ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje!

Pastatų techniniai projektai, detalieji planai, rekonstrukcijos ir kartotiniai projektai

Pastatų techniniai projektai, detalieji planai, rekonstrukcijos ir kartotiniai projektai Pastatų techniniai projektai, detalieji planai, rekonstrukcijos ir kartotiniai projektai

J ir A ARCHITEKTŪROS STUDIJA, UAB

www.jastudija.com

Įmonė UAB „J ir A architektūros studija“ nuo 2008 m. teikia gyvenamųjų namų, visuomeninių pastatų, rekonstrukcijos techninių projektų rengimo, teritorijų planavimo, detaliųjų planų rengimo, projektavimo ir konsultavimo, dokumentų tvarkymo ir statybos leidimų gavimo paslaugas.

Individualių gyvenamųjų, komercinių, visuomeninių pastatų techniniai projektai: UAB „J ir A architektūros studija“ projektuoja gyvenamuosius, komercinius, visuomeninius pastatus. Įmonė įgyvendina savo arba tiksliai perteikia užsakovo viziją.

pastatu-techniniai-projektai1

Rekonstrukcijos projektai. Interjeras. Dizainas: Įmonė rengia visų tipų rekonstrukcijų projektus - gyvenamųjų ir visuomeninių pastatų rekonstrukcijos projektai, interjerai (patalpų išplanavimas, spalvos parinkimas, apdailos medžiagos, baldai ir apšvietimas).

rekonstrukcijos-projektai

Detalieji, specialieji, teritorijų tvarkymo projektai (žemės paskirties keitimas, sklypų formavimas): Detalusis planas - tai teritorijų planavimo dokumentas, kuriame yra nustatytos žemės sklypų ribos, teritorijos tvarkymo ir naudojimo režimas (statybos ir kitos veiklos privalomosios sąlygos).

detalieji-planai

Detalieji planai rengiami: keičiant pagrindinę tikslinę žemės naudojimo paskirtį, formuojant žemės sklypą naujų statinių statybai, norint pakeisti teritorijos (žemės sklypo) naudojimo būdą ir (ar) pobūdį, leistiną pastatų aukštį, leistiną sklypo užstatymo tankumą, leistiną sklypo užstatymo intensyvumą, padalinant, atidalint ar sujungt žemės sklypus, keičiant naudojamų žemės sklypų ribas ir plotus, formuojant žemės sklypus prie naudojamų statinių. Teritorijoms, kuriose pagal savivaldybių teritorijų ir jų dalių bendruosius ar specialiuosius planus numatyta plėtoti gyvenamųjų namų, visuomeninės paskirties, rekreacinių ir bendro naudojimo, pramonės ir sandėliavimo, komercinių ir prekybos, inžinerinių tinklų, susisiekimo komunikacijų ir kitų objektų statybą. Rengiami inžinerinių tinklų bei gatvių (kelių) techniniai projektai.

Kartotiniai namų projektai: Kartotinis namo projektas - tai jau sukurtas produktas, orientuotas į daugumos poreikius. Tai racionalus ir optimalus variantas negalintiems skirti daug laiko ir pinigų individualaus namo projektui. Klientui pageidaujant, UAB „J ir A architektūros studija“, pririša tipinius projektus prie sklypo, suderina, gauna statybos leidimą, atlieka lauko ir vidaus inžinerinių tinklų projektus. Bendrovė atlieka pastatų bei butų rekonstrukcijas.

kartotiniai-projektai

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus