ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje!

Parodos Lietuvoje 2014 m. KOVAS

Parodos Lietuvoje 2014 m. KOVAS Parodos Lietuvoje 2014 m. KOVAS

Parodos Lietuvoje 2014 m. KOVAS: SLO diena 2014 Kovo 21 d. - Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, 1 salė (Laisvės pr. 5, Vilnius); BALDAI 2014 - Kovo 20-23 d. - Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, 3, 4, 5 salės  (Laisvės pr. 5, Vilnius); BALDINĖS MEDŽIAGOS, ĮRENGIMAI. TECHNOLOGIJOS 2014 - Kovo 20-23 d. - Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, 4 salė; NAMŲ PASAULIS 2014 - Kovo 20-23 d. - Aukštaičių g. 51, Aušros g. 42, Kaunas (futbolo ir LSU maniežuose)

Pavadinimas: SLO diena 2014;

Aprašymas: Didmeninko UAB „SLO Lithuania“ organizuojama elektrotechnikos ir telekomunikacijų paroda. Tai jau devintąjį kartą organizuojama paroda, kurios metu žinomiausi Europos gamintojai pristatys savo produkcijos naujoves, dalinsis geriausiais patarimais, kvies apsilankyti aktualiomis temomis organizuojamuose seminaruose. Lankytojų lauks daugiau nei 40-ties gamintojų stendai, 7 seminarai, parodos dalyvių įsteigti prizai, SLO vaišės bei malonios staigmenos. Įėjimas į parodą nemokamas!

Data: Kovo 21 d.

Vieta: Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, 1 salė  (Laisvės pr. 5, Vilnius)

Parodos organizatorius: UAB „SLO Lithuania“


Pavadinimas: BALDAI 2014;

Aprašymas: Baldai. Interjeras. Dizainas. Baldinės medžiagos, įrengimai, furnitūra. TARPTAUTNĖ įvairios paskirties baldų, interjero ir dizaino idėjų paroda pripažįstama kaip didžiausias šios temos renginys Baltijos šalyse, geriausiai atspindintis baldų rinkos tendencijas, baldų pramonės vystymąsi ir baldų dizaino kryptis. Jubiliejinė , 20-ąjį kartą suburianti baldų projektavimo ir gamybos įmones, autorinių ir nestandartinių baldų kūrėjus, užsienio baldų distribiutorius. Per dvidešimt metų šios tematikos paroda tapo didžiausia ir profesionaliausia Baltijos šalyse.

Data: Kovo 20 - 23 d.

Vieta: Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, 3, 4, 5 salės  (Laisvės pr. 5, Vilnius)

Parodos organizatorius: Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO

Daugiau informacijos apie vykstančią parodą: www.litexpo.lt


Pavadinimas: BALDINĖS MEDŽIAGOS, ĮRENGIMAI. TECHNOLOGIJOS 2014;

Aprašymas: Atskira parodos BALDAI dalis - 4' oji salė - skirta pademonstruoti baldų gamybos technologinį progresą ir inovacijas, medžiagų ir furnitūros įvairovę bei galimybes. Baldų gamintojai nuolat ieško naujų technologinių sprendimų, suteikiančių daugiau laisvės kūrybinių idėjų įgyvendinimui.

Data: kovo 20 - 23 d.

Vieta: Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, 4 salė

Parodos organizatorius: Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO

Daugiau informacijos apie vykstančią parodą: www.litexpo.lt


Pavadinimas: NAMŲ PASAULIS 2014;

Aprašymas: Specializuota statybos, interjero, apdailos medžiagų bei baldų paroda. Statybinės medžiagos, konstrukcijos bei technologijos, ekologiška statyba, energijos taupymo technologijos, vidinės ir išorinės apdailos medžiagos ir priemonės, dažai, lakai ir kita buitinė chemija, santechnika ir santechniniai įrengimai, inžinerinė įranga, šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo sistemos, garso ir termoizoliacinės medžiagos, išorinės ir vidaus durys, langai, vartai, pirtys, baseinai, jų įranga ir kt.

Data: Kovo 20 - 23 d. 

Vieta: Aukštaičių g. 51, Aušros g. 42, Kaunas (futbolo ir LSU maniežuose)

Parodos organizatorius: UAB „Ekspozicijų centras“

Daugiau informacijos apie vykstančią parodą: www.parodos.lt

Pasidalink:
Daugiau šioje kategorijoje: Parodos Lietuvoje 2013 m. VASARIS »

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus