Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

REMMERS BALTICA, UAB - statybinės, restauracinės medžiagos

Adresas: Dubliškių g. 4,LT-02300, VILNIUS, Lietuva

Įmonės kodas: 111665073
PVM kodas: LT116650716

Tel. Nr.: (8 5) 216 4237
Faks.: (8 5) 216 4233REMMERS BALTICA, UAB VEIKLA: statybinės, restauracinės medžiagos. Produktai statinių modernizavimui, fasadų restauravimui ir sanavimui, statinių hidroizoliacijai, bei grindų ir medienos apsaugai. Dažai medienai, liejamos besiūlės grindų dangos, vidaus sienų apšiltinimo sistema.

Jau daugiau nei 60 metų Remmers“ gamina ir realizuoja daugiau nei 500 produktų statinių modernizavimui, fasadų restauravimui ir sanavimui, statinių hidroizoliacijai, bei grindų ir medienos apsaugai. 

1999 m. Vilniuje įkurta „Remmers“ atstovybė – UAB „Remmers Baltica“ tiekia statybines ir restauracines medžiagas, skirtas ne tik profesionalams (amatininkams, prekybininkams, pramonininkams, architektams ir projektuotojams, architektūrinių paminklų prižiūrėtojams ir statybinių darbų vykdytojams), bet ir individualiems vartotojams.

Savo klientams – amatininkams, prekybininkams, pramonininkams, architektams ir projektuotojams, architektūrinių paminklų prižiūrėtojams ir statybinių darbų vykdytojams siūlome aukštos kokybės aptarnavimą: pasiūlome individualius sprendimus iškilusioms problemoms. Savo naujomis idėjomis prisidedame prie rinkos formavimo ir taip siekiame mūsų klientų pasisekimo. Visų tipų statinių apsauga prieš drėgmę ir kitus pažeidimus labai atsakinga ir svarbi užduotis.

Norint sėkmingai konkuruoti ir pirmauti rinkoje, reikia tiesiog būti geriausiais savo srityje. Būtent tokie yra mūsų keliami reikalavimai visoms produktų sistemomss: Statinių sandarinimas / mūrų sanavimas; fasadų apsauga / renovacija; architektūrinių paminklų priežiūra; plytelių klojimo sistemos; grindų dangos sistemos; medienos dažai ir glazūros; medienos lakai ir beicai; pramoninė medienos danga; medienos apsauga

REMMERS BALTICA, UAB VYKDO VEIKLĄ ŠIOSE SRITYSE:

DAŽAI LAUKO MEDIENAI

Remmers HK-Lasur“ – apsauginė dekoratyvinė lazūra lauko medienai. Tai impregnantas ir dažai viename. Papildomas medienos gruntavimas naudojant HK-Lasur“ nereikalingas, nes tai „2 in 1“ – produktas, kuriame yra visapusiška medienos apsauga. Tai itin ilgaamžis produktas, apsaugantis medieną nuo kenkėjų bei žalingo aplinkos poveikio (drėgmės, UV spindulių). Naudojama lauko medienai: mediniams fasadams; stogų konstrukcijoms; langinėms ir balkonų turėklams; tvoroms, vartams; tiltams, laiptams; įvairioms medinėms pertvaroms ir pan.

DAŽAI VIDAUS MEDIENAI

Wohnraum Lasur“ emulsijos panaudojimas yra labai universalus. Ji tinka ne tik vidaus medinėms sienų ar lubų dailylentėms, bet ir baldams, apkalimams bei grindims. Pastaruoju atveju produktas skiedžiamas su 25 % vandens ir naudojamas kaip spalvotas gruntas. Ant viršaus padengiamas Remmers“ aliejumi arba laku. Dėka savo hidrofobinių savybių puikiai tinka drėgnose namų patalpose (vonioje, virtuvėje ir pan.).

Emulsija paženklinta „mėlynojo angelo“ ženklu (nekenksminga aplinkai), tinka dažyti netgi vaikų žaislus. Patobulinta receptūra, natūralios žaliavos ir modernūs atspalviai, suteiks natūralumo ir jaukumo namams.

LIEJAMOS BESIŪLĖS GRINDŲ DANGOS

Revoliucija ant grindų: estetiška ir lengvai valoma danga. Kad betono grindys visada būtų lyg naujos, jas būtina apsaugoti. Patvari polimerinė danga, liejama ant betoninių grindų, nekelia rūpesčių dėl priežiūros ir labai ilgai išlieka elegantiškai nauja. UAB „Remmers Baltica“ bendrojo naudojimo patalpų grindims siūlo polimerinį skiedinį, kuris sukurtas specialiai mineraliniams pagrindams apsaugoti. Dažniausiai tokios grindys būna laiptinėse, liftų ir požeminėse automobilių aikštelėse, visuomeninėse, bendrosios paskirties patalpose, terasose ir panašiose uždarose ir pusiau uždarose patalpose.

Polimeriniu skiediniu galima ne tik nutepti naujas grindis, bet ir atnaujinti jau eksploatuojamus paviršius – padengus juos skiediniu šie įgyja visiškai naują išvaizdą vos per parą. Tai labai praktiškas sprendimas ieškantiems, kaip suremontuoti laiptinių, automobilių aikštelių ir panašių patalpų grindis.

VIDAUS SIENŲ APŠILTINIMO SISTEMA

Vidaus sienų apšiltinimo sistema „iQ-Therm“. „iQ-Therm“ – vidaus sienų apšiltinimo sistema, kuri, garantuoja itin kokybišką ir efektyvų rezultatą. Ją galima pritaikyti net ir architektūriniams paminklams ar moderniems pastatams, kurių išorinio fasado ardyti negalima.

Vidaus sienų apšiltinimo sistema, skirtingai nei išorinė, suteikia galimybę daugiabučių namų gyventojams pasirinkti individualų spendimo būdą. Norint restauruoti ir apšiltinti daugiabutį ne visada pavyksta tai atlikti dėl skirtingų gyventojų poreikių – ne visi gali/ nori skirti tam lėšų, tad bendrą sprendimą priimti dažniausiai nepavyksta. Tokiu atveju vienintelė išeitis – vidaus sienų apšiltinimas. Gyventojai gali individualiai nuspręsti – būtina jiems sandarinti būstą ar ne. Jei nėra poreikio, nebūtina apšiltinti visą butą, galbūt užtenka sanuoti vieną ar kelias „šalčiausias“ buto sienas ir bus pasiektas norimas rezultatas – šilumos išsaugojimas.

Vidinės kambario sienos padengiamos „iQ-Fix“ glaistu ir klijuojamos „iQ-Therm“ sandarinamosios poliuretaninės putų plokštės. 5 cm arba 8 cm storio „iQ-Therm plokštės yra užpildytos aktyviųjų kapiliarų medžiaga. Tada 10-15 mm storio sluoksniu užtepamas drėgmę reguliuojantis tinkas „iQ-Top“. Galiausiai siena nudažoma šiai sistemai priklausančiais dažais „iQ-Paint“.

REMMERS BALTICA, UAB PRODUKTAI:

FASADŲ APSAUGA IR RENOVACIJA

Statinių sandarinimas ir restauracija; Fasadų apsauga ir restauracija; Architektūros paveldo restauravimas ir priežiūra; Sanavimo sistemos; Vidaus sienų sandarinimo sistemos; Betono apsauga ir restauracija; Plytelių klojimo sistemos

GRINDŲ APSAUGA IR GRINDŲ DANGŲ SISTEMOS

Mineralinės medžiagos ir išlyginamieji mišiniai; Epoksidiniai gruntai ir specialios epoksidinės dervos; Vandens garams laidžios sistemos; Spalvotos dangos; Parkingų/ Požeminių garažų sistemos; Antistatinės dangos/ Elektrai laidžios dangos Sistemų priedai remiantis "Vandens resursų apsauga pagal Vokietijos DIN normas"; Dekoratyviniai priedai; PUR spalvoti ir bespalviai lakai; Kvarcinis smėlis ir užpildai; Priedai; Injektavimo dervos (tvirtos)

MEDIENOS APSAUGA IR JOS APDAILOS SISTEMOS

Lazūros, dažai ir kt. medienos dangos; Medienos lakai ir beicai; Dangų sistemos langams ir kitoms medienos konstrukcijoms; Hermetikai, klijai ir montažinės putos; Kitos medienos apsaugos priemonės ir jos sanavimas

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Medienos apsauga, mediena ir jos apsauga, impregnantai, dažyvės, lakai medienai, dažai medienai, fasadiniai dažai, silikoninės medžiagos, silikonas, statinių apsauga, grindų apsauga, grindų danga, lakai, gruntai, dažai, impregnantai, glaistai, tinkai, fasadų valymo medžiagos, pramoninės grindys, dekoratyvios grindys, hidroizoliacija, silikonai, dažai medinių langų gamybai, lakai medinių langų gamybai, restauraciniai skiediniai, Betono priedai, vidaus sienų šiltinimas, apšiltinimas, siūlių sandarinimas, rąstinių namų tarpų sandarinimas, hermetikas, apsauginis aliejus medienai, medienos aliejai


Vietovė:

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus