visainfo.lt – visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas.

Plastikiniai langai – kas lemia jų populiarumą?

Plastikiniai langai – kas lemia jų populiarumą? Plastikiniai langai – kas lemia jų populiarumą?

Lietuvoje dažniausiai yra gaminami ir montuojami plastikiniai (PVC), mediniai bei aliuminiai langai. Tačiau plastikiniai langai užima lyderio poziciją ir jau daugelį metų išlieka populiariausiais tarp Lietuvos gyventojų. Toliau seka mediniai langai ir galiausiai aliuminiai gaminiai. Plastikinių langų populiarumą sąlygoja keletas svarbių veiksnių – plastikiniai langai yra nebrangūs, lengvai prižiūrimi bei ilgaamžiai. Be to pasižymi puikiomis techninėmis charakteristikomis, garso ir šilumos izoliacinėmis savybėmis.

Kokybiški PVC langai yra vienas svarbiausių namų saugumo, jaukumo, šilumos bei energinio efektyvumo elementų. Plastikiniai langai padeda užtikrinti puikią garso izoliaciją, surasti estetinės interjero ir eksterjero darnos sprendinius. Pasitelkiant inovacines technologijas juos galima laminuoti (galimos vientisos arba medžio imitacijos spalvos, laminuojama ant rudo ar balto profilio pagrindo), galima PVC profilius dengti aliuminio dangteliais.

UAB „JRV Brothers“ – sėkmingai dirbanti įmonė vakarų Lietuvoje, daugelį metų gaminanti ir montuojanti langus iš plastiko ir klijuotos medienos, siūlo „Veka“, „Schuco“, „Rehau“, „Aluplast“ ir kitų profilių plastikinius langus.

Populiarėjant šiltų namų statyboms atsiranda ir langų poreikis, tinkantis šiems namams. „JRV Brothers“ siūlo langus pasyviam namui iš A klasės profilių: „Veka Alfaline 90“, „Veka Sofline 82 MD“, „Schuco Corona SI 82“ , „Aluplast Ideal 8000“, „Rehau Brillant Desing“. Šių langų sistemos yra ne tik unikalaus dizaino, bet ir vieni šilčiausių šiandieninėje plastikinių langų rinkoje. Tai leidžia efektyviau taupyti būsto šildymo išlaidas bei patenkinti ekonominius lūkesčius. Languose montuojamos trys nepriklausomos sandarinimo tarpinės, galima sumontuoti 24-48 mm storio stiklo paketus. Šių komponentų derinys suteikia patikimą apsaugą nuo triukšmo bei turi ypač geras termoizoliacines savybes (lango šilumos laidumo koeficientas - 0,6 m2K).

Patrauklia kaina ir funkcionalumu išsiskiria klientų pamėgti „Veka“ sistemos profilio langai: „Softline 82“ ir „Softline 70“. Kokybiškų langų pasirinkimui turi jų kaina, PVC langų ilgaamžiškumas ir funkcionalumas. Kompanijos „Veka“ plastikiniai langai yra kokybės sinonimas pasaulyje.

Plastikiniai langai

„Veka Softline 82“ plastikiniai langai       

„Veka Softline 82“ profilio langai – viena naujausių „Veka“ kompanijos plastikinių profilių sistemų, pristatoma kaip sistema, sukurta pagal ateities standartų reikalavimus. „Softline 82“ plastikiniai langai idealiai tinka šiaurinio klimato geografinėse zonose esantiems gyvenamiesiems namams, pasyviems namams, pastatams, kuriuose siekiama maksimaliai efektyvios šildymo ekonomijos. „Softline 82“ varčios profilyje stiklo paketas įgilintas iki 25 mm – ši technologija leidžia sumažinti šilumos praradimus per stiklo paketo rėmelį. Visos išorinės profilio sienelės atitinka RAL standarto A klasę – t.y. yra ne mažesnio kaip 3 mm storio.

„Softline 82“ plastikinio lango savybės:

Uw = 0,85.

6 kamerų (rėmas – 7 kamerų) A klasės profilis.

Max stiklo paketo storis 52 mm.

3 stiklų (dvikamerinis) stiklo paketas.

Stiklo paketas su pagerintos šiluminės varžos (plastikiniais) rėmeliais (rekomenduojama).

Galimybė rinktis iš plačios spalvų paletės (>40 spalvų).

Plastikiniai langai„Veka Softline 70“ plastikiniai langai       

„Softline 70“ langas yra optimaliai pritaikytas mūsų geografinės zonos sąlygoms ir skirtas gyvenamiesiems bei visuomeninės paskirties pastatams. Penkių kamerų, A klasės profilis su dviem arba trim stiklo paketais užtikrina puikias garso ir šilumos sandarumo savybes. „Softline 70“ – ekonomiškas sprendimas ne pačių aukščiausių šilumos izoliavimo parametrų pastatams (pavyzdžiui, keičiant senus langus naujais). Profilio paviršius maksimaliai atsparus bet kokiam aplinkos poveikiui, spalvos ilgaamžės. Profilis gaminamas naudojant kvadratinį plieno kontūrą. Plastikinio profilio sienelės yra storos. Varčiai naudojama plieno armuotė su dvigubo užlenkimo sienute – maksimaliam tvirtumui. Kita „Softline 70“ populiarumo priežastis – galimybė rinktis iš beveik 40 spalvų ir atspalvių, taip pat galimybė naudoti stiklo paketą su geresnėmis šiluminės varžos savybėmis, nei kitų sistemų languose. Tai besąlygiškai aukšto kokybės standarto klasikinio dizaino langas, pasižymintis puikiomis sandarumo, estetikos, tvirtumo savybėmis.

„Veka Softline 70“ plastikinių langų savybės:

k=1,1.

5 kamerų A klasės profilis.

Max stiklo paketo storis 42 mm.

2 arba 3 stiklų stiklo paketas.

Stiklo paketas su pagerintos šiluminės varžos (plastikiniais) rėmeliais (rekomenduojama).

Galimybė rinktis iš plačios spalvų paletės (>40 spalvų)

„Softline 82“ ir „Softline 70“ langų sistemos yra ne tik unikalaus dizaino, bet ir vieno iš šilčiausių šiandieninėje plastikinių langų rinkoje. Tai leidžia efektyviau taupyti būsto šildymo išlaidas bei patenkinti ekonominius lūkesčius.

JRV BROTHERS, UAB

Daugiau informacijos: www.jrv.lt

JRV BROTHERS, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus