ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje!

R. Grigo įmonė - soliariumai, soliariumų įranga

Adresas:
Ukmergės g. 222, LT-07157, Vilnius, Lietuva


Įmonės kodas: 121876898

Tel. Nr.: (614) 68866
Faks. Nr.: (5) 2468866R. Grigo įmonės VEIKLA: Soliariumai, soliariumų įranga.  Firma užsiima naujų ir naudotų soliariumų prekyba ir viskuo kas reikalinga soliariumams, pradedant soliariumų kosmetika ir baigiant soliariumų lempomis ir valymo priemonėmis.

Raimundo Grigo firma buvo įkurta 1993 metais. Nuo 1996 metų buvo pradėta aktyvi soliariumų veikla, kuri labai sėkmingai vykdoma iki šiol. Garsi Olandijos soliariumų gamintoja kompanija “Hapro” yra suteikusi R. Grigo firmai oficialaus atstovo teises Lietuvoje. Taip pat mes esame kosmetikos "Onyx" ir "Synergy Tan" oficialūs atstovai ir platintojai Lietuvoje. Iš mūsų Jūs taip pat galite įsigyti “S-thetique” ir “Bentlon” kosmetologinės įrangos komplektus. Firma prekiauja “Zanders” firmos infraraudonųjų spindulių saunomis.
Firma turi kelis salonus Vilniuje, kuriuose Jūs galite išbandyti, o taip pat ir reguliariai degintis profesionaliuose soliariumuose už patrauklią kainą.

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Soliariumas, soliariumai, soliariumų įranga, soliariumams, nauja, naudota, nauji, naudoti, prekyba, pardavimas, kolariumai, kologenines lempos, UVA - UVB lempos, UV lempos, valymo, dezinfekavimo priemonės, įdegio kosmetika, INFRA RED saunos, infraraudonųjų spindulių saunomis, kosmetologinė įranga, ONYX, SYNERGY TAN, BENTLON, HAPRO-LUXURA, Secret, IPL plaukų šampūnas, masažiniai stalai, diodinė reklama, bėgančios eilutės
Žymės:
Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus