliuotas liukas su dviejų padėčių sukama spyna. Visose sandarinimo grandinėse nėra siūlių, 4 klasės sandarumas, optimalus šilumos izoliacijos koeficientas (Uw=0,59 W/m2K). Aukštas jungiamųjų tvirtinimo elementų patikimumas. Dėl kompaktiško dizaino šie laiptai namuose užims labai mažai vietos. Laiptų darbo krūvis iki 150 kg. Yra keli angos dydžiai, kurie žymiai supaprastins pasirinkimą!

Pagrindiniai austriškų palėpės laiptų modeliai

Palėpės laiptai „STANDART“

„STANDART“ palėpės laiptai pasižymi prieinama kaina ir aukšta kokybe. Laiptai turi rudos spalvos dangtį. Storis – 33 mm; besiūlis hermetikas per visą liuko kontūrą; laiptų dėžė pagaminta iš aukštos kokybės MDF. Maksimali apkrova iki 150 kg. „STANDART“ modelis yra vienas ekonomiškiausių ir optimaliausių variantų.

 

Pagrindiniai austriškų palėpės laiptų modeliai

Palėpės laiptai „EUROFIRE PROTECT“

„EUROFIRE PROTECT“ palėpės laiptų atsparumas ugniai siekia iki 30 minučių, klasė – EI230. Patikimi, lengvai naudojami, aprūpinti patvariais laipteliais su neslystančiais grioveliais. Taip pat galima įrengti papildomą metalinį turėklą; 4 klasių sandarumas; baltas apatinis dangtis, gerai izoliuotas, storis – 60 mm; paslėpti vyriai, kurie saugiai pritvirtina dangą. Laiptų darbo krūvis iki 150 kg.

Pagrindiniai austriškų palėpės laiptų modeliai

„STEEL“ metaliniai palėpės laiptai

Pagrindinis „STEEL“ metalinių laiptų privalumas – prieinama kaina ir nerūdijantis plienas dažytas milteliniu būdu. Kopėčios išbandytos pagal DIN EN 14975: 2007; iš abiejų pusių dangtis baltas, izoliuotas, storis – 33 mm. Besiūlis dvipusis sandarinimas rėmas pagamintas iš aukštos kokybės MDF. Taip pat standartiškai galima įrengti papildomą turėklą, plieninius turėklus. Darbo krūvis iki 150 kg. „STEEL“ palėpės laiptai patikimai tarnaus jums daugelį metų.

Pagrindiniai austriškų palėpės laiptų modeliai

Palėpės laiptai „PASSIV PLUS“

„PASSIV PLUS“ plieniniai laiptai turi aukščiausią atsparumą ugniai – iki 60 minučių, todėl yra saugiausi ir patikimiausi iš gaisrinių laiptų klasės. Paslėpti vyriai patikimai pritvirtina liuką, apsauginis bėgis yra standartiniame komplekte, todėl konstrukciją ypač paprasta sulankstyti ir išskleisti. Šie laiptai pasitarnaus kaip rimta gaisro kliūtis, kai namuose plinta gaisras.

Pagrindiniai austriškų palėpės laiptų modeliai

Arpekas, UAB

Daugiau informacijos: www.arpekas.lt

Arpekas, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus