Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

Rudeniško streso poveikis Jūsų gyvenimo kokybei

Rudeniško streso poveikis Jūsų gyvenimo kokybei Rudeniško streso poveikis Jūsų gyvenimo kokybei

Riešės šeimos klinika aplankius rudeniškam stresui siūlo kreiptis į specialistus. Rudenį esame liūdnesni nei įprastai, patiriame didesnę psichologinę įtampą. Tam įtakos turi po saulėtos vasaros atslinkęs ruduo, įsibėgėjęs darbo sezonas ir daugelis kitų priežasčių.

Stresas daro įtaką mūsų miego ritmui, apetitui, darbo našumui, darbingumui. Pirmiausia nuo streso ir įtampos nukenčia miegas, atsiranda nerimas, valgymo sutrikimai. Požymiai kiekvienam gali būti skirtingi, tai priklauso nuo amžiaus, patirties, asmeninių savybių.

Tai, kad žmogus patiria stresą ir yra neramus, parodo dirglumas aplinkai, nerimas, susilpnėjęs dėmesys, elgesio pakitimas.

Norint išvengti stiprios stresinės būsenos, rekomenduojama daugiau būti gryname ore, užsiimti fizine veikla, pakoreguoti mitybą, vengti alkoholio, nerūkyti. Taip pat svarbu atrasti streso ir įtampos šaltinius. Jei stresas kyla dėl užgriuvusių darbų, svarbu ne tik tinkamai ir aiškiai susidėlioti reikiamas veiklas, bet ir kokybiškai pailsėti laisvu nuo darbo metu.

Jei jaučiatės vieniši, kreipkitės pagalbos į kitus – artimuosius, draugus. Jei tai nepadeda, kreiptis į reikiamus specialistus.

Taip pat svarbu tinkamai nukreipti dėmesį, susitelkti į hobį, užsiimti mėgstama veikla. Jei jaučiate, kad įtampos per daug – išsiliekite, tačiau ne ant artimųjų ar kolegų, o sporto salėje ar kitoje norimoje vietoje.

Svarbiausia laiku suprasti, kada stresas per daug daro įtaką Jūsų gyvenimo kokybei, santykiams su artima aplinka ir kreiptis į specialistus.

Daugiau informacijos:

infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus