ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje!

Pažangiausi odontologiniai skaitmeniniai tyrimai Jūsų burnos sveikatai

Pažangiausi odontologiniai skaitmeniniai tyrimai Jūsų burnos sveikatai Pažangiausi odontologiniai skaitmeniniai tyrimai Jūsų burnos sveikatai

Šypsenos akademija, UAB

sypsenosakademija.lt

Odontologijos klinika „Šypsenos akademija“ vadovaujasi taisykle, jog sėkmingo dantų gydymo pagrindas visais atvejais yra išsami diagnostika.

Sukaupę ilgametę patirtį odontologijos sektoriuje ir pasitelkdami pažangiausius skaitmeninius tyrimų metodus „Šypsenos akademija“ specialistai geba valdyti net ir menkiausias rizikas, taupyti pacientų laiką bei užtikrinti, jog dantų ligos būtų išvengtos arba pastebėtos ankstyvoje stadijoje ir lengvai išgydomos. Pasitelkiant moderniausius skaitmeninius tyrimus, suteikiamas ne tik išsamų paciento dantų būklės vaizdas, bet ir galimybė „pasimatuoti“ savo būsimą šypseną.

Geriausias dantų gydymas – prevencija

Ar teko girdėti posakį, jog geriausias gydymas – tai ligų prevencija? Odontologijoje galioja lygiai ta pati taisyklė. Šioje srityje yra ypač svarbus savalaikis dantų ligų diagnozavimas. Dažnai dantų ligos gali ilgą laiką būti besimptomės, o skausmas pasireikšti tik vėlyvose dantų ligų stadijose. Todėl profilaktiškai tikrinti dantų sveikatą bent du kartus per metus yra būtina – tai geriausias būdas laiku diagnozuoti net ir plika akimi nepastebimo ankstyvo karieso užuomazgas ir kitas dantų bei dantenų ligas ankstyvose jų stadijose. Reguliariai tikrinantis burnos sveikatą ne tik užkirsite kelią dantų bei dantenų ligoms, bet ir išvengsite didesnių gydymo išlaidų. Standartiniam dantų diagnostikos vizitui „Šypsenos akademijoje“ pakanka skirti vos keletą kartų per metus, o vienas vizitas užtruks ne ilgiau kaip 1 valandą.

Profesionali burnos higiena – būtina profilaktinė priemonė

Norint užtikrinti dantų ir dantenų apsaugą nuo galimų ligų, viena svarbiausių profilaktinių priemonių – profesionali burnos higienos procedūra. Net ir tinkamai palaikoma asmeninė burnos higiena ir dantų valymo įpročiai negarantuoja, kad burnos ertmėje neatsiras ligų, kurios turės įtakos ir bendrai sveikatos būklei, kitų ligų atsiradimui.

„Šypsenos akademijoje“ burnos higienos procedūros metu specialistė Birutė Kazakevičiūtė įvertina paciento dantų būklę, skiria rekomendacijas individualiai dantų priežiūrai namuose, padeda išsirinkti tinkamas priemones burnos sveikatos priežiūrai pagal kiekvieno individualią situaciją. Svarbu suprasti, jog profesionali burnos higiena yra reikalinga ne vien estetikai, bet ir ligų prevencijai, todėl rekomenduojama burnos higieną atlikti bent du kartus per metus, o periodontinių ligų profilaktikai ir susiduriantiems su periodontinėmis ligomis rekomenduojama burnos higienos procedūrą atlikti ne rečiau kaip kas 3-4 mėnesius. Taip pat burnos higienos procedūrą rekomenduojama atlikti prieš numatytą odontologinį gydymą: protezavimą, endodontinį, ortodontinį gydymą, plombavimą, dantų balinimą, burnos chirurgiją, implantaciją ir kt. Procedūros nereikia baimintis – pasitelkiant moderniausią įrangą bei metodus, burnos higienos procedūra nesukelia pacientui jokio skausmo.

Skaitmeninis dantų būklės tyrimas ir jo nauda pacientui

Kitas inovatyvus diagnostikos metodas, taikomas „Šypsenos akademijoje“ – skaitmeninis dantų būklės tyrimas. Pasitelkiami 3D intraoralinis ir 3D veido skeneriai, leidžiantys į skaitmeninę erdvę perkelti visas dantų ir veido struktūras, kurios vėliau naudojamos Jūsų sveikos ir gražios šypsenos modeliavimui bei dantų pakitimų stebėsenai.

Taupomas ne tik klinikos, bet ir paciento laikas. Nuskenavus paciento burną, gaunamas 3D vaizdas, kurį akimirksniu galima perduoti visiems reikalingiems specialistams, nors tuo metu jų nėra šalia. Specialistai gali paciento situaciją aptarti su kolegomis nuotoliniu būdu, net ir be paciento vizito klinikoje, todėl sumažinamas vizitų pas specialistus skaičius ir išlaidos. 3D nuotrauka yra saugoma klinikos archyve, todėl specialistai gali stebėti net smulkiausius Jūsų dantų situacijos pokyčius, o tyrimo nuoroda bei dantų modelio 3D failu pasidaliname ir su pacientu – juos galima turėti net savo mobiliajame telefone!

Pacientas gali „pasimatuoti savo šypseną“. Specialistas, pasitelkęs šį skaitmeninį tyrimą, gali pasiūlyti pacientui tinkamiausią, labiausiai jo lūkesčius atitinkantį šypsenos sprendimą. Vos kelių minučių tyrimas leidžia parinkti pacientui labiausiai tinkančią dantų formą, spalvą bei priderinti ją prie veido bruožų. Ypač mūsų pacientams patinka tai, kad šių modernių technologijų dėka jie gali „pasimatuoti“ savo būsimą šypsena – pamatyti, kaip ji realiai atrodys.

Tyrimas nesukelia jokio diskomforto. Šio modernaus tyrimo dėka, nebereikia atlikti daugeliui pacientų pykinimą keliančios procedūros, kurios metu dedama speciali masė į burnos ertmę ir formuojamas dantų atspaudas. Atspaudų reikia prieš įvairias odontologinias procedūras: implantaciją, protezavimą, ortodontinį gydymą ir kt. 3D nuotraukoje matomas tikslus dantų vaizdas, todėl ši nemaloni procedūra nebėra reikalinga.

Pažangiausių technologijų dėka, vos kelias minutes trunkantis tyrimas nesukelia pacientui jokio diskomforto, leidžia į skaitmeninę erdvę perkelti dantų ir veido struktūras, modeliuoti svajonių šypseną ir užtikrintai žengti tolimesnius žingsnius kuriant tobulą paciento šypseną.

Taigi, profilaktiniai burnos sveikatos patikrinimai bei reguliariai atliekama profesionali burnos higienos procedūra bent du kartus per metus yra būtinybė, norint išsaugoti sveikus dantis ir išvengti didesnių gydymo išlaidų. O jei norite, jog Jūsų dantų būklė būtų ištirta nuodugniai, svajojate apie tobulą šypseną ir norite ją išvysti skaitmeninėje erdvėje – idealus sprendimas yra skaitmeninis dantų būklės tyrimas (3D), atliekamas ir neseniai duris atvėrusioje „Šypsenos akademija“ odontologijos klinikoje Druskininkuose.

„Šypsenos akademijoje“ naudojamos pažangiausios technologijos ir moderniausi 3D skaitmeniniai tyrimai užtikrina visišką pacientų komfortą ir suteikia galimybę specialistams stebėti net menkiausius paciento dantų būklės pokyčius, o pacientui „pasimatuoti“ savo svajonių šypseną, sutaupyti laiko ir finansų.

Registruotis galite tel. +370 643 52 525 arba internetu: sypsenosakademija.lt

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus