Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

RĖKYVA, AB - durpės, durpių produktai

Adresas: Lingailių g. 1,LT-79241, ŠIAULIAI, Lietuva

Įmonės kodas: 144929986
PVM kodas: LT449299811

Tel. Nr.: (41) 519020RĖKYVA, AB VEIKLA: Durpės, durpių produktai. Produktų grupės: trupintinės durpės be priedų ir trupintinės durpės su priedais; blokinės durpės be priedų ir blokinės durpės su priedais. Produktų grupės pagal paskirtį yra dvi: profesionaliems vartotojams ir mėgėjams.

Akcinė bendrovė "Rėkyva", gaminanti durpes ir durpių produktus, buvo įkurta dar 1947 m. Po Lietuvos nepriklausomybės 1991 m. "Rėkyva" tapo akcine bendrove, kurios valdymo ėmėsi patys įmonės darbuotojai. Bėgant laikui, AB "Rėkyva" pradėjo domėtis ir užsienio investuotojai.

Danų verslininkui įsigijus pagrindinį akcijų paketą 1997, įmonės darbuotojai, vadovaujami diplomuoto sodininkystės inžinieriaus, išmoko gaminti profesionalius durpių substratus, išplėtė savo siūlomos produkcijos asortimentą, surado nemaža būri pirkėjų-didmenininkų užsienyje ir jau netrukus sėkmingai konkuravo su stambiausiais pasaulio durpių gamintojais. 2011 m. AB "Rėkyva" daugumą akcijų nupirko dukterinė Vokietijos kompanijos įmonė Lietuvoje. Naujieji savininkai siekia gamyboje taikyti naujausias ir pažangiausias technologijas. AB "Rėkyva" substratų pardavimai ženkliai išaugo ir dėl savo aukštų kokybės standartų tapo itin populiarūs ir lengvai atpažįstami savos srities profesionalų. Šiandien metinė "Rėkyvos" produkcija siekia 400. 000 m3. Daugiau nei pusė šios produkcijos gaminama iš blokinių durpių, likusioji produkcijos dalis - substratai.

Didžioji dalis AB "Rėkyva" gaminamos produkcijos skirta profesionaliems vartotojams, tačiau bendrovė nesiliauja dėjusi pastangas į savo gaminamos produkcijos kokybės gerinimą ir individualių pirkėjų poreikių tenkinimą, tiekdama ir specializuotus produktus. Be pagrindinės Šiaulių gamyklos, kurioje pagaminama didžiausia produkcijos dalis, Rėkyva turi fabriką ir durpyną Rokiškio rajone, kuriame gaminamos įvairių frakcijų trupintinės ir blokinės durpės.

"Rėkyvos" gaminamos produkcijos kokybę užtikrina modernus produkto gamybos kontrolės procesas. Iškilus bent mažiausiam norminiam pažeidimui, visas gamybos procesas yra stabdomas tam, kad iš naujo sureguliuoti gamybos procesą ir grąžinti produktą į nustatytas normų ribas. Surinkus derlių žaliava klasifikuojama ir stebima. Visi substratų gamybai naudojami priedai yra sertifikuoti, o prieš vartojimą dar kartą patikrinami. Tai leidžia išvengti galimų problemų, kurias gali sukelti tiekėjai. Visi duomenys apie produkciją surenkami vadinamąja "kokybės kontrolės sistema" - kiekvienos gamybos partijos mėginys saugomas du metus archyve, todėl iškilus būtinybei nesunku rasti visą pageidaujamą informaciją apie konkretų produktą. Siekdami kontroliuoti savo pačių atliekamą produkcijos analizę, kiekvieną dieną imame mėginius, kurie "Rėkyvos" gaminamos produkcijos kokybę užtikrina modernus produkto gamybos kontrolės procesas. Iškilus bent mažiausiam norminiam pažeidimui, visas gamybos procesas yra stabdomas tam, kad iš naujo sureguliuoti gamybos procesą ir grąžinti produktą į nustatytas normų ribas. Surinkus derlių žaliava klasifikuojama ir stebima. Visi substratų gamybai naudojami priedai yra sertifikuoti, o prieš vartojimą dar kartą patikrinami. Tai leidžia išvengti galimų problemų, kurias gali sukelti tiekėjai. Visi duomenys apie produkciją surenkami vadinamąja "kokybės kontrolės sistema" - kiekvienos gamybos partijos mėginys saugomas du metus archyve, todėl iškilus būtinybei nesunku rasti visą pageidaujamą informaciją apie konkretų produktą. Siekdami kontroliuoti savo pačių atliekamą produkcijos analizę, kiekvieną dieną imame mėginius, kurie siunčiami į nepriklausomą laboratoriją. Kontroliniai produktų parametrai yra tokie: svoris, EC, pH, tūris pagal EN 12579 (pavyzdžių atrinkimas) ir EN 12580 (tūris) ir struktūra pagal sijojimo analizes.

RĖKYVA, AB PRODUKTAI IR PASLAUGOS:

Durpių gamyba, perdirbimas, prekyba, eksportas.

Natūralios durpės.

Durpių substratai gėlėms, dekoratyviniams augalams, daržovėms auginti, dirvožemio struktūrai pagerinti.

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Durpės, naturalios durpės, durpių substratai, durpių substratų gamyba, durpių substratų prekyba, didmeninė prekyba durpėmis, didmeninė prekyba durpių substratai, durpės daržininkystei, durpės gėlininkams, durpės sodininkams, durpės daržui, durpės sodui, trupintos durpės, blokinės durpės, durpių mišiniai, durpių ir trąšų mišiniai, durpės dirvožemio gerinimui, durpių eksportasPasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus