ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje!

ryterna-modul-uab-logotipas

RYTERNA MODUL, UAB - moduliniai pastatai, modulinių pastatų, konteinerių ir mobiliųjų statinių gamyba

Adresas:
Agronomijos g. 45, LT-47480, KAUNAS, Lietuva


Įmonės kodas: 302929565
PVM kodas: LT100007343115

Tel. Nr.: (8 37) 49 1016
Mob. Nr.: 8 687 58 504

El. paštas: [email protected]
Tinklapis: www.rmodul.lt

Filialai: VILNIUS

RYTERNA MODUL, UAB VEIKLA: moduliniai pastatai, modulinių pastatų, konteinerių ir mobiliųjų statinių gamyba. Moduliai gaminami iš stabilaus suvirinto rėmo, sienoms naudojamos daugiasluoksnes plokštes su poliuretano (PU) užpildu, grindys ir stogas apšiltinamas mineraline vata (MW). Vidus įrengiamas pagal kliento pageidavimus. Modulių matmenys atitinka ISO standartus.

UAB „RYTERNA MODUL“ specializuojasi modulinių pastatų, konteinerių ir mobiliųjų statinių gamyboje. Sukaupta patirtis, kvalifikuoti darbuotojai, gamybinė bazė leidžia projektuoti ir gaminti aukštos kokybės gaminius, atitinkančius Europos standartus. Įmonė dirba pagal ISO 9001 EN standartą, o suvirinimo darbus atlieka pagal EN 1090-1:2009+A1:2011 standartą. Bendrovė tiekia gaminius per savo padalinius ar įgaliotuosius atstovus į Lietuvą, Didžiąją Britaniją, Suomiją, Švediją, Norvegiją, Vokietiją, Belgiją, Rusiją, Baltarusiją.

Siekdami užtikrinti nepriekaištingą gaminių kokybę ir ilgaamžiškumą virinimo procese, UAB „RYTERNA MODUL“ remiasi LST EN 1090-2: 2008 standartu, taip užtikrindami ne tik suvirinimo taškų kokybę, bet tuo pačiu ir garantuodami viso gaminio patvarumą ir rėmo ar konstrukcinės dalies standumą.

UAB „RYTERNA MODUL“ privalumai yra: lankstus požiūris; dideli gamybiniai pajėgumai; patikimi partneriai, tiekiantys sertifikuotus gaminius; ilgametė darbo su užsienio partneriais patirtis ir gaminiai atitinkantys Europos standartus. Įmonės gaminami moduliai yra tvirti ir ilgaamžiai, konteinerių rėmas yra sutvirtintas, jiems gaminti naudojamas 3-4 mm lakštinis plienas. Klientas gali rinktis tarp standartinių ar vienetinių modulių. Į užklausimą apie pagaminimą ir tiekimą „RYTERNA MODUL“ specialistai atsako per 24 valandas, gaminius pristato visoje Europoje. Įmonė taip pat atlieka montavimo-demontavimo, modernizavimo bei remonto darbus.

RYTERNA MODUL, UAB PRODUKTAI IR PASLAUGOS:

MODULINIŲ PATALPŲ – GYVENAMŲJŲ, SANITARINIŲ, KOMERCINIŲ, ADMINISTRACINIŲ, UNIVERSALIŲJŲ MODULIŲ GAMYBA

„RYTERNA MODUL“ įgyvendina architektų, dizainerių, reklamos agentūrų projektus, projektuoja modulines konstrukcijas iš Jūsų eskizų ir idėjų. Įmonė siūlo modulines konstrukcijas atitinkančias skirtingas klimato sąlygas: nuo skandinavijos rinkai siūlomų modulinių pastatų atitinkančius aukščiausius TEK10 reikalavimus (norvegiškas standartas moduliniams pastatams užtikrinantis aukščiausius šilumos varžos reikalavimus prilyginamus įprastam namui) iki modulinių pastatų siūlomų šiltiems kraštams.

SPECIALIŲJŲ MODULIŲ GAMYBA

„RYTERNA MODUL“ gamina modulius pagal individualius užsakymus. Įmonė projektuoja ir įgyvendina išskirtinius techninius sprendimus įmantriausiam skoniui, įvairioms temperatūroms, įvairiame aukštyje.

UNIVERSALIŲJŲ MODULIŲ – STATYBINIŲ KONTEINERIŲ GAMYBA

„RYTERNA MODUL“ gamina universalius modulius – statybinius konteinerius. Tai moduliai, kurių karkasas pagamintas  iš suvirintų arba išardomų rėmų. Laisvai pasirenkama durų, langų, šildytuvų, apšvietimo vieta suteikia galimybę lanksčiai disponuoti turimu plotu.

UNIVERSALIŲJŲ PRAMONINIŲ MODULIŲ – PAVILJONŲ GAMYBA

„RYTERNA MODUL“ gamina ir projektuoja universalius pramoninius modulius – paviljonus. Tai yra pagalbiniai statiniai pramonės arba žemės ūkio objektams, statomi minimaliomis lėšų ir darbo bei laiko sąnaudomis. Aktualiausi statybos pramonei dėl dažno statybos aikštelės vietos keitimo.

GYVENAMŲJŲ MODULIŲ - NAMELIŲ, STATYBINIŲ NAMELIŲ GAMYBA

„RYTERNA MODUL“ gamina gyvenamuosius modulius – namelius, taip pat statybinius namelius. Gyvenamieji moduliai yra skirti laikinam ar pastoviam žmonių apgyvendinimui. Moduliai komplektuojami pagal Jūsų asmeninius poreikius ar Jūsų šalies reikalavimus. Interjeras įvairuoja nuo ekonominės iki liukso klasės. Montuojama visa reikalinga įranga: baldai, virtuvė, sanitariniai mazgai. Galite rinktis iš standartinių pasiūlymų, užsisakyti projektavimą, ar nurodyti savo projektą.

SANITARINIŲ MODULIŲ GAMYBA

„RYTERNA MODUL“ gamina modulius su sanitariniais mazgais: WC, dušais, prausyklomis. Juos galima eksploatuoti autonomiškai arba prijungus prie esamų tinklų. Sanitariniai moduliai yra skirti viešam arba individualiam naudojimui. Lengvai perkeliami, jungiami su kitais moduliais, prižiūrimi ir aptarnaujami. Grindims dengti naudojama „vonios tipo“ PVC danga, plytelės ar kitos medžiagos. Vamzdynai - pagal pasirinkimą (plastikiniai arba variniai), su slėgio reguliatoriais.

KOMERCINIŲ MODULIŲ, KIOSKŲ GAMYBA

„RYTERNA MODUL“ gaminami komerciniai moduliai yra skirti prekybai, maisto gamybai, prekių reklamai lengvai perkeliamose konstrukcijose. Moduliai yra su galimybe įeiti į vidų, prekiauti pro langelį, įrengti profesionalią virtuvę, gartraukius ir t.t., įstiklinti plastikiniais arba aliuminio profiliais prekių eksponavimui. Vitrinos tinka kasoms, infocentrams, picerijoms, kibininėms, reklaminių akcijų biurams ir kt.

SURENKAMŲ GARAŽŲ GAMYBA

Lengvai surenkamas garažas – pastatas skirtas laikyti automobiliui, motociklui, žoliapjovėms, smulkiai ir stambiai sodo ar ūkio technikai. Surenkamo garažo sienos – medžio imitacija standartinėje komplektacijoje; solidūs užapvalinti aliuminio kampai; modernūs sekcijiniai pakeliami vartai. Garažai yra gaminami tik iš aliuminio ir cinkuoto metalo, todėl nereikia periodinio dažymo ir priežiūros, sumontuotas elektros įvadas, rozetės ir apšvietimas. Sienų ir stogo izoliacija 40mm PU, todėl vienodesnė temperatūra tiek žiemą, tiek vasarą, galima jį šildyti.

MALKINIŲ - ĮRANKIŲ LAIKYMO NAMELIŲ GAMYBA

„RYTERNA MODUL“ gamina malkines – namelius, skirtus laikyti įrankius, sandėliuoti, džiovinti malkas patogioje naudojimui vietoje. Malkinės – nameliai yra estetiški – nudažyti neutralia pilka (RAL7016) arba Jūsų pasirinkta spalva. Dėl stogo konstrukcijos galima atremti namelius prie esamos namo ar garažo sienos arba blokuoti tarpusavyje, o vandens nuvedimo sistema leis prieiti net ir lyjant lietui. Malkinės – nameliai yra ilgaamžiai. Visos dalys pagamintos iš cinkuoto plieno. Standartinių spalvų malkinės atkraunamos iš sandėlio užsakymo dieną. Įstačius duris galima naudoti ir kaip sodo įrankių namelį.

VOLJERŲ GAMYBA

Voljero rėmas gaminamas iš stačiakampio profilio, o sienų segmentai iš patvaraus plieno virbų ar medinių lentų. Visos metalinės detalės cinkuotos, todėl apsaugotos nuo korozijos. Medinis pagrindas impregnuotas. Stogo danga pagal Jūsų pageidavimą. Stogo aukštį ir vandens nuotėkio kryptį galima reguliuoti, todėl Jūsų augintinis jausis patogiai visais metų laikais, o Jums bus patogu užeiti į vidų. Voljerai šunims gaminami pagal Europos Sąjungos gyvūnų apsaugos reikalavimus.

KITA ĮRANGA

Įvairių tipų lovos-spintos; šildomos grindys; gipskartonio apdaila su atsparumu ugniai (EI60); keraminės plytelės; išoriniai ir vidiniai laiptai bei aikštelės; reklaminiai ir dekoratyviniai parapetai; vienšlaičiai ir dvišlaičiai stogai; langai ir vitrinos pagal Jūsų išmatavimus (aliuminis, plastikas); papildomos saugumo priemonės: grotos ant langų, balkiai ant durų; dvivėrės, stumdomos, priešgaisrinės, šarvuotos durys; įranga santechnikos darbams; variniai vamzdynai; mini virtuvės arba virtuvės su spec. baldais; šildomos, vėdinamos persirengimo spintelės; įvairūs baldai: stalai, kedės, lovos, spintos; dekoratyvinės bei apsauginės išorinės ir vidinės sienų dangos; oro kondicionavimo sistemos; įvairios grindų dangos (neslidus rifliuotas plienas/ALU, impregnuota faniera); įvairios angos bei kronšteinai įrangai grindyse, sienose, stoge; neįgaliesiems pritaikyta įranga; šildymo katilai; židiniai; sekcijiniai automatiniai vartai; fekalinės kanalizacijos talpos; reikiamas apkrovas laikančios stogo, bei grindų konstrukcijos; pertvaros; PVC stogeliai virš durų ar langų ir kt.

MONTAVIMO, GARANTINIO IR POGARANTINIO APTARNAVIMO, PERPLANAVIMO PASLAUGOS

Kartu su modulių tiekimu, „RYTERNA MODUL“ tiekia ir montavimo paslaugą. Klientams pageidaujant kiekvieną projektą gali įgyvendinti nuo gamybos iki galimybės naudotis įrengtu moduliniu statiniu.

„RYTERNA MODUL“ operatyviai reaguoja į klientų pranešimus ir, esant poreikiui, greitai bei kokybiškai atlieka remonto darbus tiek garantinių, tiek ir pogarantinių gedimų atvejais.

„RYTERNA MODUL“ gali perplanuoti jau įrengtą statinį, įrengti modulius ir sukurti trokštamą erdvę.

RYTERNA MODUL, UAB FILIALAI:

KAUNAS: RYTERNA MODUL, UAB centrinė būstinė – Agronomijos g. 45, LT-47480; Tel. (8 37) 49 1016; Mob. 8 687 58 504

VILNIUS: Panerių g. 64, LT-03011; Tel. (8 5) 213 0303; Mob. 8 698 40 738

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Statybiniai nameliai, statybiniai konteineriai, moduliniai garažai, moduliniai kioskai, paviljonai, moduliai, sanitariniai moduliai, moduliniai namai, moduliniai pastatai, laikini pastatai, gyvenamieji moduliai, gyvenamieji konteineriai, moduliniai biurai, modulinės kavinės, moduliniai barai, modulinis namas, modulinės sistemos, mobilūs konteineriai, konteineriai nameliai, namai iš konteinerių, modulių gamyba, modulinių pastatų gamyba, modulinių patalpų gamyba, specialieji moduliai, universalieji moduliai,  gyvenamasis namelis, gyvenamieji nameliai, statybinis namelis, statybinių namelių gamyba, statybinių namelių projektavimas, gyvenamieji nameliai su sanitariniais mazgais, gyvenamieji konteineriai su sanitariniais mazgais, gyvenamieji nameliai su wc, gyvenamieji konteineriai su wc, komerciniai moduliai, komercinių modulių gamyba, kioskų gamyba, kioskų projektavimas, pramoniniai moduliai, pramoninių modulių gamyba, pavilijonų gamyba, pagalbiniai pastatai, surenkamas garažas, surenkami garažai, surenkamų garažų gamyba,  malkinių gamyba, nameliai įrankiams laikyti, nameliai malkinės, voljerų gamyba, voljerai šunims

 • RYTERNA MODUL, UAB - moduliniai pastatai, modulinių pastatų, konteinerių ir mobiliųjų statinių gamyba
 • RYTERNA MODUL, UAB - moduliniai pastatai, modulinių pastatų, konteinerių ir mobiliųjų statinių gamyba
 • RYTERNA MODUL, UAB - moduliniai pastatai, modulinių pastatų, konteinerių ir mobiliųjų statinių gamyba
 • RYTERNA MODUL, UAB - moduliniai pastatai, modulinių pastatų, konteinerių ir mobiliųjų statinių gamyba
 • RYTERNA MODUL, UAB - moduliniai pastatai, modulinių pastatų, konteinerių ir mobiliųjų statinių gamyba
 • RYTERNA MODUL, UAB - moduliniai pastatai, modulinių pastatų, konteinerių ir mobiliųjų statinių gamyba
 • RYTERNA MODUL, UAB - moduliniai pastatai, modulinių pastatų, konteinerių ir mobiliųjų statinių gamyba
 • RYTERNA MODUL, UAB - moduliniai pastatai, modulinių pastatų, konteinerių ir mobiliųjų statinių gamyba
 • RYTERNA MODUL, UAB - moduliniai pastatai, modulinių pastatų, konteinerių ir mobiliųjų statinių gamyba
 • RYTERNA MODUL, UAB - moduliniai pastatai, modulinių pastatų, konteinerių ir mobiliųjų statinių gamybaPasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

 • Numatytas
 • Antraštė
 • Data
 • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus