ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje! Įmonių ir verslo info gidas kompiuteryje ir telefone

PAKALNĖS 13 košmarų kambarys - galvosūkių, užduočių, paslapčių ir naujų potyrių vieta

Adresas:
Pakalnės g. 13, LT-01112, VILNIUS, Lietuva


Įmonės kodas: Pakalnės 13

Mob. Nr.: 8 636 12 323PAKALNĖS 13 košmarų kambarys - galvosūkių, užduočių, paslapčių ir naujų potyrių vieta. Kartu su draugais, šeimos nariais, kolegomis pasinerkite į nepakartojamų nuotykių ir paslapčių rūsį. Norėdami išsilaisvinti iš kambario pasitelkite intuicija ir pasinaudoję rastomis užuominomis, spręskite galvosūkius. Skamba lengvai? Prižadame jog į žaidimą bus įtrauktas kiekvienas žaidėjas, nes komandinis darbas yra raktas į laisvę. Košmarų kambarys „Pakalnės 13“ kviečia išjudinti savo pilkąsias smegenų ląsteles, pasijusti tikrais detektyvais, bei gauti maksimalią adrenalino injekciją. Leiskitės į nepakartojamų nuotykių ir paslapčių rūsį, iš kurio ištrūkti padės tik šaltas protas!

Kaip tai vyksta? Jūs su savo draugais pateksite į baisiausią savo sapną, kuris baigsis tik tuomet, kai kantriai išsiaiškinsite visas užuominas ir išspręsite galvosūkius. Norint išsilaisvinti iš košmarų kambario, teks pasitelkti intuiciją bei atkreipti dėmesį į mažiausias aplinkos detales. Pagrindinis žaidimo tikslas – per 60 minučių išvaduoti draugą ir rasti kelią iš košmarų kambario. Tik išsprendę žemesnio lygio mįsles galėsite žengti į dar painesnį ir šiurpesnį užduočių kambarį. Beje, „Pakalnės 13” – ne tik puikus pasirinkimas šauniam draugų susitikimui, bet ir nepakartojama mergvakario, bernvakario, gimtadienio ar kalėdinio vakarėlio idėja!

PAKALNĖS 13 darbuotojų kolektyvui turi puikų pasiūlymą - Team building programą - užduočių, galvosūkių ir pramogų ciklą, stiprinantį komandinio darbo įgūdžius. Team Building programa Jums siūlo: Legendinį Košmaro kambarį, naująjį Night Room, interaktyvų protmūšį, įvairius komandinius žaidimus ir estafetes bei nuotraukas atsiminimui. Programa gali užimti iki 30 žmonių vienu metu.

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Košmarų kambarys, pabėgimo kambarys, iškodavimo kambarys, galvosūkių kambarys, escaperoom, pabėgimo kambariai Vilniuje, išsilaisvinimo ir galvosūkių kambariai, laisvalaikis, laisvalaikio dovanos, verslo dovanos, įmonių vakarėliai, komandiniai žaidimai, komandos formavimas, kolektyvo formavimas, grupiniai žaidimai, bernvakariai, mergvakariai, komandinio darbo ugdymas, bendravimo įgūdžių ugdymas, ugdymo žaidimai, idėjos mergvakariui, idėjos bernvakariui, gimtadieniai, idėjos gimtadieniams, Pakalnės 13, Košmarų kambarys Pakalnės 13, teambuilding.


Vietovė:


Žymės:
Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus