Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

Parodos Lietuvoje 2017 m. BALANDIS

Parodos Lietuvoje 2016 m. BALANDIS Parodos Lietuvoje 2016 m. BALANDIS

Parodos Lietuvoje 2017 m. BALANDIS: „INTER DECO 2017“ – 2017 m. balandžio 6-9 d.; „STATYBA 2017“ – 2017 m. balandžio 6-9 d.; SODAS 2017“ – 2017 m. balandžio 6-9 d.; „PELENĖ 2017“ – 2017 m. balandžio 7-9 d.; „SUPERNAMAI 2017“ – 2017 m. balandžio 20-23 d.; „RESTA 2017“ – 2017 m. balandžio 26-29 d.

Renginio pavadinimas / renginio data:   Renginio aprašymas: Renginio vieta: Daugiau informacijos:

„DESIGN FOR LIFE“

2017 m. balandžio 1, 2, 29, 30 d.

„DESIGN FOR LIFE“

Mados ir dizaino mugė.

Pabodo kasdienė apranga, rutina ir seni įpročiai? Ateik ir pasimatuok madą ant savo kūno! Jau antrus metus iš eilės vyksiantis renginys „DESIGN FOR LIFE“ suteiks puikią galimybę pamatyti virš 100 grožio meistrų, pristatančių savo ne eilinius darbus.

Mugė vyks:

balandžio 1 d. Klaipėdoje, balandžio 2 d. Kaune, balandžio 29 d. Panevėžyje, balandžio 30 d. Šiauliuose.

Švyturio arena,

Dubysos g. 10, Klaipėda

„Park inn by Radisson“,

K. Donelaičio g. 27, Kaunas

CIDO arena,

Parko g. 12, Panevėžys

Šiaulių arena,

J. Jablonskio g. 16, Šiauliai

 www.festivus.lt/

„INTER DECO 2017“

2017 m. balandžio 6-9 d.

„INTER DECO 2017“

Namų interjero ir dizaino paroda.  

Parodos tematinės grupės: Baldai, sienų apmušalai, sienų dekoravimas, grindų dangos, užuolaidos, patalynė ir namų tekstilė, apšvietimo sistemos, spintos, slankiojančios sistemos, specializuoti leidiniai, internetinės svetainės, informacinės technologijos, dizainerių paslaugos, vaizdo ir garso aparatūra, buitinė technika, vonios kambario įranga, aksesuarai, konstrukcijos.

Švyturio arena,

Dubysos g. 10, Klaipėda

UAB „Expo - Vakarai“

www.expo-vakarai.lt

„STATYBA 2017“

2017 m. balandžio 6-9 d.

„STATYBA 2017“

25-oji Tarptautinė statybų verslo paroda, vienijanti lyderius atsakingai ir darniai verslo plėtrai.

Jubiliejinė paroda „STATYBA 2017“ skirta industrijos specialistams, mokslo įstaigoms bei galutiniams vartotojams, kurie domisi statybų naujovėmis, stato, atnaujina savo būstą ar ruošiasi tai daryti, nori įnešti į savo namus naujų spalvų, ieško inovatyvių, aplinką tausojančių sprendimų, kokybės bei komforto..

Švyturio arena,

Dubysos g. 10, Klaipėda

UAB „Expo - Vakarai“

www.expo-vakarai.lt

„SODAS 2017“

2017 m. balandžio 6-9 d.

„SODAS 2017“

Sodo aplinkos puoselėjimo ir praktinių idėjų mugė

Renginio tematinės grupės: Mediniai namai; Pavėsinės, terasos; Pirtys, kubilai; Lauko, sodo baldai; Šiltnamiai; Apželdinimas, ruloninė danga, alpinariumai, kraštovaizdžio dizainas; Tvoros, aplinkos betoniniai elementai, vartai; Sodo keramika, metalo ir medžio gaminiai, apšvietimas; Sodo technika ir inventorius, sodo-daržo įrankiai, laistymo sistemos; Baseinai, fontanai; Augalai ir jų priežiūra; Juodžemis, trąšos, mulčas; Krovinių gabenimo paslaugos

Švyturio arena,

Dubysos g. 10, Klaipėda

UAB „Expo - Vakarai“

www.expo-vakarai.lt

„PELENĖ 2017“

2017 m. balandžio 7-9 d.

24-oji tarptautinė grožio industrijos paroda „PELENĖ 2017“

„PELENĖ“ - didžiausia Baltijos šalyse grožio industrijos paroda, kurioje kasmet susirenka garsiausi grožio,stiliaus ekspertai iš Lietuvos ir užsienio. Parodoje pristatomos naujausios plaukų dažymo ir kirpimo tendencijos, vakarinio, kasdienio,vestuvinio makiažo technikos, nagų priežiūros produktai, manikiūro paslaugos, kosmetologijos naujovės.

Lietuvos parodų ir kongresų centras „LITEXPO“, 5, 3, 4  parodų salės,

Laisvės pr. 5, Vilnius

Lietuvos parodų ir kongresų centras „LITEXPO“

www.litexpo.lt

„SUPERNAMAI 2017“

2017 m. balandžio 20-23 d.

5-oji statybos ir renovavimo paroda „SUPERNAMAI 2017“

Parodos tematika:

Būsto statyba ir renovavimas: Nekilnojamojo turto projektai; Statybinės  medžiagos; Garso, termo ir hidroizoliavimo medžiagos bei gaminiai; Stogų danga, medžiagos ir elementai; Langai, durys, pertvaros; Pastatų eksterjero apdailos medžiagos; Pastatų renovavimo paslaugos;

Pastatų techninė įranga: Šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo sistemos; Vandentiekio, nuotekų sistemos, santechnikos  įrenginiai; Elektros instaliavimo ir elektrotechnikos gaminiai; Atsinaujinančios ir alternatyvios energijos šaltiniai; Žaibosauga, įžeminimas; Būsto bei teritorijos apsaugos sistemos; protingo namo sistemos

Aplinkotvarka: Tvoros, lauko baldai, pavėsinės, terasos, žiemos sodai, šiltnamiai; Vaikų žaidimo aikštelės; Rąstiniai, skydiniai, karkasiniai, moduliniai namai; Pirtys, pirčių įranga, kubilai; Lauko baseinai ir kiti aplinkotvarkos elementai; Laistymo bei drėkinimo sistemos; Sodo, daržo, medžių, vejos priežiūros įrankiai ir mechanizmai;

Interjeras: Sienų apdailos medžiagos; Grindų danga, laiptai ir jų konstrukcijos; Vonios kambario įranga; Židiniai, krosnys, krosnelės; Apšvietimo sistemos; Baldai;

Kitos paslaugos: Draudimo paslaugos; Finansinės paslaugos; Kitos ar kitokios statybos veiklos paslaugos, produktai

„Siemens“ arena,

Ozo g. 14, Vilnius

Lietuvos statybų žiniasklaidos kompanija „Super namai“

www.supernamai.lt

„RESTA 2017“

2017 m. balandžio 26-29 d.

„RESTA 2017“

„RESTA“ – didžiausia Baltijos šalyse statybų tematikos paroda, kurioje pristatomi naujausi ir pažangiausi sprendimai statantiems, remontuojantiems ir renovuojantiems.

Paroda atitinka aukščiausius tarptautinėms parodoms keliamus kokybės reikalavimus, yra vienintelė specializuota paroda Baltijos šalyse pelniusi pasaulinės parodų verslo asociacijos UFI pripažinimą.

Parodos tema – „SKAITMENINĖ STATYBA. BIM“. Šių metų parodoje akcentuojamas statinio gyvavimo ciklo planavimas.

Nuo architektūros kokybės ir projektinių statinio sprendimų priklauso statinio patogumas, jo darna su aplinka, estetiškumas, eksploatavimo ir energinis efektyvumas, ekonominis naudingumas. Todėl šiemet pasirinktoje statinio gyvavimo ciklo planavimo temoje siekiame atkreipti dėmesį į pažangiomis technologijomis paremtą kokybišką architektūrą, į projektinius sprendimus visam statinio gyvavimo ciklui – nuo projekto iki statybos, priežiūros ir nugriovimo.
 

Lietuvos parodų ir kongresų centras „LITEXPO“,

Laisvės pr. 5, Vilnius

 

Lietuvos parodų ir kongresų centras „LITEXPO“

Skaitmeninė statyba

www.litexpo.lt

 

Pasidalink:
Daugiau šioje kategorijoje: Parodos Lietuvoje 2013 m. VASARIS »

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus