Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

Sensorikos, edukacijos, kalbos ugdymo priemonės – gerų pasiūlymų katalogas

Sensorikos, edukacijos, kalbos ugdymo priemonės – gerų pasiūlymų katalogas Sensorikos, edukacijos, kalbos ugdymo priemonės – gerų pasiūlymų katalogas

UAB „Slaugivita“ pristato gausų sensorikos, edukacijos, kalbos ugdymo ir laisvalaikio priemonių asortimentą, iš kurio galima išsirinkti pačias įdomiausias, populiariausias ir gerų atsiliepimų sulaukusias priemones.

„Slaugivita“ nutarė pratęsti gerų pasiūlymų leidinio tradiciją ir šį ketvirtį siūlo išbandyti aromaterapijai skirtas priemones, išsirinkti specializuotus priemonių komplektus, susipažinti su multisensorinių erdvių produktų naujienomis.

Šio ketvirčio šūkis – DAUGIAU ŠVIESOS! Kol rytai ir vakarai dar tamsūs, o už lango nesimato žalumos ir saulutė retai mus lepina, siūloma išbandyti šviečiančias priemones – tikrai nereikalaujančias daug investicijų, tačiau be galo pakeliančias nuotaiką!

Pasiūlymai galioja iki 2018 m. kovo mėn. galo, o jeigu norėsite užsakyti kitas prekes iš sensorikos ir edukacijos asortimento, jas rasite puslapyje www.slaugivita.com.

Atsisiųsti katalogą.

Slaugivita, UAB

Daugiau informacijos: www.slaugivita.com

Slaugivita, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus