ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje!

prefabeta-uab-logotipas

PREFABETA, UAB - TERIVA perdangos

Adresas:
Panerių g. 51-311 (3 a.), LT-03160, VILNIUS, Lietuva


Įmonės kodas: 125976935
PVM kodas: LT259769314

Tel. Nr.: (8 5) 233 9662
Mob. Nr.: 8 610 05 515

El. paštas: [email protected]
Tinklapis: www.teriva.lt


PREFABETA, UAB VEIKLA: surenkama perdanga „TERIVA“. Įmonė gamina gelžbetonines surenkamas perdangas „TERIVA“ žemų ir daugiaaukščių gyvenamųjų namų statybai ir rekonstrukcijai. Perdangos „TERIVA“ – tai dažnai briaunotos sijų ir tuščiavidurių blokelių perdangos.

Uždaroji akcinė bendrovė „Prefabeta“ – oficiali ir vienintelė „TERIVA“ perdangos gamintoja Lietuvoje. Nuo 2002 m. įkurta įmonė tobulina ir gerina šio gaminio kokybę. Perdangų „TERIVA“ patvarumą, patikimumą ir ilgaamžiškumą patvirtina tai, kad šios perdangos jau daugelį metų plačiai žinomos ir naudojamos beveik visoje Europoje. Įmonėje dirba ilgametę gamybos patirtį turintys kvalifikuoti specialistai, pabuvoję stažuotėse Europoje.

„Prefabeta“ – tai patikimas partneris, pasirengęs padėti Jums išspręsti įvairius klausimus, susijusius su statomo namo perdengimu ar esamo pastato rekonstrukcija. Kvalifikuoti specialistai konsultuos Jūs įvairiais statybos klausimais, reikalui esant atvyks į Jūsų statybos objektą. Įvertinus visus galiojančius Lietuvos standartus, norminius ir techninius reikalavimus, taip pat Jūsų pageidavimus ir norus, pateiks Jums kokybišką sprendimą.

Perdangos „TERIVA“ – tai dažnai briaunotos sijų ir tuščiavidurių blokelių perdangos. Šios perdangos susideda iš lengvų gelžbetonio sijų su erdvine plieno santvara, tuščiavidurių blokelių ir monolitinio betono, liejamo statybos aikštelėje. Dėl tuščiavidurių blokelių, kuriais užpildoma perdanga, yra lengvesnė, nei tradicinės perdangos. Šiai perdangai įrengti nereikalingas kranas ar sudėtingos klojinių sistemos. Elementai yra lengvi, o montavimas paprastas, todėl žmogus perdangą gali įsirengti savarankiškai.

Perdangas „TERIVA“ galima naudoti žemų ir daugiaaukščių gyvenamųjų namų statybose, taip pat bendro naudojimo pastatuose, objektuose, kurių kintamosios technologinės apkrovos neviršija 4,0; 6,0 arba 8,0 kN/m2.

„TERIVA“ perdanga – tai pats geriausias ir teisingiausias sprendimas rekonstruojant pastatus. Kai rekonstruojamas pastatas turi stogą, perdangos elementus galima įnešti tiesiog pro langą ar duris.

UAB „Prefabeta“ taip pat siūlo įsigyti tokią produkciją:

„L“ formos sąramas: UAB „Prefabeta“ gaminamos gelžbetoninės „L“ formos sąramos yra naudojamos gyvenamųjų namų ir visuomeninio naudojimo pastatų statybose. „L“ formos sąramos yra montuojamos rankomis, nenaudojant jokios sunkios įrangos bei kranų;

armatūrą;

● pamatinius ir sieninius HAUS“ betoninius blokus;

● sieninius ir pertvarinius akyto betono blokelius „ROCLITE“;

● šiuolaikinių kaminų sistemas „KOLEKT“.

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Betonas, betono gaminiai, armatūra, konstrukcijos, gelžbetoninės konstrukcijos, gelžbetoninės perdangos, gelžbetoninės surenkamos perdangos, TERIVA, perdangos, surenkamos perdangos, perdangos plokštės, perdangos kaina, perdangos projektavimas, perdangos montavimas, konsultacijos statybos klausimais, briaunuotos sijų perdangos, tuščiavidurių blokelių perdangos, perdangos matmenys, perdangos klojiniai, lygtiniai klojiniai, monolitas, monolitinė perdanga, gelžbetoninės sąramos, pamatų klojiniai, pamatų blokeliai HAUS, sienų blokeliai HAUS, keramikiniai kaminai, KONEKT kaminai, keramzitbetonio blokai, dūmtraukių vamzdžiai, keramzitinis blokas, blokeliai

 • PREFABETA, UAB - TERIVA perdangos
 • PREFABETA, UAB - TERIVA perdangos
 • PREFABETA, UAB - TERIVA perdangos
 • PREFABETA, UAB - TERIVA perdangos
 • PREFABETA, UAB - TERIVA perdangos
 • PREFABETA, UAB - TERIVA perdangos
 • PREFABETA, UAB - TERIVA perdangos
 • PREFABETA, UAB - TERIVA perdangos
 • PREFABETA, UAB - TERIVA perdangos
 • PREFABETA, UAB - TERIVA perdangos
Vietovė:

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

 • Numatytas
 • Antraštė
 • Data
 • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus