Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

Plytelių klijai SAKRET vidaus ir išorės darbams

Plytelių klijai SAKRET vidaus ir išorės darbams Plytelių klijai SAKRET vidaus ir išorės darbams

UAB „Sapas ir Ko“ siūlo įsigyti plačiai pritaikomus ir atsparius „Sakret“ plytelių klijus. „Sakret“ yra šiuolaikiškas statybinių mišinių gamintojas ir platintojas, siūlantis platų produktų asortimentą ir užtikrinantis aukščiausią jų kokybę. „Sakret“ asortimente rasite plačiai naudojamus plytelių klijus tiek lauko, tiek vidaus darbams.

„Sakret“ nuolatos tobulina technologijas ir gamybinius procesus. „Sakret“ statybiniai mišiniai pasižymi itin aukšta kokybe. Gaminami produktai ir technologijos nuolat tikrinamos ne tik laboratorinėmis, bet ir praktinio darbo ir eksploatavimo sąlygomis. Kokybės klausimais nuolat bendraujama su statybos darbus atliekančiais profesionalais.

Plytelių klijai SAKRET vidaus ir išorės darbams

„Sakret“ plytelių klijai

„Sakret“ siūlo plytelių klijus tiek vidaus, tiek išorės darbams. Jie yra plačiai panaudojami įvairiems paviršiams bei namų interjero detalėms. Plytelių klijus galima naudoti tiek sienoms, tiek grindims.

Iš siūlomo „Sakret“ plytelių klijų asortimento galima išsirinkti klijus keraminėms, klinkerinėms, betoninėms, akmens masės, mozaikos, židinio apdailos ir akmens plytelėms.

Taip pat yra klijų, kurie tinka betoniniams ir kitokiems mineraliniams pagrindams, ant senų plytelių, gipso-kartono, medžio drožlių plokščių, ant akrilinės ir kaučiukinės hidroizoliacinės mastikos.

Kadangi dauguma „Sakret“ plytelių klijų yra atsparūs šalčiui ir drėgmei, juos galima naudoti baseinų apdailai ir patalpoms su padidinta temperatūra.

Iš „Sakret“ plytelių klijų asortimento galima išsirinkti klijus šildomoms grindims, balkonams, terasoms, laiptams ir grindims su padidinta apkrova.

Tad, jei reikia ką nors suklijuoti namuose, „Sakret“ siūlo platų plytelių klijų pasirinkimą ir užtikrina aukščiausią kokybę.

„Sapas ir Ko“ prekiauja statybinėmis medžiagomis ir suteikia platų jų asortimentą.

SAPAS IR KO, UAB

Daugiau informacijos: www.mimeta.lt

SAPAS IR KO, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus