Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

PROPLASTIK, UAB - medžiagos statybai, reklamai, gamybai ir spaudai: kanalinis ir monolitinis polikarbonatas, kanalinis akrilas, organinis stiklas

Adresas: R. Kalantos g. 59, Kaunas (Sandėlio nr. 4),LT-52303, KAUNAS, Lietuva

Įmonės kodas: 303342485
PVM kodas: LT100008686416

Mob. Nr.: 8 645 70 800
Mob. Nr.: 8 671 72 442
Mob. Nr.: 8 645 70 800PROPLASTIK, UAB VEIKLA: Medžiagos statybai, reklamai, gamybai ir spaudai: kanalinis ir monolitinis polikarbonatas, kanalinis akrilas, organinis stiklas, organinis stiklas, aliuminio kompozicinės plokštės, PVM putų plokštės, Elkamet profiliai, lipnios plėvelės, terminės plėvelės, langų plėvelės, automobilinės plėvelės.

Įmonė "Proplastik" įkurta 1996 metais Estijoje. Esame didžiausi plastiko ir aliuminio plokščių didmenininkai Baltijos regione ir sėkmingai vykdome veiklą Estijoje, Suomijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Mūsų tikslas pasiūlyti tik geriausius gaminius ir paslaugas. Didelė patirtis, kompetetingas personalas, moderni logistikos sistema leidžia mums lanksčiai aptarnauti klientus daugelyje sričių. Atstovaujame tokius prekinius ženklus kaip: Plexiglas, Polycasa, Makrolon, Lexan, Axpet, Vyvak, Dibond, Simona, Oracal, Poli-Tape ir daugelį kitų.

PROPLASTIK, UAB PRODUKTAI:

MEDŽIAGOS STATYBAI:

Kanalinis polikarbonatas: Tai ektrudiniu būdu pagamintos, labai kokybiškos polikarbonato plokštės. Polikarbonato plokštės - viena iš polimerinių medžiagų, pasižyminčių ypatingu atsparumu smūgiams, pralaidumu šviesai, bei išorniamis aplinkos veiksniams. Plokštės padengtos UV sluoksniu, kuris žymimas plėvele su specialiais užrašais.
 
Monolitinis polikarbonatas: Tai labai aukštos kokybės polimeras, išsiskiriantis ypatingai aukštu smūginiu atsparumu, esant ir žemoms temperatūroms, mechaniniu tvirtumu, geromis dielektrinėmis savybėmis, atsparumu UV spinduliavimui ir t.t. Siūlome žymiausiu pasaulio gamintojų plokštes: Makrolon, Lexan, Palram, Macrolux. Suteikiame 10 metų garantiją.

Kanalinis akrilas:  Kanalinio akrilo lakštai Plexiglas® Resist ir Heatstop: Šios plokštės panašios į kanalinio polikarbonato plokštes, bet skiriasi savo estetiškumu. Didesni tarpai tarp kanalų, storesnės sienelės, didesnis skaidrumas, prideda plokštėms išskirtinį dizainą. Pleixglas Resist: Tai standartinės smūgiams atsparios ir ypatingai tvirtos plokštės. Plexiglas Heatstop: Padengtos specialiu perlamutro spalvos sluoksniu, kuri praleidžia šviesą į patalpą, tačiau nepraleidžia karščio.

MEDŽIAGOS REKLAMAI:

Organinis stiklas (PMMA): Plexiglas® XT -  Labai aukštos kokybės akrilo organinis stiklas (PMMA), pagamintas ekstrudiniu būdu. Plexiglas® GS - Labai aukštos kokybės akrilo organinis stiklas (PMMA), pagamintas liejimo būdu.

Aliuminio kompozicinės plokštės: Aliuminio kompozicinę plokštę  sudaro du kartu sutvirtinti aliuminio ir polietileno sluoksniai tarp jų. Plokštės skirtos naudoti vizualiosios reklamos industrijoje bei patalpų ir vidaus fasadinių erdvių dekoravimui. Tai geriausias pasirinkimas norint įgyvendinti Jūsų unikalų tapatumą ir stilių. Siūlome aukščiausios kokybės Vokietijos gamintojo Dibond® plokštes bei ekonominės klasės plokštes ACP Bond.

Elkamet profiliai: Turinių raidžių profilis, dar kitaip vadinamas Elkamet, naudojamas kaip apvadas tūrinėms raidėms gaminti. Jo pagalba sujungiamas ir sutvirtinamas organinis stiklas su raidės konstrukcija. Profilis pagamintas iš PVC plastiko, į vidų įliejant aliuminio foliją, kuri profiliui suteikia stabilumo bei neleidžia profiliui trauktis ar plėstis esant temperatūrų svyravimams.

PVC putų plokštės:  PVC putų plokštės - Tai ypatingai smulkių porų PVC putų plokštės, pasižyminčios šilkiniu matiniu paviršiumi, tvirtumu, lengvu apdirbimu ir atsparumu nepalankioms oro sąlygoms. Plokštės plačiai naudojamas reklamos iškabų, stendų, lentelių ar kitų reklaminių dirbinių gamyboje.

MEDŽIAGOS SPAUDAI IR LIPNIOS PLĖVELĖS:

Dvipusės lipnios juostos

Terminės plėvelės:  POLI-FLEX Premium yra ekologiška, terminė poliuretano plėvelė su matiniu, nerefleksiniu paviršiumi, suderinta pagal OekoTex® standartą 100, 1 kategoriją. POLI-FLEX Premium naudojama užrašams ant marškinėlių, sporto ir laisvalaikio drabužių, sportinių krepšių. Yra tinkama naudoti tekstilės, pavyzdžiui, medvilnės, poliesterio / medvilnės ir poliesterio / akrilo mišinio. Tai ypatingai auktos kokybės terminė plėvelė.

Langų plėvelės: Stiklo matinimo (Šerkšno) plėvelės skirtos langų, pertvarų matinimui. Tai sprendimas norint atskirti erdvę, ar jai suteikti privatumo. Plėvelės skirtos tiek vidaus, tiek lauko darbams. Siūlome aukščiausios kokybės plėveles, atstovaudami pasaulinius prekinius ženklus kaip 3M, Orafol, Neschen ar Poli-tape. Suteikiamos ilgalaikės garantijos. Taip pat siūlome plėvelės ploteriavimo, maketavimo, spaudos ir montavimo darbus.

Automobilinės plėvelės: Automobilinė langų tamsinimo plėvelė ne tik automobiliui suteiks patrauklumo, bet ir apsaugos nuo saulės spindulių, kaitros ir nepageidaujamų pašalinių žvilgsnių. Plėvelės minimaliai praleidžia žalingus UV spindulius ir apsaugo automobilio saloną ir jame esančius daiktus nuo blukimo. Atstovaujame Prancūzijos gamintojo Reflectiv plėveles, gaminamas jau daugiau nei 30 metų ir geriausiai pritaikytas Europos klimato sąlygoms.

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Medžiagos statybai, medžiagos reklamai, medžiagos spaudai, kanalinis polikarbonatas, monolitinis polikarbonatas, kanalinis akrilas, organinis stiklas, organinis stiklas, aliuminio kompozicinės plokštės, PVM putų plokštės, Elkamet profiliai, lipnios plėvelės, terminės plėvelės, langų plėvelės, automobilinės plėvelės, kanalinio akrilo lakštai Plexiglas, Resist, Heatstop, kanalinio polikarbonato plokštės, organinis stiklas, PMMA, Plexiglas XT, akrilo organinis stiklas (PMMA), turinių raidžių profilis, polikarbonatas, organinis stiklas, plexiglas, akrilas

  • PROPLASTIK, UAB - medžiagos statybai, reklamai, gamybai ir spaudai: kanalinis ir monolitinis polikarbonatas, kanalinis akrilas, organinis stiklas
  • PROPLASTIK, UAB - medžiagos statybai, reklamai, gamybai ir spaudai: kanalinis ir monolitinis polikarbonatas, kanalinis akrilas, organinis stiklas
  • PROPLASTIK, UAB - medžiagos statybai, reklamai, gamybai ir spaudai: kanalinis ir monolitinis polikarbonatas, kanalinis akrilas, organinis stiklas
  • PROPLASTIK, UAB - medžiagos statybai, reklamai, gamybai ir spaudai: kanalinis ir monolitinis polikarbonatas, kanalinis akrilas, organinis stiklas
  • PROPLASTIK, UAB - medžiagos statybai, reklamai, gamybai ir spaudai: kanalinis ir monolitinis polikarbonatas, kanalinis akrilas, organinis stiklas

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus