Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

Rankų kremas statybininkams Working Hands - skubi pagalba stipriai išsausėjusioms ir suskeldėjusioms rankoms

Rankų kremas statybininkams Working Hands - skubi pagalba stipriai išsausėjusioms ir suskeldėjusioms rankoms Rankų kremas statybininkams Working Hands - skubi pagalba stipriai išsausėjusioms ir suskeldėjusioms rankoms

Pagrindinė įmonės „Spalvų sala“ veiklos kryptis – didmeninė ir mažmeninė prekyba dažais ir statybinėmis medžiagomis. Bendrovė prekiauja dažais, lakais, gruntais įvairiems paviršiams dengti, skiedikliais, tirpikliais, klijais, glaistais, medienos apsaugos priemonėmis, sandarinimo bei šiltinimo medžiagomis, įvairiais grindų, mūro, tinko mišiniais, tvirtinimo elementais ir kitomis statybos ir apdailos medžiagomis. Tiek profesionalūs statybininkai, tiek asmenys remontuojantys ar statantys savo būstą dažnai susiduria su sausų ir suskeldėjusių rankų nuo statybinių darbų atlikimo, problema. „Spalvų sala“ siūlo greitą ir efektyvią pagalbą - Jungtinėse Amerikos valstijose pagamintą „O'keeffe's® Working Hands®“ rankų kremą.

„O'keeffe's® Working Hands®“ – ypač greitai ir efektyviai veikiantis kremas rankoms, skirtas žmonėms, kenčiantiems nuo skausmingai išsausėjusių ir skilinėjančių rankų. Skirtas vyrams bei moterims, dirbantiems: statybose, gamyklose, auto servisuose, fermose, uostuose, ligoninėse ir t.t. „Working Hands“ rankų kremas išsiskiria iš kitų panašių rinkoje siūlomų produktų, nes jo cheminė sudėtis yra unikali. Kremas, skirtas pažeistos odos apsaugai užtikrinti, yra visiškai bekvapis, jo sudėtyje nėra aliejaus, jis neriebaluoja rankų ir nesukelia jokios alergijos. Stiprus koncentratas stimuliuoja natūralų odos atsistatymą, pakeisdamas pH balansą ir išlaikydamas drėgmę. Kremas yra efektyvus ir saugus visiems odos tipams. „Working Hands“ ne tik saugo rankų odą nuo vandens praradimo, bet ir pritraukia drėgmę.

„O'keeffe's® Working Hands®“ – analogų Lietuvoje neturinti produkcija, kurios tikslas – padėti tiems, kuriems nepadėjo niekas.

Rankų kremas statybininkams

Rankų kremą galite įsigyti 6-iose „Spalvų sala“ parduotuvėse – dvejose Vilniuje, Kaune,Telšiuose, Šiauliuose ir Klaipėdoje.

Spalvų sala, UAB

Daugiau informacijos: www.spalvusala.lt

Spalvų sala, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus