visainfo.lt – visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas.

Pamatų hidroizoliacijos sprendimai – Saugūs pamatai Icopal®

Pamatų hidroizoliacijos sprendimai – Saugūs pamatai Icopal® Pamatų hidroizoliacijos sprendimai – Saugūs pamatai Icopal®

Koncernas „Icopal“ statybų rinkai gaminantis ir tiekiantis hidroizoliacines medžiagas, pristato kompleksinius sprendimus pamatų hidroizoliacijai – sistemą „Saugūs pamatai Icopal®“.

Pamatai – vieni svarbiausių, o kartais netgi patys svarbiausi pastato elementai. Jeigu nebus įrengti tvirti ir patikimi pamatai, namas netarnaus tiek laiko, kiek buvo suprojektuotas. Pats didžiausias pamatų priešas – drėgmė.

Pamatų hidroizoliacijos sprendimai

Danga pamatams „Foundation Speed Profile SBS“

„Foundation Speed Profile SBS“ – profesionali danga, skirta būtent pamatams ir atitinka europines normas EN 13969:2006, gaminama naudojant „Speed Profile“ technologiją. Dangos gamybos procesas yra kitoks, nei standartinių ritininių dangų. Jeigu stoginėms dangoms pagrindinis hidroizoliuojantis sluoksnis yra virš armuojančio audinio, nes vanduo plūsta iš viršaus, šioje dangoje yra atvirkščiai. Visas hidroizoliuojančio bitumo sluoksnis yra po armuojančiu audiniu. Dangai gaminti naudojamas suspaustas naujos kartos poliesteris su padidintu atsparumu smūgiams, dūriams ir plėšimui. Dangos viršuje yra polipropileninė plėvelė PP, kuri yra visiškai atspari UV spinduliams 6 mėnesius ir papildomai sustiprina dangos hidroizoliacines savybes. Bitumo mišinys yra papildytas antikoroziniais priedais.

Pamatų hidroizoliacijos sprendimai ICOPAL šiltiems namams

Kaučiukiniai klijai su modifikuotu bitumu „Siplast Glue Speed Glue SBS“

„Icopal“ sukūrė kaučiukinius klijus „Siplast Glue Speed Glue SBS“, kurių sudėtyje yra SBS modifikuoto bitumo. Klijai naudojami šaltuoju būdu klijuoti polistireno plokštes EPS, XPS, termoizoliacines plokštes PIR, taip pat bitumines medžiagas. Jais galima klijuoti termoizoliacines plokštes prie bituminių, betoninių ir metalinių paviršių. Klijus galima naudoti ir požeminiams darbams, ir ant stogo.

Pamatų hidroizoliacijos sprendimai ICOPAL šiltiems namams

Patikima apsauga nuo pelėsio

Produktas „Grzybolzol Mur“, kurį siūlo  „Icopal“, pirmiausia skirtas nuo pelėsių apsaugoti pamatus ir sienas. Produktą galima naudoti ir kaip kovos priemonę prieš jau esančius pelėsius ir grybelį, ir norint pastatą apsaugoti nuo pelėsių ir grybelio. Priemonė yra bespalvė ir bekvapė – neturi jokio neigiamo poveikio aplinkai. Produktą galima naudoti patalpų viduje.

Tepamoji hidroizoliacinė mastika „Siplast Fundament Speed Insulation SBS“ 

„Siplast Fundament Speed Insulation SBS“ – tepama mastika − itin modifikuota SBS, skirta naudoti pamatams apsaugoti nuo drėgmės, kur žemas gruntinio vandens lygis, nesukeliantis hidrostatinio slėgio į pamatus. Dėl specialios sudėties mastika yra grietinės tirštumo ir išlieka elastinga visą eksploatacijos laiką ir atlaiko nedidelius pamatų įtrūkimus.

Pamatų hidroizoliacijos sprendimai ICOPAL šiltiems namams

Veiksminga drenažinė membrana „Icodren 10 Speed Drainage SBS“

„Icodren 10 Speed Drainage SBS“ – drenažinė membrana, kurią sudaro erdvė, užpildyta poliamidiniais siūlais, iš abiejų pusių apklijuotais poliesterio audiniu. Membrana pasižymi daug geresniais filtraciniais pajėgumais, nei kiti analogiški produktai, šiuo metu esantys rinkoje. Ji yra visiškai atspari spaudimui ir gali išlaikyti grunto slėgį iki 10 m gylyje. Filtruoja vandenį visu savo paviršiumi ir veiksmingai nukreipia vandenį iki drenažo vamzdyno.

Pamatų hidroizoliacijos sprendimai ICOPAL šiltiems namams


Platus gaminių asortimentas

Sistemą „Saugūs Pamatai Icopal®“ taip pat sudaro kiti svarbūs produktai. Tai kaučiuko bitumo juosta „Siplast Kit Speed Insulation SBS“, gruntas „Siplast Primer Speed Primer SBS“, šilumos izoliacinė plokštė „Termopir“ ir, hidroizoliacinė bituminė danga „Foundation Speed Profile SBS“.

Daugiau informacijos:

infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus