ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje! Įmonių ir verslo info gidas kompiuteryje ir telefone

Parodos Lietuvoje 2014 m. VASARIS

Parodos Lietuvoje 2014 m. VASARIS Parodos Lietuvoje 2014 m. VASARIS

Parodos Lietuvoje 2014 m. VASARIS: STUDIJOS 2014 - Vasario 6-8 d. -Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, 1, 2, 3, 4, 5 salės (Laisvės pr. 5, Vilnius); Vilniaus knygų mugė - Vasario 20-23 d. - Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO (Laisvės pr. 5, Vilnius); SVEIKATOS DIENOS 2014 - Vasario 28-kovo 2 d. - Aukštaičių g. 51, Kaunas

Pavadinimas: STUDIJOS 2014;

Aprašymas: Tarptautinė žinių ir išsilavinimo paroda. Mokymasis. STUDIJOS. Karjera. XII tarptautinė žinių ir išsilavinimo paroda. Tarptautinė žinių ir išsilavinimo paroda STUDIJOS, supažindinanti su studijų galimybėmis Lietuvoje ir užsienyje, su reikalingiausiomis profesijomis ir specialybėmis, su karjeros ir verslo perspektyvomis, su stažuotėmis ir savanoryste. Parodos tikslas - padėti jauniems žmonėms priimti savarankiškus sprendimus ir lengviau apsispręsti, kokią specialybę rinktis.

Data: Vasario 6 - 8 d.

Vieta: Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, 1, 2, 3, 4, 5 salės (Laisvės pr. 5, Vilnius)

Parodos organizatorius: Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Švietimo ir mokslo ministerija

Daugiau informacijos apie vykstančią parodą: www.litexpo.lt


 

Pavadinimas: Vilniaus knygų mugė

Aprašymas:  15-oji tarptautinė Vilniaus knygų mugė 2014 m. 15-oji tarptautinė Vilniaus knygų mugė 2014 m. bus skirta klasikinei literatūrai ir Kristijono Donelaičio 300-ioms gimimo metinėms. Vilniaus knygų mugė - pagrindinė leidėjų, autorių ir skaitytojų susitikimų ir bendravimo vieta, reikšmingas kultūros renginys Lietuvoje, didžiausia knygų mugė Baltijos šalyse. Mugė yra orientuota į skaitytoją, joje svarbiausia – knygos ir kultūriniai renginiai, diskusijos ir naujos pažintys, autoriai ir skaitytojai.

Data: Vasario 20 - 23 d.

Vieta: Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO (Laisvės pr. 5, Vilnius)

Mugės organizatoriai: Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Lietuvos leidėjų asociacija LLA, Tarptautinių kultūros programų centras Koperator, Lietuviškos knygos

Daugiau informacijos apie vykstančią parodą: www.litexpo.lt, 2014.vilniausknygumuge.lt


Pavadinimas: SVEIKATOS DIENOS 2014;

Aprašymas: Sveikatingumo, sveikos gyvensenos ir medicinos paroda. 6-oji medicinos ir sveikatingumo PARODA „SVEIKATOS DIENOS 2014”. Parodos metu planuojama organizuoti konferencijas medikams, dalyviai turės puikią progą be papildomų mokesčių organizuoti savo produkcijos ar paslaugų pristatymus, sveikatingumo seminarus, prezentacijas vartotojams, gydymo įstaigos turės galimybę sveikatos tyrimų zonoje daryti tyrimus ir konsultacijas lankytojams, kurios skatintų jūsų paslaugų žinomumą.

Data: Vasario 28 - kovo 2

Vieta: Aukštaičių g. 51, (futbolo maniežas), Kaunas

Parodos organizatorius: UAB „Ekspozicijų centras“

Daugiau informacijos apie vykstančią parodą: www.parodos.lt

 

Pasidalink:
Daugiau šioje kategorijoje: Parodos Lietuvoje 2013 m. VASARIS »

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus