ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje!

Rask dėvėtą techniką ir komercinį transportą savo mobilajame telefone

Rask dėvėtą techniką ir komercinį transportą savo mobilajame telefone Rask dėvėtą techniką ir komercinį transportą savo mobilajame telefone

Mascus Lietuva

Daugiau informacijos:

Mascus Lietuva Info puslapis

Džiaugiamės galėdami pasidalinti nauja „Mascus dėvėtos technikos“ aplikacija. Aplikacija yra nemokama ir veikia „iPhone“, „iPad“, „Android“ išmaniuosiuose telefonuose ar planšetiniuose kompiuteriuose. „Mascus App“ parsisiųsti galite iš „App Store“ arba „Google Play“ ir gaukite prieigą prie daugiau nei 400 000 dėvėtos statybų, žemės ūkio, krovimo, miško technikos skelbimų. Šios aplikacijos pagalba prieiga prie „Mascus“ bus tik mygtuko atstumu.

Rask dėvėtą techniką ir komercinį transportą savo mobilajame telefone

Rask dėvėtą techniką ir komercinį transportą savo mobilajame telefone

 

Mobilūs telefonai tapo esmine mūsų gyvenimo dalimi. Juos naudojame įsigyti reikiamus daiktus. Nesvarbu, ar tai būtų traukinio bilietai, viešbučio rezervacija, ar transporto priemonė. Sunkiosios technikos industrija nėra išimtis. Vis daugiau klientų ieško sunkiosios technikos skelbimų „Mascus“ naudodami mobiliuosius telefonus. 2018 metais apsilankymai iš mobilių telefonų viršijo apsilankymus iš statinių kompiuterių. Kad dar labiau patenkinti vartotojų poreikius – kompanija išleido „Mascus App“ mobilią aplikaciją.

„Mascus devėtos technikos“ aplikacija apima keletą centrinių funkcijų, kurios leidžia ieškoti naudotos įrangos pardavimui, lengvai ir greitai. Tiesiog pasirinkite vieną iš šešių kategorijų – Transporto, Žemės ūkio, Statybų, Miško, Krovimo, Aplinkos tvarkymo.

Rask dėvėtą techniką ir komercinį transportą savo mobilajame telefoneNorite įsigyti „John Deere“ traktorių, pagamintą ne vėliau 2014 metų? „Mascus App“ esanti detali paieška leidžia susiaurinti rezultatus pagal kategorijas, prekės ženklą, modelį, kainą, vietą ir pan.

Kad būtų dar patogiau – kai tik randate Jus dominantį skelbimą su pardavėju galite susisiekti telefonu arba el.paštu tiesiai iš „Mascus App“.

Norite gauti pranešimus apie naujausius „Mascus“ skelbimus? Išsaugokite savo paiešką ir įjunkite pranešimo nustatymą, programa informuos Jus, kai atsiras Jūsų paieškos kriterijus atitinkantis įrenginys. Vėliau galite jį redaguoti arba ištrinti spustelėję ekrano apačioje esančią nuorodą Išsaugotos paieškos.

Rask dėvėtą techniką ir komercinį transportą savo mobilajame telefoneJeigu „Mascus devėtos technikos“ aplikacija Jums pasirodė naudinga, „Mascus“ komanda bus dėkinga jeigu reitinguosite „App“ parduotuvėje ir pasidalinsite su draugais bei kolegomis.Taip pat galite parašyti trumpą atsiliepimą.

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus